NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Obowiązkowe logowanie,
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:07  
Cytuj
Chcemy wprowadzić obowiązkowe logowanie na całe forum za wyjątkiem działu "Nasze Miasto".

Proszę o Wasze uwagi, sugestie, komentarze umiech

Trudno jest inaczej utrzymać ład i skład na forum ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:18  
Cytuj
Według mnie to dobry pomysł. Czasami ludzie zmieniają nick i wypowiadają się po kilka razy w wątku. Na pewno zmniejszy się ilość tematów i postów. Mniej ludzi bedzie się wypowiadać bo mniej się zarejestruje. Są plus i minusy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:19  
Cytuj
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. I to wszędzie, żeby nie było bajzlu! Już dawno to mówiłem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:22  
Cytuj
Popieram jestem za...

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:22  
Cytuj
Może jednak Nasze Miasto zrobić dla zalogowanych a Rozmowy na każdy temat zrobić for all?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:31  
Cytuj
Call, wtedy wszyscy będą pisać w rozmowach na każdy temat a gdzie indziej nie umiech Całe buractwo się tam zleci... nie wiem, czy serwer wytrzyma jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~niepokorny
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:47  
Cytuj
nie ja sie nie zgadzam szkoda czasu na logowanie

 
 
 
 
~~NIE
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:18  
Cytuj
NIE NIE NIE NIEEEEE

 
 
 
 
~~Piotrek
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:21  
Cytuj
No spoko tylko nawet nie wiem gdzie tu jest link do rejestracji,nawet jakbym się chciał zalogowac to gdzie?

Normalnie jest przycisk,zarejestruj się a tu gdzie?

spokoumiech

 
 
 
 
~~Piotrek
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:23  
Cytuj
i jeszce dno mam nadzieje e chocdzi to,że aby mżna było wypowiedziec to trzeba się zalogować ale czytaćbędąmogli wszyscy.Jak nie to to forum nie przetrwa nawet dnia.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~niezalogowany
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Zrob tak jak zrobiłeś z czatem umiech Czyli doprowadz do upadku umiech Bo to wychodzi Ci najlepiej Invx ....


dokladnie czat juz upadl przez ciebie teraz i forum upadnie, ale twoje malpy twoj cyrk, bedziesz zalowal potem, czata pewnie juz troche zalujesz ...

 
 
 
 
~~misieq
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:28  
Cytuj
drogi adminie wez sobie jakis temat i oblicz proporcje zalogowanych do niezalogowanych i wyciagnij wnioski czy sie oplaca!! ZDECYDOWANIE JESTEM ZA NIE!!

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:32  
Cytuj
bardzo dobra sugestia
zauważmy że wszelkie wulgaryzmy, oraz różnego rodzaju zaniżanie poziomu portalu jest ze strony użytkowników niezalogowanych

na pewno zmniejszy się zaśmiecanie forów i liczba - idiotycznych czasami aż mózg w poprzek staje jak się czyta - komentarzy..

super popieram ok

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~misieq
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:33  
Cytuj
i na forum tym sposobem zostanie 5 osob

 
 
 
 
~~Marcinek
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:36  
Cytuj
A ja jestem pszeciw temu. Bo wiadomo że som tu napinacze i głupie komentaże ale som też normalni tacy co albo żadko zaglondajom albo ktos im linka przyśle i chco coś zkomentować.

 
 
 
 
~~fefik
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:44  
Cytuj
Jestem za! Wtedy zostanie tu prawdziwy i Reiker...

 
 
 
 
~~któryś
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 13:59  
Cytuj
jestem za!!!!nareszcie bedzie porządek !!!i jeszcze jedno-zrób admin porzadek z modami pajacami wydaje mi sie że 2ch w zupełnosci wystarczy KONIEC Z GŁUPIMI WPISAMI!!!NAREZSZCIE !!!BRAWOok

 
 
 
 
~~Denny
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 14:06  
Cytuj
to logowanie to idiotyczny pomysl!! ten wyzej co pisal ze skonczy forum tak jak czat to niestety mial racje... zeby to logowanie jeszcze dzialalo a tu co chwile sie samo wylogowywuje!! admin najpierw zrob wszystko jak powinno byc, i moim zdaniem logowanie to idiotyczny pomysl!! pozdrawiam wszystkich niezalogowanych,

 
 
 
 
~~aha
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 14:08  
Cytuj
Troszke zapużno bo w całym miescie i okolicach wiadomo ze STALOWEMIASTO to lokalny badziew gdzie kazdy ma wstęp wolny panuje wolność słowa,oraz podniecanie się fuchą moderatora przez moderatorów!!jednym słowem InwX zaniedbałeś swój bajzel a teraz juz zapózno naprawiać!!4 miesiące temu SM zeszlo na psy i tak zostanie moim zdaniem.teraz to raczej do upadku blizej niż do porządku

 
 
 
 
~~aha
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 14:10  
Cytuj
rubryke OGŁOSZENIA Z LOKALNYCH PARAFII zrób dla niezalogowanych to ci mohery statystyki podniosąsmiech2

 
 
 
 
~~Denny
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 14:22  
Cytuj
ty admin lepiej zrob zamykanie tematu a nie logowanie

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 14:23  
Cytuj
zrobi sie porzadek ale bedzie mniej wypowiedzi , bo nie ktorzy nie chca sie logowac , wiekszosc mowi tak to JA tezgood, ale do konca nie jestem do tego przekonanycool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Denny
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
zrobi sie porzadek ale bedzie mniej wypowiedzi , bo nie ktorzy nie chca sie logowac , wiekszosc mowi tak to JA tezgood, ale do konca nie jestem do tego przekonanycool girl


liczba wypowiedzi spadnie o 70% !!

 
 
 
 
~~fefik
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 14:33  
Cytuj
Śmieszne jest to trochę, to jakby rzeżuchę kosiarką atakować a potem dziwić się, że nic nie rośnieumiech

 
 
 
 
~~ja106
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 14:34  
Cytuj
a tak zapytam od kiedy to logowanie miałoby wejsć w życie??????

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »