NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Księga gości, doświadczenie i opinie w tej kwestii
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 09:14  
Cytuj
chciałam podpytać czy ktoś z Was spotkał się na weselu lub miał na swoim weselu Księge Gości? Chodzi mi głównie o to jak goście podchodzą do tematu? Czy chętnie się wpisują?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 09:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 22 Cze 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 13:29  
Cytuj
U mojej siostry była taka księga i z tego co widać po wpisach to młodzi się wpisują a starsi już mniej chętnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 13:55  
Cytuj
U mnie na weselu również była Księga Gości. Ogólnie rzecz biorąc każdy chętnie się wpisywał... Byćmoże starsi ludzie inaczej na to patrzą, byćmoże niechętnie, ale i tak wpisy były. Jedyne co nie wypaliło to to, że nie każdy się wpisał. Powodem tego było to, że na sali stoły były dzielone, część na podeście i nikt nie podał księgi na tą niższą część. No, ale cóż. Trudno. Nie wszytko da się upilnować ;) Polecam, bo to fajna pamiątka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 14:16  
Cytuj
cool girl....byłam na weselu gdzie takowa księga była puszczona przez stoły w trakcie trwania weseliska...nie zauważyłam ,żeby ktoś do tego negatywnie podszedł....moim zdaniem fajna sprawa i super pamiątka do końca życia....już po roku czy kilku latach małżeństwo ma co poczytać,powspominać a i ci co się wpisali mają często okazję pośmiać się ze swoich wpisów....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 14:19  
Cytuj
jak popija to i będą w niej nawet malować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 13:08  
Cytuj
U nas była i chętnie Goście się wpisywali.
Nie puściliśmy jej po stołach, tylko leżała na osobnym stoliku. W trakcie przyjęcia powiedzieliśmy przez mikrofon, że jest księga gości i zachęciliśmy do wpisywania sięumiech

Osobiście bardzo polecam księgę gości na weselu. Bardzo miła pamiątka. My nad ranem po powrocie z wesela ledwie żywi czytaliśmy wpisy i przy niektórych aż się łezka kręciła w oku;)

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Osobiście bardzo polecam księgę gości na weselu. Bardzo miła pamiątka. My nad ranem po powrocie z wesela ledwie żywi czytaliśmy wpisy i przy niektórych aż się łezka kręciła w oku;)



cool girl...no właśnie...ale pomyśl jaką frajdą będzie to za kilkanaście lat .....cool girl


CYTAT
jak popija to i będą w niej nawet malować


cool girl... zdarza się i tak ok (dla mnie osobiście takie 'malowane' wpisy są najcenniejsze zarumieniony).....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2014r. 11:18  
Cytuj
U siostry była ksiega gosci. Chetnie sie wpisywali chociaz nie wszyscy umiech
U kolezanki było ich zdjecie bialo-czarne sporej wilkosci przymocowane do sztalugi malarskiej i lezaly markery i kazdy mogl im sie podpisac. Teraz maja powieszone w sypialni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 23:16  
Cytuj
Mi i mojemu mężowi takową niespodziankę zrobili świadkowie. podczas przyjęcia weselnego Księga ta szła po gościach. Teraz po roku małżeństwa miło sobie tak wieczorem usiąść i poczytać "niektóre zwariowane życzenia"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »