NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Gdzie chrzciny,
Posty: 28
Dołączył: 7 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 20:07  
Cytuj
sloneczna sezam galicja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 20:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 8 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 22:12  
Cytuj
Polecam Sezam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 11:53  
Cytuj
ponawiam pytanko umiech interesują mnie opinie na temat jedzenia w restauracji Słoneczna, ktoś może robił tam wesele, komunię, chrzciny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 12:59  
Cytuj
sloneczna? ich w cholere omijaj szerokim lukiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 13:29  
Cytuj
Aha, no to już jest jakaś opinia umiech dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 20:20  
Cytuj
Polecam Hutnik.Robiłem jakiś miesiąc temu i jestem zadowolony. Poszukaj na forum bo było już kilka podobnych tematów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 21:19  
Cytuj
Hutnik? Poważnie? Byłam tam na chrzcinach w maju, a w ciągu ostatnich 2 lat miałam kilka, jeśli nie kilkanaście imprez typu chrzciny/komunia/wesele. I chrzciny w Hutniku pamiętam szczególnie.
Ale zacznę od plusów - fajnie, ze mają ogródek i plac zabaw (mikro, bo mikro, ale jest). To bardzo fajna opcja jeśli organizuje się przyjęcie, na kktórym gości się sporo dzieciaków. Jedzenie - bardzo przecietne, sosy z torebki (a przynajmniej tak smakowały).
Natomiast obsługa KATASTROFA. Ja nie wiem skąd oni te kelnerki biorą, ale mam wrażenie, ze z łapanki. Nigdzie, naprawdę nigdzie dotąd nie spotkałam się z tak beznadziejna obsługa. Brudne talerzyki, powolny serwis, ale najbardziej rozwaliła mnie akcja z kawą. Ok. godz 16 mama gospodarza zwróciła kelnerkom uwagę, że może by tak podały wreszcie kawę. No więc kelnerki przeszły po gościach, spytaly ile kaw, ile herbat i... jak wychodzilismy o 18, to tych kaw/herbat jeszcze nie było. Porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 22:26  
Cytuj
CYTAT (mik8)
Hutnik? Poważnie? Byłam tam na chrzcinach w maju, a w ciągu ostatnich 2 lat miałam kilka, jeśli nie kilkanaście imprez typu chrzciny/komunia/wesele. I chrzciny w Hutniku pamiętam szczególnie.
Ale zacznę od plusów - fajnie, ze mają ogródek i plac zabaw (mikro, bo mikro, ale jest). To bardzo fajna opcja jeśli organizuje się przyjęcie, na kktórym gości się sporo dzieciaków. Jedzenie - bardzo przecietne, sosy z torebki (a przynajmniej tak smakowały).
Natomiast obsługa KATASTROFA. Ja nie wiem skąd oni te kelnerki biorą, ale mam wrażenie, ze z łapanki. Nigdzie, naprawdę nigdzie dotąd nie spotkałam się z tak beznadziejna obsługa. Brudne talerzyki, powolny serwis, ale najbardziej rozwaliła mnie akcja z kawą. Ok. godz 16 mama gospodarza zwróciła kelnerkom uwagę, że może by tak podały wreszcie kawę. No więc kelnerki przeszły po gościach, spytaly ile kaw, ile herbat i... jak wychodzilismy o 18, to tych kaw/herbat jeszcze nie było. Porażka.

Naprawdę tak jest teraz w Hutniku tym koło postoju taksówek?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 23:39  
Cytuj
Ja nie wiem, czy to jest standard u nich. Byłam tam raz, w maju tego roku i było jak napisałam.
Ale jest tu na forum już wątek dot. lokali na chrzciny czy komunie i tam też są niepochlebne opinie nt. Hutnika.
W naszym przypadku potwierdziły się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 09:51  
Cytuj
W sumie o każdym z lokali można znaleźć pochlebne jak i negatywne opinie. Po prostu musimy się na jakiś zdecydować, a najwyżej później będziemy sami narzekać albo chwalić. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 19:28  
Cytuj
Nie wiem jak u Ciebie mik8. Ja byłem tam już na kilku imprezach z rodziny, żeby nie przesadzić to trzy razy u znajomych. Sam niedawno robiłem tam chrzciny i nie narzekam. Pomyśl może to coś osobistego ze strony obsługi.Może coś z waszej strony było nie tak i obsługa was zlewała. Ja osobiście moge polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 20:40  
Cytuj
Wczoraj pod hutnikien nagradzali parkujących na zakazie niebiescy. Lipa z parkingiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 20:52  
Cytuj
Ja polecam Romę mielismy tam chrzciny w czerwcu jestem zachwycona,pyszne jedzonko,super obsługa,w miarę tanio. Dla nas rewelacja goście bardzo chwalili wszystko w wysokim standardzie,bardzo elegancko i przytulnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 21:23  
Cytuj
Pod hutnikiem zakaz jest tylko w strefie postoju taksówek. Przy ulicy jest zakaz ale nie dotyczy osobówek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 21:42  
Cytuj
Wczoraj dwa radiowozy o 18 wystawiały mandaty naprzeciwko taksówek. Znaczy jacky jesteś kelnerem czy z obsługi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 05:57  
Cytuj
Jak ktoś ma dobre zdanie o lokalu to musi być z obsługi.Dla twojej informacji kelnerów to nigdy tam nie widzialem, tak na restauracji jak na chrzcinach i weselach na ktorych byłem. Sondzac po twoim nicku jesteś kierowcą.Wjeżdzając pod Hutnik od strony Żwirki i Wigury faktycznie stoi znak zakazu zatrzymywania ale z tablicza mówiącą że nie dotyczy samochodów osobowych. Gdy robiłem chrzciny sam tam samochód trzymałem moi goście zresztą też. Nikt mandatu jakoś nie dostał. A na dowód że chrzciny robiłem to dowody zapłaty chcesz zobaczyć. Dobre zdanie odmienne od innych można mieć nie promując swojego biznesu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 06:35  
Cytuj
Wiem co widziałem, trzeba zobaczyć czy tabliczka nadal jest, wyjeżdżałem ze szpitala i zdziwienie bo wystawiali mandaty / spisywali tych co stali na zakazie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 07:43  
Cytuj
Chrzciny jak chrzciny, nic niezwykłego się nie działo. Zresztą co to ma znaczyć, że to może coś osobistego ze strony obsługi. Są w pracy i mają ją wykonywać najlepiej jak potrafią, zwłaszcza, ze nikt nie był wobec nich niegrzeczny i nie było żadnych scysji.
Po prostu panie kelnerki były mega nieprofesjonalne. Ich obsługa wyglądała trochę jak na wiejskim weselu w remizie, gdzie o obsługę prosi się młode dziewczyny z rodziny. Wszystko robiły we dwie plotkujac nad głowami gości. Jeśli się im czegoś nie pokazało palcem to nie widziały, jeśli się nie poprosilo, to się nie domyslily - a chodzi o rzeczy, które dla kelnera powinny być oczywiste, jak wymiana brudnego talerzyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 11:08  
Cytuj
Mik8 nie będę się z tobą kłócić. Tak jak BartekStw napisał - ile ludzi tyle opinii. Ja byłem ,robiłem chrzciny i jestem zadowolony - z jedzenie, lokalu , małego placu zabaw dla dzieci itd itp. To moja opinia.
do Rally - będąc dzisiaj w okolicy z ciekawości podjechałem pod Hutnik i znaki jak stały tak stoją. Fakt nie zakaz zatrzymywania, a postoju. Są dwa na obu końcach chodnika. Tabliczki też są więc ciekawa sprawa z tymi mandatami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 11:22  
Cytuj
Podkreślam temat, interesuje mnie lokal w stw i mniej więcej kwota od osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 21:55  
Cytuj
Polecam Olimp i Galicję - pyszne jedzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 10:38  
Cytuj
chrzciny najlepiej w domowym zaciszu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 13:14  
Cytuj
A co powiecie o Lasowiance?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 13:36  
Cytuj
Robiłam chrzciny w Piwniczka 2 jestem bardzo zadowolona obsługa lokal jedzenie super. Względem ceny wszystko zależy co sie zamawia nam wyszło ok 90 zł od osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
A co powiecie o Lasowiance?


My robiliśmy w laswiance jakiś dłuższy czas temu jak jeszcze elewacja była stara. Ale jeśli chodzi o jedzenie i obsługę- same plusy (ciepłe, smaczne, sporo, obsługa z wszytskim nadążała - nie ma się do czego przyczepić) a teraz jeszcze po "remonciku" fajnie to wygląda z zewnątrz, wiec przypuszczam, że kolejne większe imprezy rodzine też tam będziemy robić. Fakt faktem- minusem jest brak placu zabaw dla dzieci (ale u nas ich po prostu nie było), nie ma jakiegoś terenu do wyjścia jak w niektórych lokalach typu zajazd czy dworek ale nam to nie przeszkadzało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »