NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Szanowna Pani Pędlowska zrobiła ludzi w balona!, zasiłki rodzinne i alimenty
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
Ja jestem szczęśliwym człowiekiem, politycy też mi raczej nic nie zrobili. Boli mnie jedynie to, że ludzie prezentują postawy (i wyciągają w ten sposób pieniądze) wręcz atakujące, zamiast być wdzięcznym że cokolwiek dostają.

Nie rozumiesz powagi sytuacji. I nie zrozumiesz umiech Nie będę Ci tłumaczył, że sytuacja, kiedy człowiek nie ma co dać jeść własnemu dziecku wywołuje takie a nie inne emocje. To nie jest nowy spoiler do autka, że jak nie dziś to kupię za dwa tygodnie.

CYTAT

Ale ja nie mam nic przeciwko, jeżeli jest to świadomy wybór i istnieje szansa na samodzielne wychowanie dziecka bez pomocy z zewnątrz. To jest czyjś tyłek i czyjeś poświęcenie byle dzieci nie były sposobem na przeżycie tj. zróbmy sobie 5 dzieci i będziemy z socjalu żyć.

To albo uważasz, że takie np. 60 zł (nie wiem jak dziś) rodzinnego na dziecko służy temu, by rodzice chlali i bawili po nocach za nasze pieniądze, albo nie masz pojęcia, że to, co Ci ludzie dostają od MOPSU nie wystarcza na ubranie i wykarmienie dzieci przez dwa tygodnie.

CYTAT

No tak, lepiej wylewać żale cały dzień na forum i latać co 5 min do bankomatu niż przynajmniej spróbować zarobić jakiekolwiek pieniądze. Tym bardziej, że teraz sezon np. na jagody jest.

Lena twierdzi, że pracuje. Też pracujesz. Z partnerką i sobie żyjecie. Teraz wyobraź sobie, że jej nie ma, zamiast niej masz dwoje dzieci i nie zarabiasz tyle ile zarabiasz, a zarabiasz 1300 zł. Podlicz, podsumuj, przeanalizuj, postaw się w sytuacji innych.

CYTAT

Tylko że ten naród wywołał 2 wojny, przegrał je i nadal jest potęgą. Polska "wygrała" dwie wojny i co? Ch**j, dupa i kamieni kupa cytując naszego ministra. A że jakość rządzących jest odzwierciedleniem jakości narodu to co więcej dopowiadać...

Polska wygrała dwie wojny? Takie rzeczy? No popatrz Ty się. Powiedz jeszcze, że po drugiej wojnie wraz z ZSRR rządziła dużą częścią Europy umiech Błagam, przestań. Polska "przetrwała" wojny, dostając mocno po dupie. Tak, że te szwaby przegrywające wojnę, gówno w porównaniu chociażby z Polską odczuły. To są jakieś dziwne brednie, nie chcę tego komentować.

CYTAT

Od zwierzęcia się wywodzę, ale nie traktuje seksu jako jednej z rzeczy definiujących moje życie więc stoimy na troszeczkę wyższym szczeblu drabiny rozwoju.

Bycie zwierzęciem mentalnie, a nie bycie, pod względem fizjologicznym nie zależny od stopnia rozwoju. Każdy gatunek by przetrwać musi się rozmnażać. Piszesz widzisz o seksie, a ja pisze o prokreacji. Dziś jest taka moda, że wsadzanie tego do tamtego to tylko seks i jeżeli tak się to traktuje, to fakt, byle by bachora nie było. Prokreacja to jednak coś głębszego. Nie ja Ci powinienem o tym opowiadać umiech

CYTAT

Moje uszanowanie,
Andrzejek

Śląc najszczersze pozdrowienia
SzoPeN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 17:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:03  
Cytuj
Andrzej z Twoich wypowiedzi wynika że lenka okradła Ci z Twoich podatków i nic nie robi tylko czeka na wypłatę zasiłku.
Kilka postów wyżej napisała że pracuje.
Kto w takim razie jest "...pieniaczom którzy uważają że ich okradziono"?

A może dziewczyna pracuje, ma 2 dzieci, męża - partnera który pracował, ale miał wypadek w pracy (ostatnio ich coraz więcej) i już
nie pracuje? Dzieci zrobili sobie gdy było ich stać na "bachory", a gdyby tak jeszcze wzięli kredyt mieszkaniowy żeby mieć gdzie mieszkać? co wtedy?

W Anglii dopiero jest przerośnięty socjal, w szkoplandzie też.

Co do zaradności człowieku, to rób tak żeby zarabiać jak najwięcej ale żeby okradali Cię jak najmniej. Skąd wiesz co kupują ludzie którzy mają dzieci, skąd wiesz co kupują ludzie którzy zarabiają najniższą krajową? Skąd wiesz jakie i w jakiej wysokości podatki sa takim ludziom zwracane?

Samochód kosztuje mniej niż rower - to żadne kryterium.

Musisz zacząć odróżniać ludzi którzy mają ciężko, ale się starają i codziennie zmagają z przeciwnościami od tych faktycznych patoli którzy nic nie robią, biorą zasiłki i jeszcze je np przepijają.

Zasiłki wszelkiego rodzaju bierze wiele osób - nie wszyscy to patole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:09  
Cytuj
CYTAT

Skoro tym nowo bogatym tak dobrze to dlaczego każdy któremu źle nie założy firmy i nie stanie się nowobogatym który będzie każdemu płacił miliard?
Mylisz pojęcia. Nikt nie neguje tego to że pieniądze należą się w sensie prawnym ponieważ to niepodważalny fakt. Chodzi o chorą postawę w której każdy na garnuszku państwa uważa że mu wszystko się należy. Oddziel te dwie kwestie.


Bo nie każdy może być właścicielem firmy. Nie o tym piszę ale Ty niestety gamoń jeden jesteś i nie potrafisz zrozumieć tego co czytasz. Narzekacie wszyscy nowi-bogaci bo taka naturę macie. Wszystkiego wam szkoda, wszystko utrzymujecie i ciągle dokładacie.

Postawa jest taka że 20 ma być na koncie zgodnie z prawem. Takie jest prawo szanowny panie. O co więc chodzi? Powinna czekać i czekać na jaśnie państwo aż zechce wypłacić należne pieniądze? Coś ci się kolego w głowie poprzestawiało. Prawo jest prawem i trzeba je stosować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:10  
Cytuj
CYTAT

Nie rozumiesz powagi sytuacji. I nie zrozumiesz umiech Nie będę Ci tłumaczył, że sytuacja, kiedy człowiek nie ma co dać jeść własnemu dziecku wywołuje takie a nie inne emocje. To nie jest nowy spoiler do autka, że jak nie dziś to kupię za dwa tygodnie.



No i wracamy do tego, że sorry ale jeżeli nie masz 50 zł na "czarną godzinę" aby przeżyć 1-2 dni no to sorry ale co będzie jak zachoruje czy coś poważnego się stanie. Dla mnie to po prostu nieodpowiedzialność decydować się na dziecko w sytuacji gdy nie masz nawet grosza - ani perspektywy aby ten stan zmienić. Co innego gdy mogłeś ale Twój status się zmienił na gorszy, a co innego gdy nigdy nie miałeś cienia szansy aby wyjść z dołka. Świat to nie idealne miejsce, pieniądze mają jednak jakieś znaczenie.

CYTAT

Lena twierdzi, że pracuje. Też pracujesz. Z partnerką i sobie żyjecie. Teraz wyobraź sobie, że jej nie ma, zamiast niej masz dwoje dzieci i nie zarabiasz tyle ile zarabiasz, a zarabiasz 1300 zł. Podlicz, podsumuj, przeanalizuj, postaw się w sytuacji innych.


Wszystko zależy dlaczego jej/jego nie ma. Co innego jest gdy coś się stało partnerowi, a co innego gdy partner/partnerka stwierdził że w tym związku mu już nudno i sobie poszedł zostawiając matkę z dzieckiem. Po prostu każda sytuacja jest inna, ale skoro lenka z partnerem pracują to prawdopodobnie za dużo wydają bo co jak co ale za ok. 2300 zł tj dwie minimalne krajowe da się w okolicy przeżyć w 3 osoby. Wiele osób znam które bez problemu dają radę.

CYTAT

Polska wygrała dwie wojny? Takie rzeczy? No popatrz Ty się. Powiedz jeszcze, że po drugiej wojnie wraz z ZSRR rządziła dużą częścią Europy umiech Błagam, przestań. Polska "przetrwała" wojny, dostając mocno po dupie. Tak, że te szwaby przegrywające wojnę, gówno w porównaniu chociażby z Polską odczuły. To są jakieś dziwne brednie, nie chcę tego komentować.


Stąd ten cudzysłów przy wygranej umiech Skoro sami nie potrafimy rządzić dlaczego nie dać władzy komuś kto to potrafi. Państwo to firma, skoro zarząd jest zły to powinna zostać przejęta przez inną firmę która potrafi zapewnić rozwój. Proste.


CYTAT

Śląc najszczersze pozdrowienia
SzoPeN


Kłaniam się nisko,
Andrzejek.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:12  
Cytuj
CYTAT

Bo nie każdy może być właścicielem firmy. Nie o tym piszę ale Ty niestety gamoń jeden jesteś i nie potrafisz zrozumieć tego co czytasz. Narzekacie wszyscy nowi-bogaci bo taka naturę macie. Wszystkiego wam szkoda, wszystko utrzymujecie i ciągle dokładacie.


Ustawa o prowadzeniu działalności gospodarczej mówi co innego. Chyba że sąd Ci zabroni ale to już inna bajka...

CYTAT

Postawa jest taka że 20 ma być na koncie zgodnie z prawem. Takie jest prawo szanowny panie. O co więc chodzi? Powinna czekać i czekać na jaśnie państwo aż zechce wypłacić należne pieniądze? Coś ci się kolego w głowie poprzestawiało. Prawo jest prawem i trzeba je stosować.


Po pierwsze liczy się czas wysłania przelewu, a po drugie 24 jeszcze nie ma więc zgodnie z prawem wszystko jest ok.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:13  
Cytuj
Według mnie Pan Andrzej dał dupy w kilku wypowiedziach:
1. "nie uczestniczyłem w robieniu Twojego bachora"
2. "Należy mi się bo wyplułam bachora!"
3. "W przeciwieństwie do Ciebie myślę głową, a nie organem płciowym "
4. "...najbardziej wartościową częścią społeczeństwa są rodziny patologiczne"

Jeżeli w dyskusji z obcą osobą, której sytuacji się nie zna, a która jedynie walczy o możliwość zakupu jedzenia, ubrań etc. dla swoich dzieci, nazywa się te dzieci bachorami, rodzinę taką rodziną patologiczną, a urodzenie dziecka "wypluwaniem bachora" to w zasadzie ślicznie definiuje, z kim mamy do czynienia. Jak to sam zainteresowany ujął, z osobnikiem pochodzenia zwierzęcego, ale intelektualnie i społecznie wysoko ponad nim. Mam wątpliwości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:19  
Cytuj
CYTAT

Stąd ten cudzysłów przy wygranej umiech Skoro sami nie potrafimy rządzić dlaczego nie dać władzy komuś kto to potrafi. Państwo to firma, skoro zarząd jest zły to powinna zostać przejęta przez inną firmę która potrafi zapewnić rozwój. Proste.


Abstrahując od reszty wypowiedzi, naprawdę nie ogarniam tego co piszesz powyżej. Chyba bardzo rozmijamy się z myśleniem. Jeżeli dla Ciebie państwo to firma, a nie podoba Ci się nasza socjalna polityka, to zmień firmę. Jeżeli się gdzieś pracuje, to często gęsto prócz wypłaty dostaje się socjalkę, premię i inne takie. Także jak widzę wszystko po Twojej myśli, nie wiem zatem, co Ci tu nie pasuje umiech

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:27  
Cytuj
a co zrobila autorka tematu? no kurwa, zjebala jakas kobiete z urzedu miasta ze jej sie pieniadze na koncie nie pojawily :] czy Pani Pedlowska robi jej przelew, wczoraj bylo swieto, dni sa troche rozjebane, wiec i ksiegowania w bankach beda pewnie inaczej. Co ma teraz Pedlowska zrobic? zapierdalac wozem opancerzonym i przewiezc te pieniadze petentom? no kurwa ludzie?

za ten tryb roszczeniowy, Andzej jej bardzo dobrze napisal :]

We wtorek zostala wyslana do mnie paczka z rzeszowa, zostala nadana priorytetem, powinna juz byc, bo tak jest w ustawie i chuj. I co mam teraz wyzywac ludzi na poczcie?

jak ktos oczekuje zrozumienia to niech sie nim najpierw wykaze, a nie kurwa, 2 wyplaty, konto i jakies inne pretensje

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:27  
Cytuj
witam.

te moje bahory kiedyś beda pracowac na wasze emerytury gamonie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
Według mnie Pan Andrzej dał dupy w kilku wypowiedziach:
1. "nie uczestniczyłem w robieniu Twojego bachora"
2. "Należy mi się bo wyplułam bachora!"
3. "W przeciwieństwie do Ciebie myślę głową, a nie organem płciowym "
4. "...najbardziej wartościową częścią społeczeństwa są rodziny patologiczne"

Jeżeli w dyskusji z obcą osobą, której sytuacji się nie zna, a która jedynie walczy o możliwość zakupu jedzenia, ubrań etc. dla swoich dzieci, nazywa się te dzieci bachorami, rodzinę taką rodziną patologiczną, a urodzenie dziecka "wypluwaniem bachora" to w zasadzie ślicznie definiuje, z kim mamy do czynienia. Jak to sam zainteresowany ujął, z osobnikiem pochodzenia zwierzęcego, ale intelektualnie i społecznie wysoko ponad nim. Mam wątpliwości umiech


Wybacz ale o ile ptk. 1 podtrzymuje, nr 3 było chamską odpowiedzią na wyzwiska tak punkty 2 i 4 są wyrwane z kontekstu ponieważ ptk. 2 to częsta postawa spotykana u wielu młodych matek tak oraz ptk. 4 był pisany w szerszym kontekście.

CYTAT
Abstrahując od reszty wypowiedzi, naprawdę nie ogarniam tego co piszesz powyżej. Chyba bardzo rozmijamy się z myśleniem. Jeżeli dla Ciebie państwo to firma, a nie podoba Ci się nasza socjalna polityka, to zmień firmę. Jeżeli się gdzieś pracuje, to często gęsto prócz wypłaty dostaje się socjalkę, premię i inne takie. Także jak widzę wszystko po Twojej myśli, nie wiem zatem, co Ci tu nie pasuje umiech


Zmieniam, podatki będę niedługo płacił w UK, lecz niestety ze względu na lokalizację klientów pracował będę w firmie znana Polską. Problem polega na tym że premie i socjalki dostaje się za bardzo dobre wyniki które wpływają na rozwój firmy, a nie na zasadzie że premia się należy ot tak bo pojawiam się w pracy. Premia zależy tylko i wyłącznie od wyników, więc idąc tym tokiem rozumowania świadczenia powinni dostawać przedsiębiorczy ludzie, a do takich chyba najmniej zarabiających zaliczyć nie można.

Uszanowanko,
Andrzejek

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
witam.

te moje bahory kiedyś beda pracowac na wasze emerytury gamonie.....


Jeżeli były szef ZUS mówi, że pieniędzy tam nie ma i ludzie nadal mu nie wierzą to ciekawe co ich przekona. Zrozum że, za 10 lat już nie będzie emerytur w obecnej formie.Nie po to pieniądze z OFE przeniesiono do zusu żeby go usprawnić tylko żeby przedłużyć tą agonię.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 18:42  
Cytuj
co bedzie nie wiem .....na razie moj bahor to twoja przyszlosc ..... nie odbierzesz mi tego teraz....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
Problem polega na tym że premie i socjalki dostaje się za bardzo dobre wyniki

Tylko premie z tego co mi wiadomo umiech
Szacuneczek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
[

Ale za co Ci się moje pieniądze należą? Przysięgam, ja nie uczestniczyłem w robieniu Twojego bachora więc nie widzę powodu dlaczego mam płacić na niego. Żadnemu dziecku nie powinien się należeć bo z jakiej racji? Równie dobrze chcę dopłaty do paliwa dla każdego posiadacza samochodu. Twierdzenie, że coś Ci się należy to po prostu bezczelność.




Jak nie widzisz różnicy miedzy dzieckiem a paliwem, to dogadaj się z dystrybutorem w sprawie podcierania tyłka podczas Twojej starości,bo chęci będziesz miał sam to robić,no ale starość ma to do siebie,że nie wszystko już da się samemu. W sprawie emerytury najlepiej kontaktować się z olejem napędowym.

Bezczelne jest określenie którego użyłeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 22:01  
Cytuj
pan ANDRZEJ to powinien teraz jak to nazwał bahory robić skoro go stać bo potem bedzie za pużno i niewierze,jakby miał dziecko lub wiecej dzieci,że niestarał by sie o rodzinne które np:::by mu sie należało i pisze o podatkach a moje pytanie brzmi czemu tu są winne dzieci niech idzie do tych którzy siedza w pace i zywione sa za nasze podatki a od dzieciaczków niech sie odwali i niech nieubliża nikomu że ma bahory widocznie on jest bahorem a jeśli chodzi o ten post to KASA JUŻ JEST wiec zakończcie ten temat bo szkoda nerwów i pan andrzej jak niema co robic to niech robi bahory,tylko która by z nim chciała mieć dziecko jak on ma takie podejscie do życia i dzieci człowieku niewypowiadaj sie wiecej i niedenerwój ludzi moje zdanie jest takie,jeśli mi sie należy kasa to dlaczego mam z niej nieskorzystać przecież nie ide i nie kradne tlyko dostaje to comi sie należy ale i tak to są marne pieniadze,a panie andrzeju mam pytanie a jeśli matka niepracuje bo oczywiscie pracy niema kazdy o tym wie to co ma zrobić,co ma dać dziecku jeść pewnie pan odpowie ze po co dziecko sobie zrobiła,ale w życiu jest róznie wy meszczyżni obiecujecie a potem w d...ekopiecie a matka ma sie martwic a jak ojciec dziecka niepłaci to co z nieba kasa jej zleci człowieku puknij sie w ten po.....ny łeb i nieodzywaj sie na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 23:41  
Cytuj
Czytając wypociny forumowiczów "andrzejek" "szopen" "elbanan" typowych pieniaczy przypomnia mi sie czechosłowacki film z tekstem (jak by głupata była lżejsza od powietrza to byście latali jak gołębice)albo coś w ten deseń umiechten film to szpital na peryferiach i podobnie te głąby piszą z peryferi a mają sie za wieszczy stalowej smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 23:59  
Cytuj
CYTAT

Tylko premie z tego co mi wiadomo umiech
Szacuneczek umiech


U mnie w firmie karty multisport podrożały bo troszkę wyniki całej firmy spadły więc i socjal zależy od wyników...nie wiem jak w innych firmach.

Z poniżeniem umiech


CYTAT

Jak nie widzisz różnicy miedzy dzieckiem a paliwem, to dogadaj się z dystrybutorem w sprawie podcierania tyłka podczas Twojej starości,bo chęci będziesz miał sam to robić,no ale starość ma to do siebie,że nie wszystko już da się samemu. W sprawie emerytury najlepiej kontaktować się z olejem napędowym.


Jak Cię nie stać to nie kupujesz? Jasne? Nie stać mnie na paliwo to nie kupuję samochodu. Dziecko to towar jak każdy inny.

CYTAT
an ANDRZEJ to powinien teraz jak to nazwał bahory robić skoro go stać bo potem bedzie za pużno i niewierze,jakby miał dziecko lub wiecej dzieci,że niestarał by sie o rodzinne które np:::by mu sie należało i pisze o podatkach a moje pytanie brzmi czemu tu są winne dzieci niech idzie do tych którzy siedza w pace i zywione sa za nasze podatki a od dzieciaczków niech sie odwali i niech nieubliża nikomu że ma bahory widocznie on jest bahorem a jeśli chodzi o ten post to KASA JUŻ JEST wiec zakończcie ten temat bo szkoda nerwów i pan andrzej jak niema co robic to niech robi bahory,tylko która by z nim chciała mieć dziecko jak on ma takie podejscie do życia i dzieci człowieku niewypowiadaj sie wiecej i niedenerwój ludzi moje zdanie jest takie,jeśli mi sie należy kasa to dlaczego mam z niej nieskorzystać przecież nie ide i nie kradne tlyko dostaje to comi sie należy ale i tak to są marne pieniadze,a panie andrzeju mam pytanie a jeśli matka niepracuje bo oczywiscie pracy niema kazdy o tym wie to co ma zrobić,co ma dać dziecku jeść pewnie pan odpowie ze po co dziecko sobie zrobiła,ale w życiu jest róznie wy meszczyżni obiecujecie a potem w d...ekopiecie a matka ma sie martwic a jak ojciec dziecka niepłaci to co z nieba kasa jej zleci człowieku puknij sie w ten po.....ny łeb i nieodzywaj sie na forum.


Proszę napisać to w sposób w który da się przeczytać. W takim wypadku może Panu odpowiem, ponieważ jak na razie to jest jakaś dziwna ściana tekstu bez ładu i składu. Polecam przed ponownym usadowieniem się przed klawiaturą przeczytać jakąś książkę od gramatyki czy ze swoim dzieciakiem do polskiego usiąść to może Pan się coś nauczy...naprawdę wstyd napisać taką ścianę tekstu bez ładu i składu.
Odniosę się tylko do ostatniego zdania: forum służy do wymiany poglądów więc to nie facebook na którym wszyscy wzajemnie liżą się po swoich klejnotach. Pomimo że całkowicie nie zgadzam się z Panem SzoPeNem szanuję go jako przeciwnika w rozmowie, ponieważ jest to wolne miejsce wypowiedzi. Więc proszę samemu zamilknąć lub przyjąć do świadomości fakt, że forum to miejsce wymiany opinii nawet tych niepopularnych.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 02:46  
Cytuj
Dziecko to nie towar. Nie można kupić sobie dziecka w sklepie a gdy się znudzi, zepsuje lub przestanie być kogoś stać na utrzymanie sprzedać np. w dziale ogłoszenia SM... Zastanów się Andrzeju bo to że obrażasz dzieci których nie znasz jak również ich rodziców to jedno, ale to że nazywasz dziecko, czyli człowieka, towarem to druga sprawa. I jeżeli faktycznie tak myślisz to nie świadczy o Tobie najlepiej i ja nie widzę sensu ani potrzeby dyskusji z Tobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 08:23  
Cytuj
Pięknie umiecie rozwinąć temat i wypisywać głupoty typu "zabiera moje pieniądze,nie chce się pracować"i temu podobne głupoty.Dlaczego płacimy mandaty skoro policjantów opłacamy z ciężko zarobionych pieniędzy?W każdym cywilizowanym kraju państwo dopłaca do utrzymania dzieci,zachęcając w ten sposób do przyrostu naturalnego.Wydaje mi się,że tylko w Polsce zasiłek rodzinny zależny jest od dochodu.Czy Wy nie widzicie,że politycy manipulują Polakami skłócając ich przeciwko sobie?Ostatnie wydarzenia nie dały Wam jeszcze do myślenia?Słowa wypowiedziane przez ministrów"Polska praktycznie nie istnieje tylko teoretycznie"?Czy nie widzicie,że nas obracają przeciwko sobie,bo takim skłóconym Narodem łatwiej rządzić i go okradać z tego co jeszcze zostało?Tusk trzyma się żłobu jak tonący brzytwy aby jak najwięcej się obłowić.Cała ta"Wolna Polska"po 1990 roku to wielkie pasmo afer i rozkradania Polski zgodnie z prawem tworzonym przez opcje rządzące.Dalej skaczmy sobie do gardeł,kłóćmy,obrażajmy się,a nasi"wybrańcy"PO.PIS i reszta hołoty dokończy dzieła zniszczenia i zniewolenia naszej Ojczyzny,której tak niewiele już zostało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 09:03  
Cytuj
W Polsce jest zły system podatkowy, jest złodziejski wręcz bandycki system podatkowy. Aby Pani Lena i inni rodzice dostali zasiłek rodzinny kochane państwo w podatku z ich wypłaty na ten cel zabierze im np. 100 zł a da z łaski około 50 zł, pozostałe 50 zł straci na siebie. Dlatego tą paranoje musimy zmienić, podatek ma być uczciwy prosty i czytelny. Wtedy nie będziemy czekali na zasiłek rodzinny, te pieniądze będą podwojone w naszej wypłacie, będziemy wiedzieli że nikt nas nie okrada.Wtedy nikt na nikogo nie będzie pracował, każdy będzie dysponował sam swoimi wypracowanymi pieniędzmi według jego uznania. Żaden polityk nie będzie mu wmawiał co dla niego jest dobre, nie będzie za niego decydował.

Powiecie że to za piękne nie realne, realne realne, tylko musimy tego chcieć, musimy się ponownie zjednoczyć i zacząć walczyć o swoje prawa o godne życie.

Wszystkich tu dyskutujących zapraszam na spotkanie z prezesem Nowej Prawicy Januszem Korwinem-Mikke. Tam dowiecie się że życie nie musi być takie ciężkie, że wiele w tym kraju zależy od nas.

Ma się ono odbyć 26 czerwca br. o godz. 19.00 w MDK w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 09:18  
Cytuj
Żaden Korwin czy inny nam nie pomoże dopóki sami sobie nie pomożemy,przestając się kłócić miedzy sobą.My Polacy wymieramy jak mamuty,niestety nasze społeczeństwo się starzeje,a dzieci rodzi się coraz mniej,bo nasz rząd robi wszystko aby tak się stało.
P.S.
Emeryci,którzy przepracowali większość swojego życia np.w HSW na stalowni,walcowni czy gdzie indziej tez są teraz darmozjadami i Was okradają,bo biorą emerytury?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 09:43  
Cytuj
Feniks pokarz mi inną drogę. Ta po krągło stołowa banda już pokazała co potrafi. Z tego powodu jest ta dyskusja, jesteśmy przez nasz Rząd z każdej strony dymani.

Według minie nie ma innego wyjścia, musimy za wszelką cenę odsunąć od władzy na zawsze Tusków, Michników, Kaczyńskich, Kwaśniewskich, Milerów i im podobną szarańczę. Musimy zacząć od nowa reorganizawać nasz państwo dla naszych dzieci wnuków.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 10:36  
Cytuj
Już pokazałem którędy droga,tylko jest to bardzo trudne do osiągnięcia.Przez 25 lat byliśmy skłócani,a jest to naprawdę długi czas,dlatego pojednanie Polaków będzie bardzo trudne.Jednak patrząc na historie Polski jest na to szansa,bo jako Naród potrafimy to uczynić co niejednokrotnie udowadniali nasi przodkowie....tylko trzeba znaleźć sposób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 13:18  
Cytuj
Moje dzieci urodziły się w Irlandii,po tygodniu przyszedł list że przyznano mi rodzinne,nikt nie pytał ile zarabiam.Żaden Irlandczyk nigdy nie miał do mnie pretensji że żeruję na nich,wręcz przeciwnie.Chwalą nas że jesteśmy pracowici.Idąc do jakiegoś urzędu obsługa jest miła.W Polsce jak idę coś załatwić urzędnicy robią łaskę że mnie przyjmą.Ludzie tacy jak Andrzej moim zdaniem nie znający życia,lepiej niech spojrzą najpierw w lustro a potem niech oceniają innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 13:36  
Cytuj
Nie można mówić, że dzieci są towarem. Człowiek nie może być towarem. W obecnym systemie nasze teoretyczne państwo nie robi łaski, że daje zasiłki. Chciałbyś Andrzeju, żeby wszystkie podatki przejebali na ośmiorniczki w restauracji? Owszem, cały system jest chory i należy go zmienić. Odciążając pracę od podatków, zarobki autorki wątku powinny na tyle wzrosnąć, by były wyższe od obecnych wraz z zasiłkiem na dzieci. Ale mówimy o systemie dzisiejszym, tu i teraz. Zasiłki są za małe, by dobrze wychować dzieci. Nie zmieniając systemu a likwidując zasiłki spowodowałbyś niewyobrażalną nędzę i być może rewolucję. Ponadto, nie uważacie, że w tej chwili cnotą jest oszukiwać to teoretyczne państwo i jego mafijne władze? Tak jak się oszukiwało okupanta lub zaborcę. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »