NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Najlepszy zalew w okolicy rok 2014,
Posty: 11
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 12:47  
Cytuj
Witam,
tak jak w temacie. Jaki zalew/zbiornik wodny polecacie w tym roku na szybki wypad?
Stany zbiorników zmieniają się z sezonu na sezon, jak wygląda to teraz? Gdzie jest naprawdę czysto i przyjemnie?

Jedni lubią pomarańcze, a inni jak im śmierdzą nogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 12:47  
Cytuj

Jedni lubią pomarańcze, a inni jak im śmierdzą nogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 13:08  
Cytuj
Czysto to Machów, a czy przyjemnie - na tygodniu lepiej, w weekend oblężenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 14:01  
Cytuj
Machów napewno nie czysto a ludzi tyle ze masakra. polecam kryte baseny wieczorem nie ma ludzi ijest czysto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 14:32  
Cytuj
Janów Lubelski. Ludzi dużo ale przyjemnie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 14:37  
Cytuj
Machów nie umywa się do zalewu w Janowie. Wszystko jest tu świetnie zagospodarowane, woda w miarę czysta. Ludzi dużo, ale czemu tu się dziwić ;) Przy okazji można przekąsić coś dobrego itp. Dużo tu atrakcji. Nie rozumiem co ludzie widzą w zalewie machowskim... ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 17:50  
Cytuj
w Machowie jest pomyślane o dzidziusiach i dorosłych, czysto przede wszystkim, brak szkieł i innych śmieci. Do tego wopr policja !! puki co tam jeszcze o utonięciu nie słyszałem.!!! Atrakcji dużo, i zjeść też idzie !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2014r. 20:42  
Cytuj
Jak mam do wyboru jechać na Machów albo do Janowa- wybieram Machów. Ludzi dużo fakt ale i plaża jest długa, rozbij się na początku - wjedź od strony Skopania, gdzie prawie nikogo nie ma i będziesz mieć mniej ludzi. Jak plywałam w Janowie na materacu kaczka obok płynęła i narobiła mi koło głowy, dzięki- jakoś mnie to zraziło do Janowa. Ale to jest oczywiście tylko moja opinia. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 26 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 09:32  
Cytuj
Jak wybieracie sie do Janowa nad zalew nie zapomnijcie wzasc ze soba WC gdyz nad calym zalewm nie ma oprocz w hotelu spa.W poprzednim roku napisalem na stronie mosiru J.l. i olali mnie jak wielu turystow.Do lasku na jagody radze nie wchodzic z pozdrowieniem dla odwiedzajacych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 09:48  
Cytuj
co ty pleciesz że nie ma wc w janowie.jest w lasku za parkiem linowym.może w tamtym roku nie było ale w tym jest.

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 26 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 10:04  
Cytuj
Moze w parku linowym jest to proponuje przejsc z drugiej strony i z dazyc do wc w parku linowym.Kiedys bylo pole namiotowe laznienka cale zaplecze dla turystow obok obecnego parkingu komus to przeszkadzalo .Stoi ten budynek ale zamkniety za ogrodzeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 10:04  
Cytuj
WC jest w lasku za parkiem linowym i było również w zeszłym roku. Dodatkowo są jeszcze toytoje.
Nie byłem w Machowie ale raz, jeden jedyny się wybrałem. Gdy stałem 30 minut w kolejce na wjazd uznałem, że to za długo i pojechałem gdzie indziej. Teraz nawet nie próbuję tam jechać. Jeżdżę do Janowa i jestem zadowolony. W Janowie też jest dużo ludzi ale nie ma kłopotu z parkingiem, nie muszę czekać godzinami na wjazd. Są bary z jedzeniem i napojami. Dodatkowo są atrakcje dla małych, większych i dużych. Jedyny minus to cena piwa, za wysoka.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 10:32  
Cytuj
Andrzejek czekałeś 30 min czy godzinami ??? ja odkąd jeżdzę nie mam takiego problemu !!!!! w sumie dla WAS pomyśł !! rower na dach, auto pod cmentarzem na początku wisłostrady i jazda nad zalew - zaoszczędzicie nerwy i 6 zł za wjazd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 10:40  
Cytuj
Myślałem o tym rowerze ale odpuściłem. A jeszcze dodatkowo 6 zł za wjazd? Masakra. Jadę do Janowa. Nara. umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 11:00  
Cytuj
Andrzejek - właśnie po to, żebyś nie stał zrobili 2 wjazdy. Mijasz pierwszy, jedziesz Wisłostradą i następny w lewo.

Oczywiście w weekendy to nad każdym zalewem są ludzie.

uto26 - od kiedy masz brudno nad Machowem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 11:10  
Cytuj
Polecam zalew Ożanna gmina Kuryłówka, powiat leżajski.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Myślałem o tym rowerze ale odpuściłem. A jeszcze dodatkowo 6 zł za wjazd? Masakra. Jadę do Janowa. Nara. umiech



wjazd autem !! rowery mają za darmo .... jak 6 zł dla Ciebie to masakra to napuść sobie wody do wanny kup gumową kaczkę i się chlup....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 13:44  
Cytuj
starykomuch - ta Ożanna mało zachęcająca, wszędzie prawie trawsko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 13:51  
Cytuj
dobra trawka nie jest zła umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 19:34  
Cytuj
irkuck - ostatnio wjeżdżam na Machów wlaśnie od strony Skopania i pytam pana od biletów czemu tu jest tak slabo oznaczone że tu też jest wjazd, żeby postawili jakąś palmę czy coś innego- co by reszta ludzi się ogarnęla i też mogła tędy wjeżdżać (zwyczajnie mi tych ludzi szkoda było). A pan od biletów mi powiedział że tamten wjazd jest dla ludzi z palmą;p chcą się poczuć jak w Miami niech stoją i czekają good
kolejka była na 50 samochodów z każdej strony a z tej co my wjeżdżaliśmy nikoguśko;) więc ciiiii o tym wjeździe, im mniej ludzi wie tym lepiej;) pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lip 2014r. 22:12  
Cytuj
CYTAT



wjazd autem !! rowery mają za darmo .... jak 6 zł dla Ciebie to masakra to napuść sobie wody do wanny kup gumową kaczkę i się chlup....


W Janowie Lubelskim nie płacę za wjazd. A takie wycieczki z kaczką zostaw dla kogoś bliskiego.

PS.

A jak jeszcze pokazuje katryna ci bileterzy mają ludzi za frajerów. Pozostała obsługa tez pewnie ma was za frajerów. umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 02:02  
Cytuj
Andrzejek kurwa ale ŻAL mi ciebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek kurwa ale ŻAL mi ciebie


Żenujące jest twoje zachowanie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



wjazd autem !! rowery mają za darmo .... jak 6 zł dla Ciebie to masakra to napuść sobie wody do wanny kup gumową kaczkę i się chlup....


W Janowie Lubelskim nie płacę za wjazd. A takie wycieczki z kaczką zostaw dla kogoś bliskiego.

PS.

A jak jeszcze pokazuje katryna ci bileterzy mają ludzi za frajerów. Pozostała obsługa tez pewnie ma was za frajerów. umiech


Andrzejek - coś za bardzo już zaczynasz pisać bez sensu.
Obsługa jest normalna, a to, że jak ktoś napisał - gość sobie zażartował to ja wolę takich niż ćwoków z grymasem na gębie, co za karę stoją i biletują.

Ja w Janowie byłem raz, więcej nie pojade, wolę kąpiel w czystej wodzie niż w zupie. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 09:56  
Cytuj
Powodzenia, nie mam zamiaru Cię przekonywać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 11:12  
Cytuj
a co powiecie na spotkanie się na żywo, w jakiejś piwiarni w Stalowej i pogadanie.....nawet o tym co tu piszemy !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »