NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
ATI ZKM Forging - Kuznia,
Posty: 51
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 21:33  
Cytuj
Witam..Pracuje ktos na kuzni? Móglbym mi napisac jaki tam jest system 3zmianowy 4brygadówka czy jak? I jakie stawki i jak ogolnie praca.Np na odkuwkach.Dzieki za odpowiedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 21:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2014r. 13:02  
Cytuj
Mam takie pytanie - Czy w ATI ZKM pracują kobiety na jakimś stanowisku - wydziale, jako pracownik fizyczny - oprócz biura oczywiście???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2014r. 16:14  
Cytuj
Raczej na hali nie pracują tam kobiety...ale ogólnie ZKM to teraz obóz pracy a nie zakład pracy. Taki styl wprowadza tam prezes i część kierownictwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 12:33  
Cytuj
a jak wyglądają w tej chwili tam zarobki w całym zakładzie i np. na stanowisku Kowal? jak wygląda praca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 12:43  
Cytuj
Kowal zarabia duzo w porownaniu do reszty fizycnych, praca bardzo ciezka ale z przerwami, trzeba miec doswiadczenie, na dobrego kowala uczysz sie wiele lat, nie biora od reki, zbyt odpowiedzialna praca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 7 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2014r. 18:55  
Cytuj
Chodzi mi o ofertę którą kiedyś znalazłem. Praca jako kowal a zakres obowiązków to Prowadzenie procesu nagrzewu wsadu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2014r. 11:40  
Cytuj
Żeby prowadzić proces nagrzewu wsadu to musisz mieć spore doświadczenie w obsłudze pieców gazowych jak i uprawnienia do ich obsługi. A poza tym zaczniesz pracę jako zwykły kowal i ewentualnie po paru miesiącach jak będziesz pojętny i bystry to może pójdziesz na piec. Trzeba też mieć uprawnienia do obsługi wózków widłowych bo niektóre piece ładuje się za pomocą manipulatorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2014r. 20:53  
Cytuj
Zgadzam sie z dziura75, obecne kierownictwo stosuje tzw mobbing, czyli "pracownik ma się bać", wiem bo na własne uszy słyszałam jak szefowa kadr M.K. cytowała te słowa. Zabronione chodzić po korytarzach, zabronione robienie ciepłych napoi(przysługuje tylko 1 kawa lub herbata na przerwie 15 min). Ogólnie panuje donos i skarżenie. Ja się tam wykończyłam psychicznie. Oczywiście odeszłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2017r. 11:43  
Cytuj
Orientuje się może ktoś jak wygląda praca na jednym ze stanowisk operatorskich?

Chodzi o:
operator obróbki cieplnej, operator urządzeń obróbki maszynowej, operator urządzeń do wykańczania urządzeń kutych.

Praca na 3 zmiany? Jak wygląda wynagrodzenie w chwili obecnej i umowy na jak długi czas są zawierane??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »