NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Fotelik RWF,
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 10:29  
Cytuj
Gdzie w okolicach Stalowej (czy w ogóle) kupię fotelik RWF? Tak żeby można było przymierzyć go do samochodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 10:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 10:45  
Cytuj
Jeżeli chcesz kupić coś z wyższej półki to raczej zostaje Ci wyjazd np do Rzeszowa albo Lublina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 11:39  
Cytuj
W Rzeszowie kicha, polecam Zamość i sklep bobowozki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 09:26  
Cytuj
zapytaj obok hali targowej w STW sklep Wójcik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 10:24  
Cytuj
Wyjazd do Lublina cię czeka jeśli chcesz coś dobrego nabyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 13:55  
Cytuj
A jaki sklep w Lublinie polecasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 20:07  
Cytuj
A dlaczego akurat RWF ? bo jest taka moda ?
Na nasze polskie warunki drogowe i statystyki wypadków i ich rodzaj nie jest to najlepsze rozwiązanie. Dlatego nie rozumiem takiego boomu na to u nas.
A gdzie kupić ?
Internet.
Gdzie się poradzić ?
Fora ku temu poświęcone ( nie jedno i nie bazować na bazie jednego - większość jest prowadzona po prostu przez sprzedawców)
Na Twoim miejscu nie szukał bym sklepu a hurtowni gdzie mają wybór i bez problemowo można sobie przymierzyć skoro masz taką potrzebę.
Większość fotelików jednak ( o ile nie mntujesz ich na środku kanapy ) idealnie wpasowuje się w każde auto. Kwestia dobrego zapięcia i konkretnego dociśnięcia fotelika do fotela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 15:09  
Cytuj
CYTAT
A dlaczego akurat RWF ? bo jest taka moda ?
Na nasze polskie warunki drogowe i statystyki wypadków i ich rodzaj nie jest to najlepsze rozwiązanie. Dlatego nie rozumiem takiego boomu na to u nas.
A gdzie kupić ?
Internet.
Gdzie się poradzić ?
Fora ku temu poświęcone ( nie jedno i nie bazować na bazie jednego - większość jest prowadzona po prostu przez sprzedawców)
Na Twoim miejscu nie szukał bym sklepu a hurtowni gdzie mają wybór i bez problemowo można sobie przymierzyć skoro masz taką potrzebę.
Większość fotelików jednak ( o ile nie mntujesz ich na środku kanapy ) idealnie wpasowuje się w każde auto. Kwestia dobrego zapięcia i konkretnego dociśnięcia fotelika do fotela.


bo RWF jest po prostu bardziej bezpieczny dla niemowląt??
wystarczy poczytać testy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 22:01  
Cytuj
Dla niemowląt wszystkie foteliki sa rwf znawco juniorek i nie trzeba tego podkreślać przy zapytaniu o fotelik.
założycielowi tematu zapewne chodziło o foteliki z przedziału 13+ kg.
A tutaj biorąc pod uwagę statystyki wypadków i ich rodzaj w Polsce foteliki rwf nie są już taką oczywistością. Polecam się zagłębić w temat a nie słuchać sklepowych naganiaczy na forach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 22:09  
Cytuj
fox, rozwiń o co ci chodzi...

Foteliki RWF zapewniają większe bezpieczeństwo przy zderzeniach czołowych i bocznych.
Pan od bloga sprzedaje również foteliki FWF. I robi bardzo dobra i duża robotę podnosząc swiadomosc ludZi w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2016r. 00:01  
Cytuj
Czy ma ktoś w Stalowej lub okolicach fotelik Axkid Minikid? Chciałabym bardzo przymierzyć do moich samochodów, a w sklepach nie uświadczę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2016r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
Czy ma ktoś w Stalowej lub okolicach fotelik Axkid Minikid? Chciałabym bardzo przymierzyć do moich samochodów, a w sklepach nie uświadczę.


Ja kupiłam ten sam model w Rzeszowie w sklepie Mieszko. Mają kilka axkidów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 19:19  
Cytuj
Ja pewnie kupię na necie, bo mam dobrą cenę. Chodzi o to, że teraz mam taki okres, że do Rzeszowa się nie wyrwę. Dlatego szukam w okolicy.

W jakim samochodzie masz zamontowany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 19:38  
Cytuj
W city parku jest britax max way też RWF. Jest jesze taka możliwość sprawdzenia jaki model fotelika pasuje do auta wpisz sobie w google tylem.pl formularz wyboru fotelika. I tam na podstawie danych dobierają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 20:10  
Cytuj
RWF to po prostu tyłem do kierunku jazdy ;-) O matko ale nowoczesność ;-)

To każdy fotelik do 9 kilo jest RWF ;-)

Polecam http://www.tylem.pl/sklep/0-18kg/fotelik-4baby-neo-fix-isofix-0-18kg/

Nie wiedziałem, że mam taki nowoczesny fotelik ;-)

PS jedź do Rzeszowa w małej hurtowni na ul. Wita Stwosza 63a załatwisz temat ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
RWF to po prostu tyłem do kierunku jazdy ;-) O matko ale nowoczesność ;-)

To każdy fotelik do 9 kilo jest RWF ;-)

Polecam http://www.tylem.pl/sklep/0-18kg/fotelik-4baby-neo-fix-isofix-0-18kg/

Nie wiedziałem, że mam taki nowoczesny fotelik ;-)

PS jedź do Rzeszowa w małej hurtowni na ul. Wita Stwosza 63a załatwisz temat ;-)



Ale nie chodzi o foteliki 0-13😉 tylko tyłem 9+👍

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
RWF to po prostu tyłem do kierunku jazdy ;-) O matko ale nowoczesność ;-)

To każdy fotelik do 9 kilo jest RWF ;-)

Polecam http://www.tylem.pl/sklep/0-18kg/fotelik-4baby-neo-fix-isofix-0-18kg/

Nie wiedziałem, że mam taki nowoczesny fotelik ;-)

PS jedź do Rzeszowa w małej hurtowni na ul. Wita Stwosza 63a załatwisz temat ;-)


Jako pierwszy fotelik to nie nowoczesność tylko standard i chyba nawet wymóg. Jako drugi fotelik to już nieczęsto spotykana opcja i słaba dostępność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 23:25  
Cytuj
Andrzejku, muszę cię zmartwić. Nie masz fotelika, a wyrób fotelikopodobny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 04:30  
Cytuj
Britax wchodzi mi do samochodu, joie stages też- byliśmy zdecydowani brać joie, choć rewelacji nie ma, ale pojawiła się opcja kupna axkida w cenie britaxa, więc długo się nie zastanawialiśmy. I chciałabym go zmierzyć albo przynajmniej popytać b
b. Wstyd przyznać, też narazie mamy wyrób fotelikopodobny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku, muszę cię zmartwić. Nie masz fotelika, a wyrób fotelikopodobny.


A dlaczego jest to wyrób fotelikopodobny? Nie kosztował 1700 zł?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
Britax wchodzi mi do samochodu, joie stages też- byliśmy zdecydowani brać joie, choć rewelacji nie ma, ale pojawiła się opcja kupna axkida w cenie britaxa, więc długo się nie zastanawialiśmy. I chciałabym go zmierzyć albo przynajmniej popytać b
b. Wstyd przyznać, też narazie mamy wyrób fotelikopodobny.


To spróbuj ten formularz na tylem.pl. ja wypelnialam to mi napisali ze pasują mi 3 foteliki. Britax, axkid minikid i besafe izi plus. Britaxa mają w city parku ale nistety nie umieją go montować. A i sam fotelik wydaje mi się taki hm.... Też chciałabym go porównać z minikidem😕

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 08:37  
Cytuj
Nawet jakby 5000zł kosztował, a nie przeszedł żadnych testów, to byłby fotelikopodobny. Mam taki wyrób i chcę się go jak najszybciej pozbyć. Nie chodzi o to, że ktoś Ci coś zarzuca - ale uświadomić można.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 09:12  
Cytuj
Bracianka ja nie mam pretensji. Zapytałem dlaczego jest fotelikopodobny. Jak chcesz uświadamiać to uświadamiaj konkretami. Na razie brak tych kornetów, a jedynie wiedza ogólna. Nie bo nie ;-) Konkrety poproszę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Bracianka ja nie mam pretensji. Zapytałem dlaczego jest fotelikopodobny. Jak chcesz uświadamiać to uświadamiaj konkretami. Na razie brak tych kornetów, a jedynie wiedza ogólna. Nie bo nie ;-) Konkrety poproszę.


A choćby to, że jak porównasz sobie wykonanie 4baby z besafe (można w Primie to zrobić - swoją drogą śmieszny sklep - mają foteliki bardzo drogie i bardzo tanie, nic po środku) to w 4baby nie masz typowej ochrony główki - zagłówka niestety nie zastąpi wkładka redukcyjna. Gdyby 4baby miało choć jeden fotelik z przeprowadzonymi testami, to może myślałabym inaczej. Poza tym nie oszukujmy się, nawet sama baza isofix jest gorzej wykonana - widać na pierwszy rzut oka, a potem widać w cenie. Oby 4baby spełnił (nie życzę nikomu) swoje zadanie, jeśli ktoś ma, ja się nie zdecyduję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 22:18  
Cytuj
4 Baby ma atest bo bez niego nie może trafić na rynek. Kwestia wykonania to kwestia dyskusyjna. Trochę mnie zdziwiłaś z tym trzymaniem główki, w moim nic nie brakuje, aż boje sie zapytać o szczegóły. No ale każdy ocenia wg siebie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »