NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Błąkający się pies,
Posty: 7
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 13:24  
Cytuj
W okolicach białych bloków błąka się już jakiś czas czarny pies. Nie wiem jaka to jest rasa, jest raczej niski, wygląda na mieszanca trochę,. Spotkałam go już 3 raz i za każdym razem jest chudszy. Nie wiem czy się zgubił czy ktoś go wyrzucił ale widać że jest bezdomny.
Apel do właścicieli zwierzaków: Jeśli nie macie co zrobić ze zwierzakiem to oddajcie go do schroniska lub uśpijcie. Chyba lepsze to niż porzucenie gdzieś na ulicy czy w lesie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 13:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 16:54  
Cytuj
Witam nastepnym razem proszę dzwonić na policję i zgłosić a oni złoszą to odpowiedniej osbie która się tym zajmuję ,przynajmiej zaopiekują się psiakiem serdecznie pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 17:13  
Cytuj
policja jest taka chętna że naprawdę ... ;/ Do niektórych ludzi nie przemówisz. Podobnie jak z siadaniem za kółkiem po wypiciu. Szkoda mi takich tłumoków. Ludzie którzy wyrzucają zwierzaki nie mają za grosz sumienia, i oby karma do nich wróciła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 18 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 22:02  
Cytuj
Policji to nie interesuje ,odsyłają do Urzędu Miasta nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 00:11  
Cytuj
Powinni zrobić tak jak jest poza granicami naszego kraju policja dla zwierząt. Może to by coś pomoglo,bo póki co to tu można dzgnąć psa sąsiada siekierą tylko dlatego że wszedl na jego podwórko, wyrzucać bo znudzi się się dziecku,glodzić itd.itd. Czlowiek który robi taki rzeczy jest po prostu ZLYM czlowiekiem nie mającym sumienia. Niestety nic się nie zmieni. Szkoda)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »