NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Uwaga na konfidentów z kamerkami w samochodzie.,
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 10:43  
Cytuj
Ja myślę, że w t akich miejscach gdzie nie ma zakazu jazdy tirow, a chodniki dla pieszych sa tuż przy jezdni, prędkość można by ograniczyć do 30-40 km/h. Dałoby to jeszcze większe szanse przeżycia pieszego w przypadku pęknięcia opony. Może opóźni to troche ruch ale w końcu życie ludzkie jest najważniejsze.

Ciekawe, że Ci którzy ustanawiają te wszystkie przepisy bezpieczeństwa na drogach i nie tylko, jeżdżą służbowymi brykami z kogutami na dachu z takimi prędkościami, jakby mieli w pogardzie życie innych uczestników ruchu drogowego oraz swoje i nikt im nie ma prawa dać mandatu. No chyba, że oni wiedzą coś czego my nie wiemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 10:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
HIV, straszne głupoty wypisujesz. Taki przykład. Jeśli kierowca wyprzedza na przejściu dla pieszych nie potrącając pieszego tylko dlatego, że ten zdążył uciec to dla Ciebie nie ma sprawy? Taki super kierowca jak Ty w wielkim aucie to prawdopodobnie nie zwraca uwagi na innych użytkowników. Niestety dla Ciebie, wszyscy pozostali użytkownicy na drodze mają takie same prawa i obowiązki jak Ty. Nie jesteś wyjątkowy i nikt nie zwalnia Cię z przestrzegania przepisów. Jak to dla Ciebie zbyt trudne to porzuć pracę kierowcy lub zacznij podróżować komunikacją zbiorową. Byle jak najdalej od kierownicy.



Zmieńcie lewackie sztywne myślenie na indywidualną logikę adekwatną do danej sytuacji. Prewencyjne przepisy są sztywne, bez względu na okoliczności. I tak samo jak napisał jaciek, pusta droga, wolna skarbonka-zawalidroga z przodu. W zdroworozsądkowym prawie za wyprzedzenie tego radiowozu nie dostałby kary, bo w tamtej sytuacji nie było zagrożenia, mimo złamania formalnych przepisów. Tak samo z tym przejściem, o którym piszesz. Jeśli ktoś wyprzedzi na nim, gdy dookoła pusto to za co karać? Za formalne złamanie przepisu? Jeśli pieszy musi uciekać to już zachodzi pewnego rodzaju kolizja. A to zupełnie inna sytuacja. Dlatego słusznie porównałem obecne, lewackie (system całej hierarchii prawnej, filozofia państwa i prawa) myślenie prawne do elektrycznego pastucha. Państwo traktuje obywateli jak stado baranów i bez względu na okoliczności, muszą one grzecznie w rządku się poruszać. Anarchia, o której piszesz to byłby całkowity brak przepisów, a nikt tego nie chce. I ja się obawiam, że to donosicielstwo, nagrywanie, dominować właśnie będzie w przypadku takich formalnych przekroczeń przepisów ku uciesze ministra finansów. Formalne łamanie przepisów, które w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo. Bo co by było gdyby, to można wróżyć. Ewentualnie można rozdzielić stworzenie realnego zagrożenia bez skutku (uciekający pieszy z przejścia, auto zjeżdża na pobocze bo ktoś jedzie na trzeciego) i za nie karać, ale nie za samo złamanie przepisu formalnego.

Daliborze, dmuchanie na zimne, przezorny zawsze ubezpieczony itp. to typowe lewackie myślenie, na którym niestety zbudowany jest nasz system.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 13:35  
Cytuj
popieram HIV. Nie rozpisujac sie - jak jezdzisz 30km/h to zostan w kuchni, daj JEZDZIC innym. Precz z lewactwem i lewackim podejsciem paralizujacym zycie i system.

Wprowadzicie ograniczenie do 30, pozniej do 10, pozniej bedziecie pchac te swoje tico...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 13:44  
Cytuj
I zdelegalizować kłótnie małżeńskie i karać je mandatami, bo 50% zabójstw w Polsce jest wskutek nieporozumień małżeńskich.

o sory, to nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 13:47  
Cytuj
feldt, zatem wiadomo na kogo musimy głosować umiech Trzeba tłumaczyć to wszystkim znajomym, rodzinie i skutecznie zachęcić do pójścia i głosowania na KNP.

Tak jest, lewacki system prawny to dopasowywanie przepisów do obniżającego się poziomu społeczeństwa, nie tylko na drodze, ale w szkolnictwie, studiach itd. Osobom zdolnym, kreatywnym, przedsiębiorczym system chce podcinać skrzydła, by ich sprowadzić do poziomu reszty. Tak już było w PRLu, ale podobno zmienił się system w 1989 roku. Podobno. To przecież w PRLu, jak ktoś był tumanem to nie kończył szkoły i szedł do OHP. A dziś każdy uczeń musi skończyć podstawówkę. Paradoks? Nie tędy ma iść rozwój państwa bo w ten sposób ono upadnie. Zresztą, już upada. Młodzi wyjeżdżają, bo nie widzą tu dla siebie przyszłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Jeśli to była tylko zmiana pasa ruchu bez kierunkowskaza to faktycznie konfident, ale jeśli to było np. coś co napisał Stecyk to dobrze gość zrobił - wtedy "kierowca" nauczy się, że nie jest panem i władcą drogi.


A mnie właśnie wkur.... jak stoje na rondzie albo skrzyżowaniu i jakaś menda się toczy i tuż przed moim nosem skręca w prawo bez kierunku. Takiego to bym właśnie chętnie nagrał i zapodał drogówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 17:53  
Cytuj
W Itali prawie nikt nie mryga przy skręcie w prawo nie wiemdlaczego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
W Itali prawie nikt nie mryga przy skręcie w prawo nie wiemdlaczego.

bo tam sa kierowcy z instynktem :]

co niektorzy to chyba chcieliby w kagancu chodzic :]

Mam takie pytanie do osob ktore sa za karaniem prewencyjnym.
Juz w tej chwili dzialaja sensownie systemy rozpoznawania znakow, za pare lat pewnie beda mialy 100% skutecznosci i beda wrzucane do wszystkiego co sie rusza. Kto z Was zdecydowalby sie jezdzic taka bezpieczna furmanka, ktora jak zobaczy 50 to ni chuja szybciej nie pojedzie?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 19:45  
Cytuj
My tu gadu gadu o kamerkach, a nowe pokolenia politycznie poprawnego lewactwa rośnie. Jak powiedział kiedyś Cejrowski, z nimi nie należy rozmawiać, ich należy zwalczać.

Babcia dała wnuczkowi klapsa. Teraz może mieć kłopoty

9-letni Kacper zadzwonił do dyżurnego policji w Bartoszycach i poskarżył się, że bije go babcia. Kobieta stanie przed sądem.
Po kilku minutach chłopiec jeszcze raz zatelefonował na policję i powiedział, że nie został pobity. Mimo tego funkcjonariusze pojechali do jego domu.

Kacprem tego dnia opiekowała się babcia. - Tłumaczyła, że dziecko stwarza problemy wychowawcze, wraca do domu, kiedy chce, czasami podbiera pieniądze z portfela. Powiedziała, że tego dnia nie mogła sobie z nim poradzić i dała mu klapsa - mówi Robert Koniuszy, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

Chociaż funkcjonariusze stwierdzili, że chłopiec nie był bity, a klaps był jedynie incydentem, skierują sprawę do sądu rodzinnego. - Kobieta nie powinna tak zareagować - dodaje Robert Koniuszy.

http://wiado(...)ty.html?

Przynajmniej komentarze Internautów pod artykułem w 90% są zdrowe, m.in. ten:

co za smarkacze, kto ich tego uczy!? Zapewne jakiś mądry pedagog na pogadance w szkole żeby na babcię dzwonili na policję!!?? Jak za najgorszych komunistów w ZSRR ! Współczuję i babci i rodzicom, bo sądzę że oni tego dzieciaka nie nauczyli!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 19:55  
Cytuj
CYTAT


Mam takie pytanie do osob ktore sa za karaniem prewencyjnym.
Juz w tej chwili dzialaja sensownie systemy rozpoznawania znakow, za pare lat pewnie beda mialy 100% skutecznosci i beda wrzucane do wszystkiego co sie rusza. Kto z Was zdecydowalby sie jezdzic taka bezpieczna furmanka, ktora jak zobaczy 50 to ni chuja szybciej nie pojedzie?



Nie trzeba systemow, konfidenci wszystko zrobia.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 21:41  
Cytuj
Największym konfidentem to jest RNI, całe ASO wystrzelał z ucha na forum, po nazwiskach... każdy kto się interesował tematem to będzie wiedział o co chodzi. Jak się jemu działa krzywda to był konfiturą ale jak się już to jego nie tyczy to nazywa innych od konfidentów... ale wstyd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 07:51  
Cytuj
HIV też będę głosował na KNP. Prawo należy szanować i przestrzegać. Jeśli uważasz, że jest złe to walcz o jego zmianę. Głosowanie na tą czy inną partie nie ma tu nic do rzeczy. Tak samo jak lewactwo, o którym tu się rozpisujesz, a jak widać nie masz pojęcia.

Nie widzisz różnicy miedzy konfidentem donoszącym władzy o tym iż ktoś ma inne poglądy, a takim który donosi o łamaniu prawa.

Marek370, nikt tu nie pisze o zmianie prędkości w mieście do 30 km/h. Raczej widać tu głosy o podniesieniu limitu tej prędkości lub zniesieniu ograniczeń. Tak więc te Twoje wywody są śmieszne.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
HIV też będę głosował na KNP. Prawo należy szanować i przestrzegać. Jeśli uważasz, że jest złe to walcz o jego zmianę. Głosowanie na tą czy inną partie nie ma tu nic do rzeczy. Tak samo jak lewactwo, o którym tu się rozpisujesz, a jak widać nie masz pojęcia.

Nie widzisz różnicy miedzy konfidentem donoszącym władzy o tym iż ktoś ma inne poglądy, a takim który donosi o łamaniu prawa.


Prawo w sprawie uruchomienia całej machiny sądowej w sprawie klapsa babci też trzeba szanować? Nie bądź śmieszny. Ślepy serwilizm nie pasuje do KNP. Zastanów się raz jeszcze czy masz zbieżne poglądy z programem.


CYTAT
Nie widzisz różnicy miedzy konfidentem donoszącym władzy o tym iż ktoś ma inne poglądy, a takim który donosi o łamaniu prawa.

Marek370, nikt tu nie pisze o zmianie prędkości w mieście do 30 km/h. Raczej widać tu głosy o podniesieniu limitu tej prędkości lub zniesieniu ograniczeń. Tak więc te Twoje wywody są śmieszne.


Nie widzę. Donos to donos. Można pomagać odpierać bezprawny atak, gdy widzisz krzywdę rzeczywistą (rozbój, gwałt, włamanie), a nie urojoną przy pomocy przepisów "państwa prawa". Takie krzywdy urojone to właśnie np. niepłacenie abonamentu RTV, pędzenie bimbru, hazard internetowy, niebawem zakaz tradycyjnego wędzenia jakie się od wieków stosuje na wsi i mnóstwo innych podobnych przykładów szacunku dla "prawa".

A odnośnie ograniczania prędkości do 30 km/h tutaj nikt nie napisał oprócz mnie, gdyż takie głosy pojawiały się w dyskusjach lewaczek sejmowych i okołoeurosejmowych, by takie przepisy wprowadzić w Polsce. Podawano za przykład Berlin, gdzie jest 30 km/h w ścisłej zabudowie. Lewaczki nie dostrzegają jednak małej różnicy w jakości i sieci dróg niemieckich i polskich. Ot, taki drobny szczegół. Wyobrażasz sobie jazdę choćby do Rzeszowa wg. nowych przepisów? Do końca Niska 30 (ok. 12 km), Nowosielec 30 (6 km) Jeżowe 30 (niecały kilometr) Kamień 30 (6,5 km) Sokołów 30 (4-5 km) i dalej starą DK 19 od Stobiernej do Końca Jasionki 30 (6km) no i Rzeszów od granicy do centrum 4 km 30 km/h. Jaki będzie czas jazdy? Jakie będzie zużycie paliwa? Mamy szanować każde prawo i jeździć prędkością rowerową, bo tak chcą władze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 15:34  
Cytuj
HIV Ty prawiczku daj już spokój porządnym ludziom.Dzisiaj na energetyków taki prawiczek nie wyhamował jak inny kierowca ustąpił pierwszeństwa pieszemu na pasach i było bum,a potem wielki korek i dopiero spowolnienie innych normalnych kierowców.Szkoda dyskutować z prawiczkiem HIV.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
HIV Ty prawiczku daj już spokój porządnym ludziom.Dzisiaj na energetyków taki prawiczek nie wyhamował jak inny kierowca ustąpił pierwszeństwa pieszemu na pasach i było bum,a potem wielki korek i dopiero spowolnienie innych normalnych kierowców.Szkoda dyskutować z prawiczkiem HIV.



A cóż to za słowotwórstwo? smiech2 Prawiczek? Nie ma takiego określenia dla osoby o poglądach prawicowych.

No i znowu lewackie myślenie charakterystyczne również dla republik bananowych, czyli układamy prawo pod aktualne wydarzenia pod naciskiem mediów i "opinii społecznej". Ktoś nie wyhamował - winni wszyscy, którzy nie popierają kagańców. Odpowiedzialność zbiorowa - czy to aby ta epoka ???
Ktoś inny po pijaku zabił pieszych - na gwałt zmiana prawa.
Komornicy okradali osoby o takim samym nazwisku - szybko zmiana prawa. I tych przykładów można mnożyć.
Charakterystyczne dla myślenia człowieka zniewolonego jest obwinianie wszystkich o jednostkowe przypadki i wymuszanie na władzy zmiany prawa. I tak się dzieje od wielu lat, bo władza chce się przypodobać wyborcom. Ktoś inny zabił nożem - zakazać noży wszystkim.
I widzisz, co charakterystyczne dla was lewaków i wam podobnych demokratów. Facet nie ustąpił, wynikła kolizja. I wg obecnego prawa zapłaci 300 zł i 6 punktów karnych plus odszkodowanie, ale już z puli ubezpieczyciela. Wasze myślenie - jeżdżą jak wariaci - obniżyć prędkość wszystkim. Jedne przypadek - cierpi cały kraj. A może by tak surowiej karać te jednostkowe przypadki a dać spokój całemu krajowi?

PS. Kto to jest porządny człowiek? Donosiciel; jeżdżący 30 km/h; o poglądach lewackich; o poglądach prawackich czy jeszcze ktoś inny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 17:55  
Cytuj
Ja myślę, że tak jak wszędzie, trzeba trochę zdrowego rozsądku. Nie ma co z każdym filmem na którym "zły sąsiad" nie wrzucił kierunku gnać na komendę. Natomiast film z wymuszaniem pierwszeństwa z zagrożeniem (kolizją) wypadkiem (konieczne gwałtowne hamowanie, lub zjechanie na drugi pas, chodnik) już bym na komendę zaniósł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:03  
Cytuj
Ale teraz karaja za wszystko.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Ale teraz karaja za wszystko.

Nie chodzi o nabijanie kasy tym złodziejom z rządu,a o eliminacje piratów i świrów drogowych takich chociażby jak HIV.
P.S.
Już myślałem,że tym Liazem powoził HIV i będziemy my lewaczki mieć prawiczka z głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
Nie chodzi o nabijanie kasy tym złodziejom z rządu,a o eliminacje piratów i świrów drogowych takich chociażby jak HIV.
P.S.
Już myślałem,że tym Liazem powoził HIV i będziemy my lewaczki mieć prawiczka z głowy.


A kim ty chamie jesteś, że mnie od piratów bądź świrów drogowych wyzywasz?
Leczysz się neurologicznie w Nowej Sarzynie, jak napisałeś w innym wątku, czy więc powinieneś mieć prawo jazdy? Zaburzenia z tej specjalności np. padaczka czy objawy podobne do niej, wykluczają prowadzenie pojazdów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:22  
Cytuj
Prawiczek wpadł we wściekłość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
lub zjechanie na drugi pas, chodnik) już bym na komendę zaniósł.


A jakbys Ty stal na prawym pasie przed przejsciem dla pieszych i nagrywal piratow jak wymuszaja pierwszenstwo i bys kurwa nagral jak twoja zona jedzie drugim autem na lewym pasie i wymusza pierwszenstwo na pasach i zabija na tym przejsciu dziecko to tez bys zaniosl to na komende?????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Prawiczek wpadł we wściekłość.


Nie we wściekłość, tylko chcę być praworządny. Może donosik o stanie zdrowia doktorka i skierowanie do WOMP-u w Rzeszowie? Też będę dbał o bezpieczeństwo, wszak choroby neurologiczne są niebezpieczne dla innych kierowców i ustawowo wykluczają prowadzenie pojazdów. Jak donosić to donosić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:31  
Cytuj
Ja Cię nie wyzywam,a po tym co piszesz po prostu stwierdzam.W Sarzynie bylem doraźnie bo tutaj długo w kolejce się czeka do neurologa.Sprawdź co lekarz o tej specjalności leczy,a później dyskutuj.Ja już leczenie neurologiczne mam za sobą,a u Ciebie na leczenie jest już za późno,myślę że psychiatra też już nie pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
Ja Cię nie wyzywam,a po tym co piszesz po prostu stwierdzam.W Sarzynie bylem doraźnie bo tutaj długo w kolejce się czeka do neurologa.Sprawdź co lekarz o tej specjalności leczy,a później dyskutuj.Ja już leczenie neurologiczne mam za sobą,a u Ciebie na leczenie jest już za późno,myślę że psychiatra też już nie pomoże.


To nie istotne, że za sobą, ale było. Specjaliści z WOMP-u powinni sprawdzić, czy nie ma nieprawidłowości mogących wpłynąć na bezpieczeństwo drogowe np. możliwość nagłej utraty przytomności czy jakiegoś niedowładu w kończynach itp. A o moje zdrowie psychiczne się nie martw, w przeciwieństwie do ciebie, jestem badany co 5 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:42  
Cytuj
Nie było takiej potrzeby jak w Twoim przypadku taka potrzeba zaistniała co widać po nerwowych postach,które piszesz.Kierowca nie może być tak nerwowy jak Ty.Skorzystaj sam ze swojej rady i szukaj dalej moich postów to może się czegoś ciekawego jeszcze dowiesz.Ty mnie wyzywasz od chamów,a ja stwierdzam po Twoich postach,że jesteś piratem i świrem drogowym.
P.S.
Post nie był do Ciebie.Z Tobą prawiczku skończyłem dyskusje wczoraj,ale nie mogłem się oprzeć żeby Ci dziś nie odpisać.To był ostatni post w dyskusji z Tobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »