NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Agma przewozy Kraśnik transport Polska-Anglia, Kompletnie nie lojalna firmy
Posty: 12
Dołączył: 8 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2014r. 21:13  
Cytuj
witam.
Otóż tak jak obiecałam robię ANTY REKLAMĘ jakże zabieganemu PAnu kierownikowi firmy AGMA PRZEWOZY.
Mieszczącej sie przy ulicy RUmiankowej 6/6A
23-200 KRasnik.
napisze w skrocie zdarzył sie wypadek musiałam wracać do UK wcześniej. Bilet lotniczy kosztował 900zl. Wiec nie zdecydowałam sie z racji ceny.
Pomyslałam pojadę busem będzie taniej i bedą komfortowe warunki -cytuje ze strony "wieloletnie doświadczenie i fachowo wyszkolona kadra pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.naszymi największymi zaletami są bezpieczeństwo i KOMFORT PODRÓŻY OSOBOWYCH oraz niezawodność ii szybkość transportu przesyłek." Teskt z www.agma-przewozy.pl/oferta
Wiec opowiem jaka komfortowa podróż przeżyłam z tymi oto ludźmi.
Zadzwoniłam, zarezerwowalam miejsce, panowie przyjadą pod dom o 18.super!
Jakże miła pani na lini zapewniała ze podróż będzie trwać maksymalnie 30 godzin.
Super czyli na bank zdążę do pracy i nie będzie mnie to kosztować 900zl. Tylko £90.00
Zaczęło sie nie fortunnie, panowie kierowcy spóźnili sie 1h tłumacząc ze nie mogli znaleźć mojego bloku na terenie stalowej woli.
O 19 rozpoczęłam podróż. Bus komfortowy. Ale pani nie wspomniała ze panowie w busie bedą palić.
Usiadłam za kierowca. Cały dym i popiol spadał centralnie na mnie dlatego ze nie było żadnej szyby która by oddzielała kierowców od pasażerów.
Nie pale wiec przeszkadzało mi to przez 35godzin!!!
Podróż trwała od 19 w czwartek do 6 w sobotę.
Na zbieraliśmy ludzi z całej polski o 15 w piątek byliśmy wciąż w okolicach zielonej góry po jedna osobę i 3 paczki. Odbiór każdej paczki zajmował około 15 minut bo oczywiście panowie musieli rozprostować nogi (pasazerowie nie ważni)i zapalić.
Wykończ około 18 jesteśmy przy granicy Polska Niemcy i tu postój miał trwać 30-40minut.... Ale tu zaskoczenie. Postój trwał 1h 15minut. Bo panowie musieli zakupić papierosy na handel.
Otóż panowie spytali kto nie przewozi żadnych papierosów. No i zgłosiło sie 4 osoby. Panowie po chwili przynieśli do busa 16 kartonów fajek i powiedzieli coś w stylu "jak sie na granicy spytają czyje to to każdy z was ma powiedziieć ze te 2 kartony na głowę to wasze"....sorry to co ma być..
Następnie pytanie od pasażerów do kierowcy o której mamy euro tunel bądź prom.
Chwila namysłu i pan kierowca mówi mamy euro tunel na 01:20
Dojeżdżamy do Francji. I tu kolejne zaskoczenie... Spóźniliśmy sie na euro tunel.
Byliśmy na miejsce o 02:20. Kolejny euro tunel wyswietlany to 03:30...
Plus dwie godziny z folkestone do mojego miejsca zamieszkania w UK. Ale przecież to nie zajmie tylko 2 godziny bo panowie w miedzy czasie musza zrobić przeładunek który będzie trwać około godziny. I rozwieźć paczki i pasażerów.
W tym momencie zakończyłam trasę z nimi bo wiedziałam ze do pracy nie zdążę.
Nie polcecam podróży z ta firma. Kierownik nie dostępny by porozmawiać telefonicznie. Adres email by napisać skargę nie poprawny. Jednym słowem cyrk na kołach a nie usługi przewozowe.
Jeśli to była dbałość o klienta i komfort to dziękuje. Teraz choćby bilet kosztował 2000zl i tak go kupie.
Po takim przeżyciu i podróży która miała trwać 30 godzin a trwała dużo więcej chce uprzedzić przed skorzystaniem z usług tej oto jakże nie profesjonalnej firmy.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2014r. 21:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 6 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2014r. 22:22  
Cytuj
a trzeba było zapłacić 900zł i wszyscy by byli szczęśliwi... A 900zł to dość tanio w Angli to niecałe 200 funtów... ale takie głupie ba..sko myśli że za 90 funtow to ma biznes-klase i ponadźwiękową podróż. To jest daleko (można było na mapę popatrzeć) i nie ma co oczekiwać 2 dni komfortowej podróży w busie...
zepsuło to podróż nie tylko kierowcom ale i współpasażerom... Decydują się na tą podróż ludzie świadomi trudów długiej trasy. Na takiej trasie opóźnienie się może zdarzyć i chyba to nic dziwnego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2014r. 22:39  
Cytuj
Tak jest wszędzie w przewozach busami jezyk Nic nowego ani nadzwyczajnego cool Komfort jazdy w busie, proszę zapomnieć. Ze Stalowej do Rzeszowa ciężko wytrzymać, a co mowić za granicę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2014r. 22:50  
Cytuj
Jeśli zakładasz, że zdążysz do pracy jadąc przez pół Europy to jesteś zdrowo szurnięta. Podróż busem komfortowa? Zacznijmy od tego, że ilość błędów w tym poście jest porażająca, a wszelkie wypadki po trasie to rzecz naturalna więc nie rozumiem żalu i skarg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 10:41  
Cytuj
Najbardziej zbulwersowało mnie, że w busie palono papierosy, to szczyt chamstwa w stosunku do współpasażerów. Dzięki za ostrzeżenie, trzeba zapomnieć o tej firmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 7 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 14:30  
Cytuj
Takie cyrki, to nie tylko w tej firmie są. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 15:10  
Cytuj
Witam,

Faktycznie założenie, że wyrobisz się do pracy jadąc w tak daleką trasy jest ryzykowne. Ale jeżeli firma mówi, że to będzie trwało 30 godzin maks, to znaczy 30 godzin maks.

Mogę zrozumieć to, że są korki, wypadek, awaria. Cokolwiek, ale jeżeli Pinka jako powody opóźnień wymienia:

- start o godzinę za późno
- za długi postój na granicy spowodowany kupowaniem fajek
- potem Eurotunel (tutaj powodem opóźnienia są głównie wcześniejsze wydarzenia)
- przeładowanie paczek

Wg. Mnie firma powinna wcześniej powiadomić o tych paczkach.
Palenie w samochodzie ? Słaby pomysł dla klientów. Sam palę, ale jadąc z innymi prywatnym samochodem, wówczas się zatrzymuję i palę

Antyreklama bardzo udana umiech

Pozdrawiam

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 22:35  
Cytuj
Swego czasu byłem na w W.Brytani. Srodowisko emigracyjne jest dość specyficzne. Czasami to lepiej nie mieć z Polakami nic wspólnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 8 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2014r. 18:24  
Cytuj
tak jak napisałam zdarzył się wypadek i musiałam wracać do pracy wiec rozpoczęłam poszukiwania w internecie przy okazji wykonując telefony by mieć pewność że zdarze. wiec skoro ktoś z firmy ze podróż będzie trwała maks 30 h to chyba jasne ze się na to godze bo zależy mi na czasie, prawda?
co do komfortu chodzi mi głównie o palenie papierosów podczas trasy w busie.
co do błędów w tekście słownik w telefonie zmienia mi słówka. ale skoro ktoś jest u szczupły to musi dopier*****
napisałam to by zwrócić uwagę na usługi tej firmy by inny byli ostrożniej si przy wyborze tej firmy. wiec chyba nie potrzebnie czytasz tego posta skoro patrzysz na błędy a nie przekazana informacje w tekście. poza tym jeśli ktoś choć raz przeżył by trasę we własnym aucie a potem drogę powrotną w busie pewnie by rozumiał co mam na myśli pisząc komfort.

pozdrawiam i nie życzę nikomu takiego niepowodzenia na takiej trasie.
pozdrawiam uszczypliwych mieszkańców Stalowej WOLI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 8 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2014r. 18:26  
Cytuj
*ktoś jest uszczypliwy ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 01:38  
Cytuj
Tez z nimi jechalem normal is masakra....Przez tel powiedzieli ze z psem do uk £150 a s samochodzie Kierowca z pyskiem ze mam u dac£200 bo przewoz psa przez tunel £45 ...
Godzina opoznienia a potem przez 4godz jezdzilismy w okolicach zielonej gory szukajac pasazerow 😊
Jeszcze w polsce byly 4 15 min postoje 😉
Kierowcy robia interest za plecami wlascicielki(ktora masakrycznie ponizaja I okradaja)I zmuszaja pasazerow do przemytu papierosow 😁
Pala papierosy robia 15 min przerwy I klna jak wow!
Kierowcy Sa na maksa chamcy I wulgarni.
Tak pala papierosy...Siedzialem na koncu I mialem przyjemnosc poczuc zar we wlosach 😁
Normal czad Na maxa!
Zglosilem skarge do wlascicielki (bo wlasciciel krzyczal I wyzywal przez tel) I juz 6 tyg czekam Na zwrot £20 😊
Nikomu nie polcem bo okradaja,zastraszaja I zmuszaja do przemytu.
Normalnie bajka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Kwie 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 17:38  
Cytuj
Rzadko jeżdżę busem, ale ostatnio byłam zmuszona więc wybrałam [reklama] inie miałam żadnych problemów. Co prawda podróż trwała 24 godziny, ale wiedziałam, że nie będzie krótka i zabrałam sobie grubą książkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 18:37  
Cytuj
Dwudziesty pierwszy wiek i takie cebularskie firmy się jeszcze utrzymują. Po co im w ogóle jakiś rozkład jazdy, jak obowiązuje zasada:będziemy jak dojedziemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 19:17  
Cytuj
palenie fajek w busie kopcac na pasazerow w pale mi sie nie miesci. Szczyt buractwa. Tragedia.
To ze zaplanowałas start pracy pod podroz busem przez całą europe to juz inna kwestia ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »