NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Telepizza w nowym miejscu, Poniatowskiego 80
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 17:03  
Cytuj
No jakie wrażenia bo jak wszedłem to wystrój super ciekawe jak placki, podoba mi się ten pokój dla dzieci z grami internetem itp. ludzie to kupią tak mi się wydaje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 17:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 12:48  
Cytuj
byłem i się zawiodłem, trampek nie pizza. Mało składników, sosu na pizzy w ogóle jakby nie było. I z tego co rozmawiałem ze znajomymi nie ja JEDEN się zawiodłem. System taśmowy też jest za to odpowiedzialny niestety...... NIE POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 08:01  
Cytuj
A mi smakowało, szału nie ma ale jest ok.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 09:42  
Cytuj
Też byłam z rodziną i niestety nie smakowało nam, nie dość że ciasto twarde, chciałam zjeść ze szpinakiem to nie było a za sos pomidorowy trzeba zapłacić 1 zł. Do tego pizze które zamówiliśmy były strasznie tłuste. My już tam nie pójdziemy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 11:48  
Cytuj
Ja też skusiłam się na TelePizzę. Niestety również się rozczarowałam: ciasto twarde a w smaku jak papier, na pizzy było dosyć dużo dodatków ale i one pozostawiały wiele do życzenia.
Osobiście nie polecam.

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 14:39  
Cytuj
Nie wiem jak wy ale dla mnie suche ciasto pieczarki wyschnięte, może i wystrój fajny ale to nie czyli ich lokalem jak najważniejsze czyli pizza to zakalec, dobra pizze to mają aktualnie w Avanti, zresztą gdy niekiedy przechodzę to widzę gdzie mają gości a gdzie pustkami świeci, nie wróży to dobrze tej pizzerii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 16:35  
Cytuj
Betty, a Ty kiedyś piekłaś pizze? czy myslisz że mają naszykowaną na półce i zanim Ty zadzwonisz to już do ciebie jedzie? Pizza od momentu zrobienia musi siedzieć w piecu 15-20 min...robota 10min, dojazd 10...nie narzekaj!!!sciana

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
Betty, a Ty kiedyś piekłaś pizze? czy myslisz że mają naszykowaną na półce i zanim Ty zadzwonisz to już do ciebie jedzie? Pizza od momentu zrobienia musi siedzieć w piecu 15-20 min...robota 10min, dojazd 10...nie narzekaj!!!sciana


Pojęcia nie masz o czym piszesz. 15-20 minut to siedzi nawalona na maxa dodatkami polska parodia "pizzy", prawdziwa pizza z 2-4 dodatkami na cienkim cieście pieczona jest w bardzo wysokiej temperaturze i trwa to 4-5 minut.
Ostatnio zamawiałem z telepizzy i pizza była pyszna, chrupiące ciasto od spodu, pysznie miękkie na wierzchu, dodatków tyle ile w prawdziwej pizzy być powinno.
Jedno ale - wchodząc na stronę telepizzy, w menu w zakładce Promocje są bardzo atrakcyjne promocje i jest ich bardzo dużo. Niestety dla lokalu w STW praktycznie nie ma żadnej promocji na pizzę :( jedynie w piątek 3 średnie za 36zł, ale to tylko namiastka tego co jest w innych lokalach w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 21:30  
Cytuj
polecam gorąco ;-)

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 19:09  
Cytuj
Nastezji naucz się czytać ze zrozumieniem to co piszą inni a dopiero potem zabieraj głos.

janek82 mówisz,że pizza dobra to może faktycznie czas się tam wybrać.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
Pizza od momentu zrobienia musi siedzieć w piecu 15-20 min...



cool girl ... jaja sobie robisz ....taką cieniutką pizzę w temperaturze ok 250-300 stopni to max 5-7minut.... potem już czarną wyciągają ....po 15 minutach to by zostało tylko czyszczenie pieca z węgielków hahaha.....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2014r. 22:42  
Cytuj
W porównaniu z poprzednia telepizza tu jest na +, jak narazie polecam, cienkie ciasto, ciagancy ser, i dobry podklad z sosow. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2014r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
anulka wiesz może chcą postawić na szybkość dowozu, bo w innych pizzeriach długo trzeba czekać zanim dostarczą Ci pizzę do domu, czas oczekiwania to około 30 lub 45 minut nawet


A to długo? Bo myślałam, że to standardowy czas. Ja czekam zwykle 50-60 minut, ale to w weekendy. Więc myślę, żę i tak nie jest źle ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2014r. 11:56  
Cytuj
porażka sciana nie polecę nawet największemu wrogowi waznewazne zreszto pustki w lokalu o czymś świadczą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2014r. 07:55  
Cytuj
milililka91 fakt pustki są ale nie podejrzewam, żeby w innych pizzeriach na tygodniu były tłumy. Może mieszkańcy muszą się przyzwyczaić, że na nowo mamy TelePizzę.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2014r. 08:17  
Cytuj
Dla mnie jak najbardziej może być. Czuć, że składniki świeże, cenowo nie jest najgorzej. Lokal też przytulny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2014r. 09:25  
Cytuj
Witam, zamówiłem sobie ostatnio tam pizze i mam zastrzezenie tylko co do ilosci skladnikow, reszta czyli smak i obsluga super. Szczegolnie obsluga na 6+ .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »