NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Lokale (knajpy) otwarte w Święta Wielkiej Nocy,
Posty: 2
Dołączył: 19 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 15:34  
Cytuj
Hej Stalowowolanie!

Widziałem w zeszłym roku podobne pytanie i z góry chciałbym prosić, aby odpowiedzi nie poszły w tym samym kierunku. Szanuję tych, co chcą siedzieć w domu z rodziną albo w kościele, jak i tych co piją piwo na ławeczce.

Jestem przejazdem i chciałbym się dowiedzieć, bez obdzwaniania lokali, czy ktoś wie jakie lokale (a może i do której godziny?) będą otwarte w najbliższych dniach, szczególnie dziś i w poniedziałek?
Szczególnie interesuje mnie Bila i pizzeria Ósemka (o ile jeszcze istnieje) ale oczywiście inna gastronomia oraz pub również mile widziany.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje, a pozostałym - wesołych, rodzinnych Świąt umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 15:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 18:03  
Cytuj
Najprawdopodobniej Pub Joker. Zresztą dziś jest chyba normalny dzień a Święta jutro i pojutrze. No chyba że się mylę ale nie odnalazlam dzisiejszego dnia odznaczonego jako święto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 18:23  
Cytuj
jedynie co wiem to od piątku do poneidziłku nieczynne Fiori dopiero w poniedziałek od 17:00 otwarte tak na marginesie trochę zachaczając o temat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 19:11  
Cytuj
To ja dorzucę jeszcze na szybko informację, którą sam zdobyłem.
Billa dziś czynna normalnie, w niedzielę zamknięta, w poniedziałek od 18.

@Amada24
Tak, w kalendarzu owszem (Wigilia również jest tak oznaczona w kalendarzu, prawda?) ale na przykład Tesco jest innego zdania i całe szczęście, że o 17:10 zauważyłem na stronie, że dziś czynne tylko do 18:00, bo jedzenie na kolejne 2 dni kupowałbym w Żabce ;)

@toxic86
Dzięki, nie byłem, może zajrzymy w poniedziałek.


Strasznie się ostatnio ze Stalowej zrobiło "miasto pizzerii" jak tak patrzyliśmy po spacerze w rytm stukającego w parasol deszczu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 21:59  
Cytuj
Pab DVD na ul. Poniatowskiego czynny jutro od 18

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 23:01  
Cytuj
8 jest czynna przez całe święta, oskar zamknięty w niedziele ale w poniedziałek już czynny, wiem też że warka jest czynna w poniedziałek. Ogólnie jeżeli planujecie wyjście większą grupą to polecałabym zrobić rezerwacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »