NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Zasiłek socjalny , czerwiec 2014
Posty: 30
Dołączył: 9 Marz 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 08:40  
Cytuj
Nie bardzo wiem gdzie pisac ten temat a skoro to dla dzieci to chyba tu......

Witam drogie mamy czy ktoś orientuje się może kiedy wpłaca nam pieniążki w tym miesiącu? Tak wiem 20-sty to piątek i wtedy ale może 18 przed bożym ciałem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 08:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 09:54  
Cytuj
A dlaczego by mieli wypłacać 18, skoro robią to 20 i nie jest to żadne święto ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2201
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 10:08  
Cytuj
Vanja007 jak nie masz na słownik ortograficzny to daj znać.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 13:09  
Cytuj
Jaki zasiłek socjalny?? Bierzesz pieniądze i nawet nie wiesz skąd pochodzą i jak się nazywają? Chodzi ci o świadczenie rodzinne? Jeśli tak to myślę, że nie będzie wcześniej niż w piątek.

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 18:01  
Cytuj
witam. chciałam zapytać czy wybierał ktoś już stypendia socjalne. i czy ktoś sie orientuje jaki jest czas oczekiwania po złozeniu faktur.pozdrawiamzdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 9 Marz 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 08:34  
Cytuj
Dla zainteresowanych pieniążki będą dzisiaj bo jednak więcej ludzi wie tak jak ja że boże ciało to duże święto. Po drugie to że ktoś bierze zasiłek nie znaczy że jest gorszy. Nie każdemu super się wszystko udaje i życie kopie ich w d.... Wasze hmm lekko nie fajne nastawienie dowodzi skąd jest stalowa ( zlepek okolicznych wsi udająca lepszych) .

Proszę o zamkniecie tematu. Nie ma sensu żeby był dłużej otwarty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
Dla zainteresowanych pieniazki beda dzisiaj bo jednak wiecej ludzi wie tak jak ja że boze cialo to duze swieto.

Z całą pewnością większość ludzi wie jak duże to święto. Wyobraź sobie jednak, że większość może nie dostrzegać korelacji między w/w świętem, a terminem wypłaty zasiłku socjalnego, przypadającym w innym dniu miesiąca niż wspomniane święto umiech

CYTAT
Po drugie to że ktos bierze zasilek nie znaczy że jest gorszy. Nie kazdemu super się wszystko udaje i zycie kopie ich w d.... Wasze hmm lekko nie fajne nastawienie dowodzi skad jest stalowa ( zlepek okolicznych wsi udajaca lepszych) .

Wyluzuj, nikt tu nie napisał, że jak ktoś bierze zasiłek to jest gorszy. Zwrócono jedynie uwagę na fakt, iż nie do końca poprawnie posługujesz się językiem polskim. Według mnie więcej tu zależy od wykształcenia, "oczytania" lub kraju pochodzenia niż od zasobności portfela i tego jak się komu życie układa.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »