NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Orkiestra na wesele,
Posty: 58
Dołączył: 24 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 12:05  
Cytuj
Witam,
poszukuje szczerych i prawdziwych opini na temat orkiestr z roku bieżącego i poprzedniego.
Ze starszych uroczystości weselnych opinie mnie nie interesują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 12:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 4 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 12:35  
Cytuj
W sierpniu będziemy bawić się przy muzyce zespołu ECHO z Tarnobrzegu.Osobiście musiałem posłuchać i zobaczyć zespół na innym weselu zanim podjąłem decyzję jako płatnik i zostałem wysoko pozytywnie zaskoczony,ponieważ nienawidzę na weselach chałtury fałszowania i śpiewu w innych językach niż nasz ukochany polski.Duża grupa instrumentalna z wokalistką.
Gdy usłyszałem wykonanie W domach z betonu Pani Martyny Jakubowicz to łzy pojawiły się w oczach.Utwory z tamtych lat....cudo.
Cenowo cóż...Jakość musi kosztować.Mam nadzieję,że przez rok poziomu ani odrobinę nie obniżyli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2014r. 15:48  
Cytuj
Echo i Extremalgood Fajnie grają,nowo. się swietnie pobawić.a przynajmniej takie jest moje zdanie. godny polecenia jest też Mowitz czy jakoś tak uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2014r. 21:08  
Cytuj
@Jasmina - Mowiz umiech

I zdecydowanie popieram Jasmine co do Mowiz, reszty zespołów nie znam jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2014r. 22:09  
Cytuj
Polecam zespol Simon Sk-1 Mowiz tez super

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2014r. 08:33  
Cytuj
No właśnie nie bylam pewna jak się pisze nazwęuśmiech także Mowiz, bardzo fajnie grająuśmiech i ciężko u nich o wolny termin, a to chyba o czymś swiadczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2014r. 11:28  
Cytuj
U nas na weselu grał zespół GRAFFITI z Janowa Lubelskiego. Są świetni. Wielu znajomych po naszym weselu brało od nas namiary na ten zespół. Wspaniale zabawiali gości i nie było limitu - grali do rana, dokąd ludzie byli na parkiecie!!! SUPER!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 24 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2014r. 11:54  
Cytuj
A co myślicie o zespole dudzik band??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2014r. 11:57  
Cytuj
U mnie za rok też będzie MOWIZ. Pani fotograf jak zapytaliśmy ją o ten zespół powiedziała, że jak oni grają to musi rezerwować sobie dodatkową godzinę pracy,bo oczepiny i późniejsze zabawy gości z orkiestrą trwają 2 godzinysmiech2 Terminy na 2015 mają na stronie i jest póki co w czym jeszcze wybierać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2014r. 16:28  
Cytuj
Witam, ja też mogę polecić zespół BOHEMA są Janowa Lubelskiego. Byliśmy w tamtym roku na weselu w Racławicach było naprawdę bardzo przyjemnie. Nawet nie dawno bo w kwietniu tego roku też mieliśmy przyjemność bawić się na weselu gdzie grali w Kończycach koło Niska. Taką kapele naprawdę można polecać ludziom z czystym sumieniem, super muzyka, kultura zespołu i wogóle good

jagódka&damian
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2014r. 10:33  
Cytuj
U mnie w czerwcu zagra Atlantic umiech słuchałam na żywo i są świetni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Witam,
poszukuje szczerych i prawdziwych opini na temat orkiestr z roku bieżącego i poprzedniego.
Ze starszych uroczystości weselnych opinie mnie nie interesują.


W tamtym roku na naszym weselu grał TheBand.pl - bardzo fajny żywiołowy zespół... na pewno znajdziecie taniej, ale warto dopłacić pare groszy bo na prawdę potrafią bawić publikę... gdybyście potrzebowali jeszcze fotografa na swoją uroczystość to rekomenduję Andrzeja Filę fotograf Stalowa Wola, też korzystaliśmy podczas ślubu w tamtym roku, przygotował nam śliczny album pamiątkowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 21:20  
Cytuj
U mnie na weselu w czerwcu zagra Mowiz. Byłem widziałem ich na weselu zabawa na całego szeroki repertuar no i ta biesiada za stołami umiechtermin zamawiałem rok do przodu i nie było bardzo już wolnych terminów także o czymś to świadczy. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 24 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 12:41  
Cytuj
Zespół muzyczny "BOHEMA" z Janowa Lubelskiego,ZESPÓŁ MUZYCZNY AMIGO NOWA SARZYNA Zespół EDEN z Gorzyc ---- proszę o opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 09:32  
Cytuj
Pisałam parę postów wcześniej o zespole BOHEMA, byliśmy na weselach gdzie grali, tak że mogę polecać ten zespół - bardzo miła kapela, co do zespołu AMIGO i EDEN nie wyraże swojej opini bo nie mieliśmy okazji ich słyszeć umiech

jagódka&damian
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 15:43  
Cytuj
ja już nie polecę żadnych szarpidrutów na wesele, od lat to samo.
Byłem ostatnio u kuzyna i tragedia 5 gości siedzi,je i pije a przerwa ponad godzinę.., jakieś 1 światełko - po prostu tragedia.
Weź sobie lepiej dee-jay'a. Np. któregoś ze strony www.djsquad.pl lub poszukaj innego dj w internecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 17:40  
Cytuj
Artis cover band wymiata ostatnio ich wokalistka byla w Voice of Poland

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 19:49  
Cytuj
Dopiszę jeszcze pare słow o zespole Bohema, a mianowicie chłopaki grają po ok 50-60 min i robią przerwę 15 min. tak że każdy kto chce się wytańczyć to godzina jest wystarczająca, a muzyka i repertuar jest super po same nowości, wydaje mi się że dbają o swoją reputację i do każdej imprezy podchodzą profesjonalnie. Kolega pisał wyżej w poście że był na jakimś weselu i grał jakiś zespół 5-osobowy i tylko jedli i pili i godzinę siedzieli a na dodatek poleca dj, cóż różne są zespoły tak że kolega nie miał widocznie szczęścia pobawić się naprawde przy godnym zespole, a co do dj to też trochę przesadzają z cenami - jedna osoba i woła sobie od 1000zł do 1500zł, pozdrawiam.

jagódka&damian
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 20:16  
Cytuj
Wiem, że nie do końca na temat, ale jak już ktoś poruszył temat to moim zdaniem dj jest znacznie lepszy:

- tańszy
- zagra wszystko co chcemy i chcą goście
- nie myli się
- nie fałszuje
Same plusy.

Mnie się orkiestra kojarzy z weselami we wiejskiej remizie, tak mam i nic na to nie poradzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 08:14  
Cytuj
Rzecz gustu umiech Osobiście z Dj to bym sama mogła robić. Nie wiem co to za sztuka puszczać nagraną muzykę z kompa. I ja mam jeszcze za to komuś płacić 1600 zł? Jeśli się znajdzie dobrą orkiestrę to nie ma porównania do płyt puszczanych z CD. Dlatego nie można zespołu zostawiać na ostatnią chwilę, bo terminy są pozajmowane. Ja swoje wesele zaczęłam organizować na rok i 4 miesiące wcześniej. Na tę chwilę tj. wesele za rok i miesiąc mam najważniejsze rzeczy załatwione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 24 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 08:16  
Cytuj
A co myślicie o zespole AMIGO z Nowej Sarzyny??

Bo zastanawiam się między AMIGO właśnie a Cortmanem z Niska.

Niestety inne zespołyy już pozajmowane i mam te dwa do wyboru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 10:52  
Cytuj
jajajajaja to wcale nie jest takie proste - Po pierwsze musisz kupić muzykę, po drugie musisz kupić sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy i wiele innych bajerów a to koszt kilkudziesięciu tysięcy zł. I po trzecie jeszcze musisz umieć poprowadzić imprezę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 11:38  
Cytuj
Mi tam orkiestra może i kojarzy się z remiza ale i tez z zaje ..... Impreza sama robilam wesele w remizie 3 lata temu tez grał mowiz wiec polecał! Nie każdy może sobie pozwolić na wesele w lokalu i nie każdy w remuzie . Organizując wesele w remizie potrzeba dużo rak do pracy i dużo chęci! Ale wszystko wynagradza klimat w jakim się bawiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 24 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 11:13  
Cytuj
A co myślicie o zespole AMIGO z Nowej Sarzyny??

Bo zastanawiam się między AMIGO właśnie a Cortmanem z Niska.

Niestety inne zespołyy już pozajmowane i mam te dwa do wyboru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 14:13  
Cytuj
Zespół Graffiti z okolic Janowa Lubelskiego, na prawdę warto! super muzyka i zabawa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »