NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Makijaż na slub,
Posty: 3
Dołączył: 25 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 17:49  
Cytuj
Witam, może mi ktoś polecić, jakąś dobra makijażystkę na ślub?
Wiem, że wątek już był, aczkolwiek chodzi mi o aktualne opinie na ten temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 17:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 19:20  
Cytuj
Słyszałam że wiele kobietek robi u pani Basi Paterek w gab kosmetycznym SARA w Rozwadowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 20:30  
Cytuj
Moja siostra robiła u pani Basi i była bardzo zadowolona. Ja też robiłam w Sarze,ale u innej pani i też super. I co najważniejsze makijaże się pięknie trzymają do rana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 09:43  
Cytuj
Ja też biorę tylko pod uwagę Sarę u Pani Basi lub Metamorfozę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 09:01  
Cytuj
Podłączam się do tematu,tylko chodzi mi o osobę,która zrobi makijaż u mnie w domu. Chryzantemka odpada,bo dojeżdża na zestaw,czyli z czesaniem i to dla min.2 osób.
Możecie jakąś inną mobilną osobę polecić?
Wiem,że były już podobne tematy,ale zależy mi na aktualnych opiniachumiech
Pzrdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 16:15  
Cytuj
Polecam Panią Kornelię Zwolak również dojeżdża do klienta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 16:46  
Cytuj
A ja szczerze odradzam Sare w Rozwadowie robiłam tam makijaż 3 razy i średnio byłam zadowolona. Szału nie było a malowała mnie raz pracownia i 2 razy Pani Basia. Szczerze to nie wiem czy sama lepiej bym sobie nie zrobiła makijażu. Wytrzymałość make - up też nie za rewelacyjna podkład źle rozprowadzony i po 3 godz nie było go już widać. Raz byłam świadkiem jak dziewczyna po wykonanym makijażu malo się nie rozplakała jak zobaczyła jak została wymazana. Natomiast polecam makijaż w Metamorfozie u Pani Eli lub Oli kobitki mają naprawdę talent umiech i znaja sie na rzeczy umiech. Makijaz na moim ślubie przy upale 35C w cieniu wygladał pięknie przez całą noc wogóle nie musiałam go ani razu poprawiać . Nawet gości zachwycił i każdy dopytywał się gdzie został wykonany. Nawet mój mąż stwierdził że jak chodzę na makijaż do metemorfozy to wyglądam jak gwizda filmowa a jak raz po ślubie poszłam do Sary to stwierdził że sama lepiej bym się pomalowała umiech Jak dla mnie najlepsza metamorfoza !! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2014r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
A ja szczerze odradzam Sare w Rozwadowie robiłam tam makijaż 3 razy i średnio byłam zadowolona. Szału nie było a malowała mnie raz pracownia i 2 razy Pani Basia. Szczerze to nie wiem czy sama lepiej bym sobie nie zrobiła makijażu. Wytrzymałość make - up też nie za rewelacyjna podkład źle rozprowadzony i po 3 godz nie było go już widać. Raz byłam świadkiem jak dziewczyna po wykonanym makijażu malo się nie rozplakała jak zobaczyła jak została wymazana. Natomiast polecam makijaż w Metamorfozie u Pani Eli lub Oli kobitki mają naprawdę talent umiech i znaja sie na rzeczy umiech. Makijaz na moim ślubie przy upale 35C w cieniu wygladał pięknie przez całą noc wogóle nie musiałam go ani razu poprawiać . Nawet gości zachwycił i każdy dopytywał się gdzie został wykonany. Nawet mój mąż stwierdził że jak chodzę na makijaż do metemorfozy to wyglądam jak gwizda filmowa a jak raz po ślubie poszłam do Sary to stwierdził że sama lepiej bym się pomalowała umiech Jak dla mnie najlepsza metamorfoza !! umiech


To po co aż 3 razy byłaś w Sarze? Ja jeśli byłabym niezadowolona to już bym nigdy nie poszłaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 16:07  
Cytuj
ja zawszw robie w Gracji polecam !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 1 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 01:44  
Cytuj
Makijaz robiłam w salonie impression makijaz idealnie dobrany + doczepione kępki rzes rewelacja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »