NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Dj-Wodzirej-Tedi, Potrzebna opinia.
Posty: 4
Dołączył: 4 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 13:12  
Cytuj
Witam wszystkich.

Potrzebuję opinii na temat wyżej wspomnianego Pana.
Jegomość reklamuje się jako dj i wodzirej, świadczy również usługi jako fotograf. W/w gość jest ze Stalowej.

Czy ktoś miał może styczność z tym Panem albo o nim słyszał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 13:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 20:26  
Cytuj
Spotkaj się z Panem Tadkiem. Pogadaj.
Na pewno jest świetnym wodzirejem. To się czuje bez sprawdzania
Zdjęcia musisz zobaczyć, bo każdy ma inne wyobrażenie tego co chce mieć.
Znam Pana Tadka. Miałem olbrzymią przyjemność kilka razy z nim rozmawiać.
Super facet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 01:58  
Cytuj
Odradzam współpracy z tym Panem...... Z tego co słyszałem zajmuje sie wszystkim czyli od fotografa, mikołaja , skonczywszy na wodzireju jak ktos robi wszystko to sami sobie odpowiedzmy ze tak naprawde nic dobrze nie robi..... Moze mozna go wynajac zeby jednoczesnie robil zdjecia na weselu i jescze zapuszczal muzyke??? a Co??? jak taki dobry??? Po za tym jak ktos pozaal tego Tediego od inej strony to wie jakim jest czlowiekiem i ze nie warto z nim sie zadawac.... wiem co mowie... Jesli ktos jest zainteresowany to mam kolege co ma prawdziwa firme wodzirejska i prowadzi wesela w calej Polsce a w tym co robi jest profesjonalista.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 10:02  
Cytuj
Serdeczne dzięki za informacje umiech tak się składa, że znam tego Pana i Józef69. Chodzi mi konkretnie o niego, jako o fotografa. Czy robi dobre zdjęcia itd. Na ten temat potrzebuje konkretnej opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 11:41  
Cytuj
Jego zdjecia wygladaja niezwykle pospolicie, bez polotu i pomyslu zwyczajne fotki ktorych nie chcialabym miec na wycieczce a co dopiero na slubie. Absolutnie nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 14:28  
Cytuj
Byłem ostatnio na weselu gdzie grał dj doman super polecam fajna muza i wiele śmiesznych zabwa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 4 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2014r. 22:00  
Cytuj
Witam. Pana Tadka nie miałem przyjemności słuchać, ale byłem na weselu które prowadził Dj-Doman i on puszczał muzykę, prowadził imprezę jako wodzirej i na dodatek kamerował i jakoś dawał sobie dobrze rade więc nie ma co się czepiać pana Tadka że robi zdjęcia i prowadzi imprezę jednocześnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2014r. 12:55  
Cytuj
Byłam na weselu, które prowadził Dj-Doman i było świetnie, tak dobierał zabawy i muzykę, że starsi i młodzi razem się super bawili do białego rana. Polecam umiech

Natomiast pana Wodzireja Tedi nie znam ale jeśli to pan, który ma firmę Ted Full (Lisowski) to kategorycznie odradzam, bo ten pan łapie 10 srok za ogon a tak na prawdę nie zna się na niczym.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2014r. 14:40  
Cytuj
CYTAT

Natomiast pana Wodzireja Tedi nie znam ale jeśli to pan, który ma firmę Ted Full (Lisowski) to kategorycznie odradzam, bo ten pan łapie 10 srok za ogon a tak na prawdę nie zna się na niczym.


Tak to ten sam gość co ma firme TED_FULL.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »