NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Szanowna Pani Pędlowska zrobiła ludzi w balona!, zasiłki rodzinne i alimenty
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 09:20  
Cytuj
witam forumowiczów! To co dzieje się w Stalowej Woli jeśli chodzi o zasiłki na dzieci z UM przekracza ludzkie pojęcie.Jesteśmy robieni w balona regularnie co miesiąc.Pędlowska obiecuje że pieniążki będą a potem nawet telefonów nie odbiera bo nie chce słyszeć pretensji.Mam tego dość. Trzeba coś z tym zrobić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 09:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 09:24  
Cytuj
Nie bardzo rozumiem o co pani chodzi. Z tego co wiem to nigdy nie było z tym problemów. Mają być 20-tego i zawsze są.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 10:03  
Cytuj
Dlatego zasiłki wszelkie powinny być zlikwidowane. Nie robiono by ludzi pracujących w balona i nie odbierano sporej części pensji na czyjeś dzieci. Urzędnicy również przestaliby popełniać błędy bo ich by nie było. Nawet lament wiecznie uciśnionych klientów wszelkiej maści komórek pomocowych urzędów by się skończył.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 10:24  
Cytuj
Dodzwoniłam się do Pędlowskiej mówi że pieniądze utknęły po drodze. Nie wiadomo czy będą dzisiaj. Poza tym to skandal,że mogę wybrać tylko 2 razy z bankomatu.Pieniądze moje a ktoś bedzie mi mówił kiedy i ile mam wybrać a w dodatku łaske robią że dadzą na konto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 10:35  
Cytuj
Lenka a może zamiast wydzwaniać po urzędach to podejdź na pocztę lub do bankomatu i sprawdź może już są.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 10:40  
Cytuj
Lena jakie twoje pieniądze, to są pieniądze wyłudzone na siłę od uczciwie pracujących ludzi.
CYTAT
Andrzej napisał:
Dlatego zasiłki wszelkie powinny być zlikwidowane. Nie robiono by ludzi pracujących w balona i nie odbierano sporej części pensji na czyjeś dzieci. Urzędnicy również przestaliby popełniać błędy bo ich by nie było. Nawet lament wiecznie uciśnionych klientów wszelkiej maści komórek pomocowych urzędów by się skończył.
.Tak właśnie powinno być. Stać Cię na dzieci to je masz, dziecko to nie zabawka, dziecko to obowiązek i wyrzeczenia a nie jakoś to będzie.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Pieniądze moje a ktoś bedzie mi mówił kiedy i ile mam wybrać a w dodatku łaske robią że dadzą na konto


To są prędzej moje pieniądze cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 10:48  
Cytuj
zasiłek rodzinny powinien należeć się każdemu dziecku. Tak jak za granicą.Tylko w Polsce bezprawie. Ja nic nie wyłudzam należy się jak psu buda.Popatrzcie lepiej na tych co się utrzymują z MOPS.98792 -byłam na poczcie i nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 11:08  
Cytuj
Czy Ty lenka2200 siebie słyszysz ?
Należy się ? potluczony A niby za co sie należy ?
Dlaczego mam płacić na Twoje dziecko ? No ... delikatnie mówiąc, nie życzę sobie tego ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
zasiłek rodzinny powinien należeć się każdemu dziecku. Tak jak za granicą.Tylko w Polsce bezprawie. Ja nic nie wyłudzam należy się jak psu buda.Popatrzcie lepiej na tych co się utrzymują z MOPS.98792 -byłam na poczcie i nie ma


Ale za co Ci się moje pieniądze należą? Przysięgam, ja nie uczestniczyłem w robieniu Twojego bachora więc nie widzę powodu dlaczego mam płacić na niego. Żadnemu dziecku nie powinien się należeć bo z jakiej racji? Równie dobrze chcę dopłaty do paliwa dla każdego posiadacza samochodu. Twierdzenie, że coś Ci się należy to po prostu bezczelność.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 11:14  
Cytuj
dobra skończmy ten temat.Ja o bezprawiu w Urzędzie a wy o tym czy się należy czy nie... Może wypowiedzą się osoby,które stoją miesiąc w miesiąc pod bankomatem- bezskutecznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
dobra skończmy ten temat.Ja o bezprawiu w Urzędzie a wy o tym czy się należy czy nie... Może wypowiedzą się osoby,które stoją miesiąc w miesiąc pod bankomatem- bezskutecznie


Może zamiast wystawać pod bankomatem do pracy by poszli w tym czasie? Naprawdę polecam spróbować umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 11:31  
Cytuj
Andrzej gdybys był taki inteligentny za jakiego się masz to wiedziałbyś że rodzice pracujący też biorą rodzinne ponieważ zarobki w tym chorym kraju takie są a nie inne.Te bachory jak twierdzisz za ileś lat będą robic na twoją emeryturę myślę że bez zmrużenia oka wyciągniesz rękę.Jeśli zatrzyma cię policja to powiedz im że z twoich pieniędzy mają wypłaty i nie będziesz płacił mandatu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 11:43  
Cytuj
wiem, że mój pogląd nie jest popularny, ale dzieci robi się wtedy,kiedy ma się je za co utrzymać.
A nie nie tworzy się koło zamknięte - podatki są wysokie bo trzeba ludziom dać, bo nie mają pracy.
Nie mają pracy bo podatki są wysokie i nie oplaca się ich zatrudniać.
I tak w koło.
Ale najprościej jest pobaraszkować i wyciągać potem ręce i mówić "dajcie mi, bo mi się należy".
A jak się coś spóźni to jeszcze obrażają tych, którzy im dają te pieniądze.
Mi jak klient spóźnia się z zapłatą to go nie obsmarowuję na forum.
Czekam, do pewnego momentu cierpliwie, bo wiem jaka jest sytuacja na rynku, wiem jaka jest wartosć tych pieniędzy, bo też muszę na nie zapracować.
A najgłośniej krzyczą, jak im źle ci, którzy dostają za darmo, bo jest im źle, że nie dostali więcej albo szybciej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Andrzej gdybys był taki inteligentny za jakiego się masz to wiedziałbyś że rodzice pracujący też biorą rodzinne ponieważ zarobki w tym chorym kraju takie są a nie inne.Te bachory jak twierdzisz za ileś lat będą robic na twoją emeryturę myślę że bez zmrużenia oka wyciągniesz rękę.Jeśli zatrzyma cię policja to powiedz im że z twoich pieniędzy mają wypłaty i nie będziesz płacił mandatu.


Ale co mnie to obchodzi że im nie wystarcza? Ja nie kupuję czegoś czego nie będzie mnie stać utrzymać. Stać mnie na samolot ale na paliwo nie bardzo, więc może zrobimy przymusową zrzutkę na moje tankowanie?
Ty wierzysz że dostaniesz emeryturę z ZUS :O ? Kurde czyli istnieją jeszcze ludzie którzy wierzą, że dostaną emeryturę z ZUS... Ja żywię głęboką nadzieję, że instytucja ta upadnie w przeciągu max. kilku lat i będę te pieniądze które teraz płacę dostawał do ręki. Naprawdę nie potrzebny mi żaden pośrednik w postaci urzędników ZUS aby sobie zagwarantować przyszłość.
Czyli według Ciebie opłacalne jest jednocześnie płacić składki emerytalne i dotować dodatkowo czyjeś dzieci abyś dostał w przyszłości jakieś grosze? No tak państwo powinno myśleć za obywateli...

Policja powinna służyć obywatelowi tak jak urzędnicy, ale prawo jest prawem i świadomie ryzykuję przekraczając prędkość czy pijąc piwo w parku - jak policjant wystawia mi, Tobie czy komuś mandat który rzeczywiście jest zasłużony to mogę mu pogratulować ponieważ dobrze wykonuje swoje obowiązki i cieszę się że płacę za coś co dobrze funkcjonuje jak np. straż pożarna. Postawa "należy mi się" prezentowana przez lenka2200 to całkiem inna para kaloszy.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Andrzej gdybys był taki inteligentny za jakiego się masz to wiedziałbyś że rodzice pracujący też biorą rodzinne ponieważ zarobki w tym chorym kraju takie są a nie inne.Te bachory jak twierdzisz za ileś lat będą robic na twoją emeryturę myślę że bez zmrużenia oka wyciągniesz rękę.Jeśli zatrzyma cię policja to powiedz im że z twoich pieniędzy mają wypłaty i nie będziesz płacił mandatu.


Ale co mnie to obchodzi że im nie wystarcza? Ja nie kupuję czegoś czego nie będzie mnie stać utrzymać. Stać mnie na samolot ale na paliwo nie bardzo, więc może zrobimy przymusową zrzutkę na moje tankowanie?
Ty wierzysz że dostaniesz emeryturę z ZUS :O ? Kurde czyli istnieją jeszcze ludzie którzy wierzą, że dostaną emeryturę z ZUS... Ja żywię głęboką nadzieję, że instytucja ta upadnie w przeciągu max. kilku lat i będę te pieniądze które teraz płacę dostawał do ręki. Naprawdę nie potrzebny mi żaden pośrednik w postaci urzędników ZUS aby sobie zagwarantować przyszłość.
Czyli według Ciebie opłacalne jest jednocześnie płacić składki emerytalne i dotować dodatkowo czyjeś dzieci abyś dostał w przyszłości jakieś grosze? No tak państwo powinno myśleć za obywateli...

Policja powinna służyć obywatelowi tak jak urzędnicy, ale prawo jest prawem i świadomie ryzykuję przekraczając prędkość czy pijąc piwo w parku - jak policjant wystawia mi, Tobie czy komuś mandat który rzeczywiście jest zasłużony to mogę mu pogratulować ponieważ dobrze wykonuje swoje obowiązki i cieszę się że płacę za coś co dobrze funkcjonuje jak np. straż pożarna. Postawa "należy mi się" prezentowana przez lenka2200 to całkiem inna para kaloszy.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 12:10  
Cytuj
A pieniędzy jeszcze nie ma co jest grane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 12:16  
Cytuj
as1234 Pędlowska nie daje mi ze swojej kieszeni- i Ty również.Więc nie mów mi,że obsmarowuje darczyńców.Decyzje mam przyznającą wiec w czym masz problem? I to,jak kto robi dzieci nie ma tu znaczenia.Jak napisał pawcio1972ra ja właśnie jestem pracującą matką a rodzinne należy mi się w oparciu o kryterium dochodowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 12:16  
Cytuj
widać Andrzejek sieje zament na wszystkich forach regionalnych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 12:24  
Cytuj
Armateks
widać Andrzejek sieje zament na wszystkich forach regionalnych -dokładnie popieram może byś się Andzejek do roboty jakiejś wziął hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
as1234 Pędlowska nie daje mi ze swojej kieszeni- i Ty również.Więc nie mów mi,że obsmarowuje darczyńców.Decyzje mam przyznającą wiec w czym masz problem? I to,jak kto robi dzieci nie ma tu znaczenia.Jak napisał pawcio1972ra ja właśnie jestem pracującą matką a rodzinne należy mi się w oparciu o kryterium dochodowe.


Dajemy Tobie ze swojej kieszeni kobieto bo płacimy cholernie wysokie podatki. Pieniądze nie pochodzą z budżetu jak to się określa często, ale płaci za to ten pan, tamten pan i ta pani również.
Problem w tym że Twoja postawa roszczeniowa jest żałosna, nawet już nie śmieszna. Daj! Należy mi się bo wyplułam bachora! Daj. Długi weekend jest jakby szanowna Pani nie zauważyła i ludzie nie pracują umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 13:42  
Cytuj
Lenka2200 też płaci cholernie wysokie podatki, też płaci zus, też opłaca wszystkich pośredników w postaci zus,us i innych urzędów, a mało tego nawet dokłada się do wypłaty dla Pani Pędlowskiej. Czyli kto w tym przypadku jest Darczyńcą? I to dla tego że jej pieniądze są pożerane przez ten "pasożyt" musi korzystać jak zresztą bardzo wiele osób w tym kraju z zasiłku rodzinnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Lenka2200 też płaci cholernie wysokie podatki, też płaci zus, też opłaca wszystkich pośredników w postaci zus,us i innych urzędów, a mało tego nawet dokłada się do wypłaty dla Pani Pędlowskiej. Czyli kto w tym przypadku jest Darczyńcą? I to dla tego że jej pieniądze są pożerane przez ten "pasożyt" musi korzystać jak zresztą bardzo wiele osób w tym kraju z zasiłku rodzinnego.


Problem polega na tym, że tylko najmniej zarabiający dostają wszelkiego rodzaju zasiłki...a płacą najniższe podatki. Przypominam, że jakiś idiota wymyślił, że wysokość podatku zależny jest od wysokości zarobków co jest ukaraniem najbardziej zaradnych. Próg do rodzinnego to 552 zł na osobę czyli w rodzinie 2+1 to 1650 zł netto. Brutto wynosi to ok. 2300 zł. Podatek to całe 650 zł...na czysto będzie to może ze 300 zł jeżeli się wszelkie dodatki socjalne odliczy (same rodzinne na 1 dziecko to 100 zł a gdzie dodatki mieszkaniowe, wyprawki do szkoły itd.). Zarabiając średnią krajową nie dość że płacisz co miesiąc ok. 1200 zł podatku to gówno dostaniesz. Ot taka sprawiedliwość...

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 14:19  
Cytuj
Andzej bachory to masz Ty a jak nie masz jeszcze bachora to widocznie żadna nie zdecydowałaby się go mieć z takim idiotą jak Ty.Więc uważaj na słowa i nie obrażaj nikogo. Skoro długi weekend to Pędlowska powinna zlecić przelewy wcześniej,żeby pieniądze były na czas.No chyba że myślała,że jej wyjątkowo przelewy zrobią w Boże Ciało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
Andzej bachory to masz Ty a jak nie masz jeszcze bachora to widocznie żadna nie zdecydowałaby się go mieć z takim idiotą jak Ty.Więc uważaj na słowa i nie obrażaj nikogo. Skoro długi weekend to Pędlowska powinna zlecić przelewy wcześniej,żeby pieniądze były na czas.No chyba że myślała,że jej wyjątkowo przelewy zrobią w Boże Ciało


W przeciwieństwie do Ciebie myślę głową, a nie organem płciowym umiech Im dłużej pieniądze leżą na koncie tym lepiej dla obywateli...można tylko tej pani pogratulować.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »