NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zespół na wesele - jakie ceny,
Posty: 1
Dołączył: 23 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2014r. 14:19  
Cytuj
Witam wszystkich, mam pytanie czy ktoś z was orientuje się jak przedstawiają się oferty cenowe zespołów weselnych ??? 1-2 dni czy duża rozbieżniść cenowa ??? Biorę pod uwagę zespół: Amigo, Grafiti, Matis i Bohema.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2014r. 14:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2014r. 15:15  
Cytuj
U nas na weselu grał zespół graffiti. Są świetni. Płaciliśmy (za jednodniowe wesele) 2800 bodajże. Wydaje mi się, że nie drogo zważywszy na to, że to bardzo dobry zespół (o ile nie najlepszy jaki dotąd słyszałam na weselu). Ślub mieliśmy o 14 a zespół grał dokąd ludzie byli. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę szczerze polecam! Panowie mili i potrafili zabawić gości ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 13:35  
Cytuj
Z tego co się orientuję to zespół Bohema za wesele jednodniowe bierze ok 2,500zł a co dwóch dni to nie jestem pewien ale coś w granicy 3500-3600zł, byłem na kilku weselach gdzie grali tak że mogę polecać ten zespół, super prowadzą imprezę i co ważne grają muzykę dla wszystkich tak że każdy może się wybawić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 18:39  
Cytuj
Hmm nie zrozum mnie źle, ale czy nie byłoby najlepiej zadzwonić do tych zespołów i dowiedzieć się o ceny z pierwszej ręki??
Przy okazji dowiesz się jak to jest z graniem na poprawinach, powyżej którejś godziny itp.
Pozdrawiam i szczęścia na nowej drodze życia.
Ps. Osobiście polecam zespół Matis. Byłam na dwóch imprezach i to najlepszy zespół jaki widziałam "w akcji" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2014r. 19:05  
Cytuj
Ja polecam zespół Relax z miejscowości Bełżec. Grali u mnie na weselu, razem z żonką byliśmy bardzo zadowoleni, goście, także nie narzekali, więc raz jeszcze gorąco polecam jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 08:03  
Cytuj
asiek.90 dzięki za opinię, staramy się jak możemy umiech masz rację to forum jest jakie jest i robi więcej szkody zespołom niż daje pożytku, mam oczywiście na myśli chorą konkurencję która potrafi zgnoić każdego, a fajnych zespołów jest naprawdę dużo, dlatego Twoja propozycja informacji z pierwszej ręki jest jak najbardziej zasadna. Cena cenie nie jest równa, jak również zakres pracy wykonanej przez zespół, na przykład jeden zespół gra pod domami u Młodych i pomiędzy stołami a inny nie, jedni biorą dopłaty za granie po którejś godzinie a inni grają do ostatniego gościa i takich przykładów może być wiele, pozdrawiamy i życzymy udanego wyboru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 10:19  
Cytuj
zespół Vester- dobra muzyka grana na żywo. Fajni młodzi ludzie. bawić gości też potrafią. polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 15:19  
Cytuj
Osobiście znam i polecam zespół Vector, młodzi ludzie, z dużą pasją do muzyki i drygiem do bawienia ludzi.
Wystąpili ostatnio na pikniku w Podwolinie, a na Sylwestra też w tych okolicach grali bardzo fajnie.
Kontakt do zespołu na stronie http://www.zespolvector.pl/

zastrzegam, ze nie jestem członkiem w/w zespołu, a jedynie ich mogę polecić uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 16:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 6 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 23:23  
Cytuj
Zespół Mila z Limanowej oni grają to jest prawdziwa muzyka czy zespół Icognito Nowy Sącz lub pewien zespół z Grębowa grali u mojego barat na weselu świetni muzycy grający wyłącznie na żywo bez żadnych podkładów pendrajwów itp. Jak dla mnie wszystkie trzy wymienione zespoły są jedne z najlepszych jakie słyszałem a cenie sobię to co jest grane na żywo i naprawdę fajnie wykonane ale każdy ma inne gusta umiech

Po Prostu ja http://www.maxmodels.pl/vinix.html Usługi fotograficzne: -Chrzciny -Imprezy Okolicznościowe -Osiemnastki -Sesje zdjęciowe (Wyłącznie Pań) Kontakt PW ;) Zapraszam.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »