NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
kombinezon dla 1,5 rocznego dziecka ,
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 07:10  
Cytuj
Jaki kombinezon dla małego szkraba polecacie jedno czy dwu częściowy????

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 07:10  
Cytuj

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 07:47  
Cytuj
DLa 1.5 rocznej córci mieliśmy dwucześciowy wójcika i spisywał się super. Pierwszą zimę spędziłą w jednoczęściowym i dla starszego dziecka jednak za bardzo ogranicza ruchy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 07:48  
Cytuj
Polecam kombinezon Tchibo. Jest dwuczęściowy, ale w razie potrzeby kurtkę i spodnie można spiąć zamkiem błyskawicznym. Poza tym jest bardzo ciepły, a dość cienki i nie krępuje ruchów. Dla mnie ideał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 11 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 08:26  
Cytuj
Rówież polecam kombinezon firmy Tchibo. Dobry jakościowo, możliwość połączenia spodni z kurtką zamkiem, tworząc jednoczęściowy; ściagacze w środku, co uniemożliwia odstanie się śniegu. No i cena adekwatna do jakości. Rozmiar jest trochę zawyżony więc lepiej wziąć mniejszy. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 10:38  
Cytuj
Zeszłej zimy moja córka miała niewiele ponad roczek i kupiłam jej dwa kombinezony. jeden jednoczęściowy drugi dwuczęściowy. Jednak częściej zakładałam jej jednoczęściowy, szybciej się ubierało i mojemu dziecku było wygodniej w nim.
W tym roku mała ma 2 latka, i też jej kupię jednoczęściowy plus jakąś kurtkę jak będą cieplejsze dni bez śniegu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 23 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 14:13  
Cytuj
witam
ja mialam jednoczesciowy i naprawde sie sprawdzil. nie zauwazylam by ogranczal w czymkolwiek moje dziecko a byl cieply i szybko sie go zakladalo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 14:22  
Cytuj
Gdzie w Stalowej można dostać polecany przez Was kombinezon Tchibo? Na allegro jest ich dużo ale wolałabym dotknąć przymierzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 14:45  
Cytuj
Dostępne są tylko w sklepach Tchibo, najbliżej to chyba Rzeszów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 16:18  
Cytuj
Hmm to teraz daliście mi do myślenia podoba mi się to co piszecie o tym firmy Tchibo i chyba się będę musiała wybrać żeby go sprawdzić uśmiech a co myślicie o tych z firmy Smyk? Widzę teraz jakieś promocje są więc może tak przy okazji dwie pieczenie na jednym ogniu uśmiech

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 17:23  
Cytuj
Z tego co wiem jeszcze nie ma tych kombinezonów w sklepach, na razie jest kolekcja jesienna. Ale wiem, że ciężko je kupić, swego czasu były na nie nawet zapisy jakkolwiek to brzmi smiech2 bo na różnych forach internetowych naprawdę jest na nie szał. I faktycznie są bardzo fajne.
Poza tym mi nie udało się znaleźć innego kombinezonu 2w1 czyli na śnieg mam jednoczęściowy, do wózka dwuczęściowy. A często korzystałam z samej kurtki, mimo, że miałam jeszcze inną.

O kombinezonach Smyka nic nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 22:43  
Cytuj
A to jeszcze poczekam. A może na ktoś do sprzedania kombinezon Tchibo na chłopca ??chętnie kupię za rozsądna cenę Na allegpo jest pare sztuk ale nie wiadomo jak z tym rozmiarem bo jeden drugiemu nierówny. Jakie macie zdanie lepiej kupić troszkę za duży (mały ma teraz 86 ale do zimy pewnie urośnie )tak z 98-104 czy mniejszy 86-92 tylko czy wytrzyma jeden sezon i nagle się nie okaże że jest za mały w połowie zimy??? Jak myślicie?

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2014r. 23:25  
Cytuj
Znając rozmiarówkę Tchibo ja wzięłabym 86/92 (zawsze możesz poprosić o wymiary). 98/104 na pewno będzie dużo za duży. Moja córka w zeszłym roku nosiła rozmiar 80 i kupiłam 74/80 - był trochę za duży, teraz nosi 86, a kombinezon ku mojemu wielkiemu zdziwieniu jest ok, więc posłuży nam jeszcze drugi sezon umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2014r. 01:37  
Cytuj
Dziękuję bardzo w takim razie kupię rozmiar 86-92 i kombinezon dwu częściowy sprawa załatwiona . Jak to czasem warto zapytać mądrzejszych i bardziej doświadczonychuśmiech

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2014r. 12:50  
Cytuj
ja tak troche nie na temat umiechWiecie może gdzie można kupić fajne ocieplane kalosze dla dziecka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »