NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nowy wózek,
Posty: 17
Dołączył: 13 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 15:51  
Cytuj
witam.
gdzie w stw mogę kupic nowy wozek - spacerowke?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 15:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 15:53  
Cytuj
Chcesz przepłacić i wybierać z kilku ?

Nie lepiej kupić taniej i wybrać z kilkuset - via internet ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 18:58  
Cytuj
Dom Dziecka na staszica i jakiś nowy sklep na Narutowicza obok optyka tylko nie znam nazwy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 10 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 20:44  
Cytuj
Smerfuś polecam umiech niedaleko Mimozy tylko po drugiej stronie ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 21:06  
Cytuj
W rzeszowie jest spory wybó ale kupuj ze smartfonem w ręku bo wózek może przypaść do gustu a na allegro 400 taniej i jest pole do negocjacji cenowej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 08:52  
Cytuj
Jest jeszcze Milcia na Edukacji.

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2014r. 21:29  
Cytuj
Ja tez poleceń smerfusia, cala wyprawie zresztą tam kupilismy z zona :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 18 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 22:24  
Cytuj
Smerfuś ul.Narutowicza (koło Delikatesów ),duży wybór, moja siostra kupowała całą wyprawkę mają dobre cenygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2014r. 22:50  
Cytuj
Całą wyprawkę? Serio?
Przecież tam nie mają wózków nawet ze średniej półki, nie wspominając o czymś naprawdę dobrym. Foteliki? Ratuje ich tylko Maxi Cosi, bo reszta to ten sam chłam, co w całej Stw.
Reszta akurat nie jest tak istotna. Do pewnego momentu, bo ja teraz szukam rowerka dla 1,5 rocznego dziecka, a tam co? Plastikowy szmelc z jakimiś misiami, baldachimami i pedałami przy kółku ...

A po tych dobrych opiniach liczyłam, że uda mi się wreszcie kupić coś fajnego na miejscu. Niestety znów pozostaje internet i wycieczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 06:11  
Cytuj
W Milci ceny jak w internecie , plus rabaty i mają od ręki więcej niż kilka wózków jak w innych sklepach . Ja zamawiałam Handy zielony bo mieli niebieski po 2 dniach wózek był do odebrania w sklepie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 13:49  
Cytuj
Ja już się wyleczyłam z kupowania wózków w stalowej woli. Pierwszy kupiłam wózek 2w1 dla mnie porażka neutralny
Potem spacerówka hm... po miesiącu wylądowała w śmieciach.
Jeśli ci zależy na dobrym wózku poszperaj na różnych forach i kup w internecie. Mi w wyborze wózka pomagoli na tym forum http://forum(...)nia.html i naprawdę nie żałuję kupowania wózka w "ciemno"umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 15:17  
Cytuj
wózkomania super forum, ale tam nikt nie poleci wózka topowych stalowowolskich marek jak Camarelo czy Baby Merc itp. ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 19:38  
Cytuj
W Stalowej też jest wybór różnych firm i modeli wózków min : Baby design , Espiro , 4Baby , Bomiko , Milly Mally ,Caretero , Coneco i inne . Jak cena odbiega od internetowej zawsze można kupić w internecie ale ja uważam że dopiero po ogladnięciu na żywo , bo w internecie to tak naprawde kupujemy ładny obrazek często obrobiony w photoshopie i fajny opis nie zawsze pokrywajacy sie z żeczywistością

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 20:06  
Cytuj
ola, no właśnie - w Stalowej jest tylko taki wybór, jak napisałaś. Sama dolna półka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 20:10  
Cytuj
My kilka lat temu kupiliśmy wózek 3 w 1 na allegro, cena przystępna ale był krzywy :/ i nie prezentował się tak jak na fotce. Spacerówkę kupiliśmy w sklepie w centrum (którego już nie ma ) na niezłomnych Coneco z rączkami na boki, śmigała przez ponad 3 lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 10:35  
Cytuj
mik8 dolna półka to jest w marketach i dolną półką zaczynają się również ceny na Allegro gdzie cwaniacy aby przyciągnąć klienta piszą np angielski wózek lub niemiecki model , a to jest najtańszy siet zrobiony z najtańszych materiałów jakie są dostepne w Chinach. Napisz proszę według Ciebie jakie firmy mają spacerówki ze średniej i górnej półki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 12:55  
Cytuj
W marketach to jest chłam, a nie dolna półka.

Nie sposób wymienić wszystkich, ale pierwsze, które przychodzą mi do głowy (kolejność nie ma znaczenia, nie robiłam podziału na średnią/wyższą półkę): McLaren, Baby Jogger, Britax, Jane, Bugaboo, Joolz, Quinny, Casualplay, Cybex, Easywalker, Mountain Buggy, Stokke, Orbit Baby itd.

Do średniej półki przynajmniej cenowo (gorzej z jakością) pretenduje jeszcze np. Mutsy, X-lander (niektóre modele ok, inne porażka mimo wysokich cen), Graco ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 17:08  
Cytuj
jeszcze nie zwariowałam,żeby kupować dziecku wózek za 3,4 tysiące...mik8 pochwal się jaki Ty masz wózek i za ile...
PS te drogie wcale nie są funkcjonalne dla dziecka,nie mówię że wszystkie,ale takie też są ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 17:37  
Cytuj
No moim skromnym zdaniem wozek ma byc taki zeby byl wygodny dla dziecka i tej osoby co go prowadzi, pozatym zeby mial jakis koszyk na drobne zakupy.

Ale zeby placic 3ty lub wiecej to to jakas porazka.

Warto tez zobaczyc na wozki uzywane za male pieniadze mozna fajne kupic z calym wyposazeniem.

Przeciez wozka nie kupuje sie na 10lat.

Na TABLICY w okolicach STW jest pelno wozkow za male pieniadze

http://olx.p(...)pacerowy

Albo ten za 190 zl w moich okolicach
http://olx.p(...)ff44c3e2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 17:41  
Cytuj
Niestety szukających używek jest po prostu mało. Każdy woli kupić nówkę. Od paru tygodni próbuje sprzedać całą wyprawkę dla dziecka tj, wózek, przenośne łóżeczko, chodzik itp itd i jedna osoba chciała fotki bo za cene używki markowej wolą nówkę z marketu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 18:52  
Cytuj
I sami widzicie ze wozkow na lata sie nie kupuje, lepiej tania nowke z marketu na rok lub dwa niz placic za markowe.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 19:08  
Cytuj
Ja tam za wózek dałem 1600 3w1. Kupiłem w stw, zobaczyłem na żywo no i próbna jazda. Wózek lekki, wygodne prowadzenie, dobrze i solidnie wykonany, duże pompowane kola, dobre zawieszenie no i produkt z PL. Nosidełko lekkie i dobrze wykonane, niedługo zmiana na spacerówkę tak wiec odpadną koszty. Jak dla mnie porządna maszynka za dobra kaskę. Ciekaw jestem w czym jest gorszy od tych drogich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 20:03  
Cytuj
Wcale nie mam mega drogiego wózka, bo Jane Muum - cały zestaw (fotelik wymieniłam na inny niż ten sprzedawany w komplecie, ponieważ ten z zestawu nie spełniał moich oczekiwań jeśli chodzi o bezpieczeństwo) kosztował mnie niespełna 2 tys zł.
Jestem w takim wieku, że właściwie 90% moich znajomych ma małe dziecko lub się spodziewa w najbliższym czasie, na wakacje czy majówki jeździmy z dzieciakami, więc mam porównanie do przynajmniej kilku wózków. I swój kupiłabym jeszcze raz. Jest bardzo lekki, a b. dobrze sprawdza się w terenie, zwrotny, wąski (co przydaje się w sklepach), lekko się podbija (nigdy nie musiałam używać nóg, by wjechać na krawężnik, a często to obserwuję), bardzo dobrze wykonany i przede wszystkim z bardzo dobrych materiałów - nie jakiejś sztucznej folii, w której w ciągu lata dziecko jest całe mokre, poza tym dziecku jest bardzo wygodnie, z żadnej strony nie obija się o żadne śruby czy metalowe rurki, nawet nogami (a ku mojemu zdziwieniu w niektórych wózkach tak się dzieje), no i zajmuje mało miejsca w samochodzie. Gondola składa się na płasko, spacerówkę można złożyć bez zdejmowania siedziska, wszystko sprawnie i bez zacinania (ostatnio widziałam, jak dwoje rodziców próbowało złożyć stelaż wózka, coś się zacięło i nawet kopanie z całej siły nie pomagało, jak już się udało, to okazało się, że stelaż nie mieści się ani w bagażniku sedana ani na przednim siedzeniu i zanieśli wózek do domu, trochę się uśmiałam szczerze mówiąc). Myślę, że najlepiej za tym, że to fajny wózek przemawia to, że moje koleżanki, które rodziły po mnie i miały okazję go wypróbować, też się na niego zdecydowały (lub inny model tej firmy).
Moja szwagerka miała wózek coneco 3w1. Zachwycona, bo obwoziła dwoje dzieci i wszystko było super. Dopóki nie przejechała się moim - nagle ją olśniło, jak mogłobyć jej lekko i jak się ze swoim wózkiem musiała męczyć.

Z takich drogich wózków, jeździłam Bugaboo Cameleonem, koszt to chyba ok. 4tys zł, zależy od wyposażenia. Dużo, nawet bardzo, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że za tę funkcjonalność i wykonanie - warto (choć wygląd jest dość dyskusyjny). Oczywiście jeśli kogoś stać, bo wiadomo, że nikt nie będzie brał na wózek kredytu, co byłoby skrajną głupotą.

Wbrew temu, co myślą niektórzy, ludzie wybierają Hondy, Toyoty, BMW czy Mercedesy (czy w ogóle jakieś tam luksusowe marki) zamiast Fiatów i Dacii nie dlatego, żeby sąsiadom oko zbielało, tylko ze względu na komfort jazdy, wykonanie, bezawaryjność itd. I podobnie jest z wózkami.

Dziwne jest dla mnie to, że jeżeli kogoś stać na coś lepszego (bo nie oszukujmy się, za ceną prawie zawsze idzie jakość) to przypina mu się łatkę idioty i szpanera. A skoro ktoś sobie może pozwolić na jakiś komfort, to dlaczego nie? Dlaczego innych to tak boli?
W moim życiu niezmiennie sprawdza się powiedzenie: chytry dwa razy traci. W wielu dziedzinach, aktualnie w agd uśmiechjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
Niestety szukających używek jest po prostu mało. Każdy woli kupić nówkę. Od paru tygodni próbuje sprzedać całą wyprawkę dla dziecka tj, wózek, przenośne łóżeczko, chodzik itp itd i jedna osoba chciała fotki bo za cene używki markowej wolą nówkę z marketu


Ja w komisie i na allegro sprzedałam wszystkie wózki jakie miałam, głęboki i spacerówki, a także łóżeczko, wanienkę itd. Wszystko zależny od stanu rzeczy i ceny jaką chcesz za nie. Używanych jest dużo w necie, jak dasz dobą cenę pójdzie szybko, jak chcesz więcej niż średnia cena rynkowa takiej rzeczy będziesz dłużnej sprzedawał. Ja sprzedaję nie tylko większe rzeczy, ale i zabawki i ubranka...
Daj ogłoszenia i wstaw np. do komisu, jest szansa że się sprzeda, a nie leży zapakowane w pudłach w piwnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 21:54  
Cytuj
Moja szwagerka miała wózek coneco 3w1. Zachwycona, bo obwoziła dwoje dzieci i wszystko było super. Dopóki nie przejechała się moim - nagle ją olśniło, jak mogłobyć jej lekko i jak się ze swoim wózkiem musiała męczyć.

O to to jak ja hahhahah Też myślałam że mój "dziad" firmy vector edrema jeździ w miarę dopóki nie przejechałam wózekiem mojej kuzynkimlotek Do tej pory nie wiem co mnie podkusiło żeby go kupić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »