NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Dieta odchudzająca,
~~Inga
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 12:57  
Cytuj
Jaka jest najlepsza dieta odchudzająca ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 12:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~jaa30
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 13:27  
Cytuj
jeść z umiarem good

 
 
 
 
~~manio
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 14:54  
Cytuj
trzeba wczesnie wstawać .. os stołu umiech

 
 
 
 
~~margo
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 23:13  
Cytuj
żadna z diet które stosowałam do tej pory nie przyniosły efektu na dłużej , zaraz miałabym efekt jo-jo.
Najlepszy pewnie jest sport ale tak ciężko się zmusić...ok

 
 
 
 
~~kamila
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 23:43  
Cytuj
niekoniecznie..sport...
ja schudłam 14kg....
jedząc regularnie...5posiłków..
ważne żeby łagodnie...skurczyc zołądek,przyzwyczajony do dużych porcji,rzadko jedzonych....
można narzucic sobie rygor jak juz przestawimy sie na częste jedzonko,żeby te porcje były wielkościowo jak nasza garść czy tez miały max do 300kcal...lub trochę więcej
ale się nie katowałam,robiłam odstępstwa..i waga nie wraca(1,5roku minęło)..ale to trwało z 3mce(dieta)
no i sporo spacerowałam...
próbowałam wielu diet,restrykcyjnych,katorżniczych jezyk
ale zawsze kończyło się kompletną klęską
koleżanka mordowała się na tej diecie kopenhaskiej..
owszem...bardzo schudła,szybko...
ale nadrobiła to po dwakroćzaklopotany
zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

 
 
 
 
~~kamila
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 23:48  
Cytuj
można na tym bazować.....
http://www.4fat.(...)picid=82
powodzeniagood

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 23:50  
Cytuj
NIE MA TAKIEJ DIETY!!!!!!!Pierwsze słyszę.....żeby jakaś była .....najlepsza..... , bo żadna nie jest na tyle dobra ,żeby zadowolić osobę która ją stosuje good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kamila
ff
Wysłany: 26 Lut 2009r. 23:58  
Cytuj
a ja jestem teraz inna kobietą..miałam sporą nadwagę
nie wiedziałam,ze tak dobrze to wpłynie na moje życie i zdrowie
nie mam zadnego celu,żeby kogoś na siłę namawiać...
po prostu takie mam własne doświadczenia...
nie ma cudownych diet...
trzeba 'przemeblować ' nawyki żywieniowe i iśc za ciosem..
nie napisałam,ze początek był łatwy.....

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 07:25  
Cytuj
Powiem Wam w tajemnicy - jest to taka dieta/zywienie , w której proporcje Białka do Tłuszczu do Węglwodanów/cukrów ,są takie jak w mleku karmiacej matki. Jeśli ktoś neguje ten pokarm jest...
Odzwierciedleniem takiego posiłku na talerzu jest np omlet na maśle , z małą łyzeczką dzemu.
Od tłuszczu sie nie tyje/biochemia/-TYJE SIĘ OD WEGLOWODANÓW I NADMIARU BIAŁKA!!! -
TO DIETA/ZYWIENIE OPTYMALNE DRA J KWASNIERWSKIEGO

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 07:31  
Cytuj
Trzeba kręcić głową w lewo i prawo po kilka razy. Za każdym razem, jak ktoś się zapyta czy jesteś głodna smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~aaaaaa
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 07:33  
Cytuj
ocż,daj na zachętę więcej przykładów dań, nie tylko omlet na maśle i jajecznica na boczku,nie każdy ma czas studiować Kwaśniewskiego zanim otworzy lodówkę,pozdro

 
 
 
 
~~ocz
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 08:15  
Cytuj
Książka Kucharska dra JK zawiera 700 zbilansowanych potraw optymalnych-na każde podniebienie. W tym 100 tzw "słodkich".
Na stronach www są tysiace-nalezy tylko wpisać potrawy optymalne. Podałem najprostszy przykład.

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 08:47  
Cytuj
Przykład-proszę:

Sznycle w sosie brzoskwiniowym

Pozwolę sobie na podanie jednego przepisu z Książki Kucharskiej Dra J.Kwasniewskiego /poz 208/ tylko i wyłącznie po to, aby pokazać sceptykom,że optymalni nie tylko \"smalcem\" się \"opychają\", a więc :

80 dkg wieprzowiny bez kości/od szynki/ pokroić w poprzek włókien na plastry o grubości ok. 2 cm.
Pobić ostrożnie każdy plaster nadając mu kształt owalny.Oprószyć solą i pieprzem.Na patelni rozgrzać 5 łyżek smalcu /8 dkg/ i smażyć sznycle po 3 min z każdej strony.Ułożyć w płaskim rondlu.
Przygotować sos:
30 dkg brzoskwiń z puszki osączyć i pokroić w plasterki.Zalać je połową syropu z puszki, dodać 2 łyżki ostrej musztardy i 4 łyżki stopionego masła /8 dkg/. Wymieszać.Wlać przygotowany sos do mięsa, dusić 6 min na ochronnej płytce na małym ogniu.
Sznysle przełożyć na ogrzany półmisek, obłożyć brzoskwiniami i polać sosem.
Got. potrawy 1,1 kg
10 dkg to B.9,8 T.26,8 W.2,5
1:2,7:0,3
Ps.
Z doswiadczenie wiemy ,że w tak pysznym sosie smakuje każde inne mięso - mielone też!

 
 
 
 
~~aaaaaa
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 08:48  
Cytuj
W necie są same odsyłacze do książek Kwaśniewskiego i ogólne zasady,Ty tak nas zachęcasz,podaj przykład jadłospisu chociaż na jeden dzień dla zachęty,owszem jajecznica na śniadanie na boczku super,ale wystarcza mi do godz.14,co radzisz zjeść na obiad,co na kolację,czy każdy dzień w tej diecie jest podobny.Nie mam (jeszcze)książek na ten temat,ale chętnie spróbuje.

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 27 Lut 2009r. 09:41  
Cytuj
OBIAD J.W - gdy jestes głodna miedzy czasie mozesz zjeść garść orzechów, lub kawalek sera popity smietana 30%/jest sporo do wyboru. kolacja bez tłuszczu np grapejfrut-jabłko

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 10:21  
Cytuj
myślę, że na pewno należy zwrócić uwagę na swój jadłospis, odpowiednia dieta to jest średnio 70% sukcesu i od tego zależy nie tylko jak będziemy wyglądać, ale też jak się czuć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 11:01  
Cytuj
Poważnie?

Specjalnie zakładacie nowe konto i odkopujecie temat z przed 7 lat? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »