NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Trenowanie psa, labrador
Posty: 18
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 15:55  
Cytuj
czy ktoś z was wie gdzie można zapisać psa na treningi nauczycielskie bo trudno mi go opanować a ponoć labradory to policyjne psy i szukam mu treseraumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 15:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 19:45  
Cytuj
16 km od rzeszowa, oddawaliśmy tam swojego laba na 4 tygodnie. Poszukaj wyszukiwarką dawałem wszystkie namiary na tego pana. Pies gdyby nie byłrozpieszczany przez dzieci były idealny ale jest rozpieszczany. Aha, labrador ma swoje humory i niestety ideału z niego nie zrobisz

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 21:30  
Cytuj
Ja mam suczke owczarka niemieckiego i tez che wyslac na szkolenie ale w rz szkola tylko *na dojazd* do osrodka szkoleniowego i w obecnosci wlasciciela. Ktos z was moze dawal pieska a szkolenie jak tak to jakie i czy jestescie zadowoleni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 18 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 22:32  
Cytuj
Polecam Trzebownisko koło Rzeszowa.Własnie tresujemy tam psa jest po 6 godzinach tresury postępy niesamowite .Koszt 500 zł za 20 godzin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2015r. 10:49  
Cytuj
podbijam temat....poszukuję tresera do owczarka niemieckiego ....może ma ktoś namiary na kogoś sprawdzonego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2015r. 12:18  
Cytuj
Na szkolenie to trzeba zapisać się Z psem, bo zdecydowania większość zależy od przewodnika i od tego jak się komunikuje z psem. Także nie wysłać psa na szkolenie i w tym czasie pić kawkę tylko samemu też pracować. umiech

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2015r. 22:32  
Cytuj
Witam w soboty w Rzeszowie przyjmuję Jacek galuszka tylko trzeba dzwonić i pytać tel 603968203
Pytałam o poradę. Tylko w soboty trzeba dzwonić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2015r. 07:45  
Cytuj
Wszystko da się zrobić odpowiedni treser i będzie wszystko ok good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2015r. 12:11  
Cytuj
W Sokołowie małopolskim też jest gość co trenuje psy. Zapomniałem w tej chwili nazwisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Polecam Trzebownisko koło Rzeszowa. Właśnie tresujemy tam psa jest po 6 godzinach tresury postępy niesamowite . Koszt 500 zł za 20 godzin.

Ja raczej nie polecam usług tego młodzieńca. No chyba, że ktoś chce tam jeździć osobiście z psem na każdą lekcję i potem pochwalić się przed znajomymi nauczonymi kilkoma sztuczkami. Psy "oddane" do tresury są trzymane na działce w polu w szopie w boksach . Psy nie są wyprowadzane na zewnątrz poza tresurą więc robią pod siebie niczym świnki. Pies poddany nauce jest głodzony przez kilka dni. Następnie taki wychudzony pies jest łamany psychicznie i uczony sztuczek typu do mnie, siad, waruj poprzez dawkowanie pojedynczych ziarenek karmy. Psy nie dające się złamać głodem są traktowane obrożą elektroniczną. Piesek po kilku tygodniach karnie wykonuje polecenia tego pseudo-tresera. Pies musi powtarzać te ćwiczenia z właścicielem i domownikami tą samą metodyką ponieważ szybko zapomina i traci posłuch. Niektóre psy podczas takiego szkolenia stają się agresywne, zjadają własne odchody. Z ułożeniem psa i socjalizacją ma to niewiele wspólnego. Pan wchodzi w zażyłe relacje z klientkami mężatkami, z którymi flirtuje. Podmiotowe podejście do zwierząt jak i do ludzi. Nastawiony głównie na efekciarstwo i zarobek. Oficjalnie przyjaciel zwierząt, nieoficjalnie wulgarnie wypowiada się zarówno o zwierzętach jak i o ludziach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2017r. 13:19  
Cytuj
Z tego co się orientuję labradory są dość trudne do wytresowania, szczególnie jeśli nie ma się ich od szczeniaka, choć pewnie bywa tak i w przypadku wielu innych ras.

Habit nie czyni mnicha
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 07:17  
Cytuj
Uwielbiam swojego labradora. Dostałem go na prezentu urodzinowy 5 lat temu i od wtedy już był posłuszny. Sam go wytresowałem chociaż zajeło to z rok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
Uwielbiam swojego labradora. Dostałem go na prezentu urodzinowy 5 lat temu i od wtedy już był posłuszny. Sam go wytresowałem chociaż zajeło to z rok.


I piszesz nam to po co? cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 10:05  
Cytuj
Jak to po co? Jeszcze kilka postów i danielwojcik12 coś nam zareklamuje umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
Jak to po co? Jeszcze kilka postów i danielwojcik12 coś nam zareklamuje umiech

Czekamy z niecierpliwością good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 08:23  
Cytuj
Psia Przystań szkoli psy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 08:31  
Cytuj
H Fr yh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 27 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2017r. 16:03  
Cytuj
Fajna sprawa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 26 Sty 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Maja 2017r. 09:06  
Cytuj
próbowaliście po takiej tresurze z psami na jakieś zawody wyruszyć? czy to jednak zbyt wysoka poprzeczka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 29 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 11:29  
Cytuj
Trenowanie psa przez fachowca to bezcenna sprawa. Przy okazji dowiedziałem się, że mój pies jest zestresowany. Coś w tym jest, bo zauważyłem, że boi się ludzi. Trener polecił dawać psu KalmVet - VetExpert. To preparat do do łagodzenia objawów stresu, niepokoju. Przestrzegł jednak żeby podawać w ściśle określonych dawkach. U psa widzę poprawę. Stał się bardziej ciekawy świata i przyjazny dla ludi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2017r. 14:30  
Cytuj
Jeżeli pies sprawia kłopoty typu:boi się innych psów, ludzi, nie lubi zostawać sam w domu, inne nietypowe zachowania, potrzebny jest behawiorysta a nie treser..np problemy mają szczenięta porzucone lub zabrane zbyt wcześnie od matki która je wychowuje jak.np nie powinny się zachowywać w stosunku do innych psów..inaczej są problemy i stres dla psa i właściciela..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 26 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2017r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polecam Trzebownisko koło Rzeszowa. Właśnie tresujemy tam psa jest po 6 godzinach tresury postępy niesamowite . Koszt 500 zł za 20 godzin.

Ja raczej nie polecam usług tego młodzieńca. No chyba, że ktoś chce tam jeździć osobiście z psem na każdą lekcję i potem pochwalić się przed znajomymi nauczonymi kilkoma sztuczkami. Psy "oddane" do tresury są trzymane na działce w polu w szopie w boksach . Psy nie są wyprowadzane na zewnątrz poza tresurą więc robią pod siebie niczym świnki. Pies poddany nauce jest głodzony przez kilka dni. Następnie taki wychudzony pies jest łamany psychicznie i uczony sztuczek typu do mnie, siad, waruj poprzez dawkowanie pojedynczych ziarenek karmy. Psy nie dające się złamać głodem są traktowane obrożą elektroniczną. Piesek po kilku tygodniach karnie wykonuje polecenia tego pseudo-tresera. Pies musi powtarzać te ćwiczenia z właścicielem i domownikami tą samą metodyką ponieważ szybko zapomina i traci posłuch. Niektóre psy podczas takiego szkolenia stają się agresywne, zjadają własne odchody. Z ułożeniem psa i socjalizacją ma to niewiele wspólnego. Pan wchodzi w zażyłe relacje z klientkami mężatkami, z którymi flirtuje. Podmiotowe podejście do zwierząt jak i do ludzi. Nastawiony głównie na efekciarstwo i zarobek. Oficjalnie przyjaciel zwierząt, nieoficjalnie wulgarnie wypowiada się zarówno o zwierzętach jak i o ludziach.
A do piesków nie zaleca się ten wiejski Casanova?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Cze 2017r.
Skąd: Łódź
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Cze 2017r. 10:15  
Cytuj
Jeśli obserwujemy zachowania przejawiające się lękiem i agresja to znak, że należy udać się do behawiorysty. Trening najlepiej rozpocząć od szczenięcia - dotyczy posłuszeństwa-chodzenie przy nodze, wykonywanie prostych komend.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2018r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Polecam Trzebownisko koło Rzeszowa. Właśnie tresujemy tam psa jest po 6 godzinach tresury postępy niesamowite . Koszt 500 zł za 20 godzin.

A do piesków nie zaleca się ten wiejski Casanova?

Może być coś na rzeczy. Jedną z uczonych komend jest "do mnie", pies siada przed z pyskiem około 20 cm od przewodnika. U niego wygląda to tak,że pies kładzie się mu na przyrodzeniu i wciska się a on czerpie z tego chorą satysfakcję sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2018r. 09:07  
Cytuj
Po co ci pies ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »