NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Automobilklub czy Akademia Nauki Jazdy ? Pomóżcie ,
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 19:48  
Cytuj
Witam. Mam zamiar zapisac sie na prawko i zastanawiam sie którą szkołe wybrac Automobilklub czy Akademie ? Wiem ze w Automobilklubie jest promocja wiosenna i jest troszke taniej. To pytanie kieruje głównie do osób które ostatnio robiły w tych szkołach prawko umiech z góry dziękuje ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 19:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2014r. 19:53  
Cytuj
Nie wiem jak Automobilklub, ale robiliśmy ostatnio z chłopakiem prawko w Akademii i zdaliśmy oboje za pierwszym razem praktyke, a teorie ja za pierwszym a chłopak za drugim bo sie nie uczył ;p a drogo też nie jest, także warto tam robić i oszczędzić sobie niepotrzebnych stresów i kasy na następne egzaminy. POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 22:09  
Cytuj
Witam. nie wiem jak wyglądają nowe zasady zdawania prawa jazdy. ale sądzę, że teorii można się nauczyć. zawsze gorzej zdać jazdę (co jest oczywiste). Ja zdawałam prawko stosunkowo niedawno, bo w 2011r, jeszcze na starych zasadach (zawsze sądziłam że dla mnie to będzie za trudne, żeby się nauczyć jeździć). Mój mąż robił prawko jeszcze wcześniej i właśnie w Automobilklubie, zdał wszystko za pierwszym razem. polecił mi Automobilklub, więc i ja tam poszłam.
zdałam teorię za 1 razem a jazdę za 2 (przez własną głupotę, bo pod koniec jazdy nie zatrzymałam się całkowicie na warunkowym). Uczył nas pan Olszewski i jego polecam. Jeśli chodzi o ceny to nie mam pojęcia jak to teraz wygląda, dlatego polecam ze względu na umiejętności nauczania pana Olszewskiego.
Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 00:28  
Cytuj
CYTAT
Witam. nie wiem jak wyglądają nowe zasady zdawania prawa jazdy. ale sądzę, że teorii można się nauczyć. zawsze gorzej zdać jazdę (co jest oczywiste). Ja zdawałam prawko stosunkowo niedawno, bo w 2011r, jeszcze na starych zasadach (zawsze sądziłam że dla mnie to będzie za trudne, żeby się nauczyć jeździć). Mój mąż robił prawko jeszcze wcześniej i właśnie w Automobilklubie, zdał wszystko za pierwszym razem. polecił mi Automobilklub, więc i ja tam poszłam.
zdałam teorię za 1 razem a jazdę za 2 (przez własną głupotę, bo pod koniec jazdy nie zatrzymałam się całkowicie na warunkowym). Uczył nas pan Olszewski i jego polecam. Jeśli chodzi o ceny to nie mam pojęcia jak to teraz wygląda, dlatego polecam ze względu na umiejętności nauczania pana Olszewskiego.
Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru umiech


Mialem podobnie umiech Automobilklub z Panem Olszewskim zdane za pierwszym razem, ale...prawko robilem dosyc dlugo bo mieli jeden samochod i jednego instruktora, ktory nie zawsze mial czas wtedy kiedy ja moglem. Nadal chyba tak jest tylko, że Pan Olszewski w Niemczech mieszka a uczy jakis starszy Pan. Akademia ma duzo instruktorow... robilem tam C i powiem tak pieniedzy ani czasu nie zmarnowałem.

Pozdrawiam.

Odnosnie Automobilklubu zapytaj sie gdzie jest haczyk w tej promocji. Dlaczego tak pisze ? Bo ja mialem podobnie poszedlem za cena (jak robilem B) i w WORD zdawanie bylo wtedy na PEUGEOTACH a ja uczylem sie na Punciaku... dopiero 2 czy 3 godziny przed egzaminem moglem pojezdzic perelka automobilklubu. Pozdrawiam cieplo.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 00:36  
Cytuj
Myślę, że najlepiej zebrać opinie o konkretnych instruktorach, nie ważne w jakiej szkole i wtedy dopiero wybrać szkołę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 00:43  
Cytuj
CYTAT
Zauwazylem, ze od jakiegos czasu powstaje duzo podobnych tematow z Akademia w roli glownej, nie wiem jak wam ale mi to troszke zalatuje autopromocją z ich strony, czyzby tym zaczeli sobie kupowac kursantow..? Dlatego czerpanie jakichkolwiek wiadomosci o firmach z tego forum jest niewiarygodne...


A wiesz dlaczego... ? Bo wlascicielem i instruktorem jest gosc, ktory jest mlody i chce jaknajlepiej. Nie tylko dla swojej firmy, ale i dla klientów. Wiadomo najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Dlatego glosno tutaj o akademi bo konkurencja nie spi, tylko sie wkur... ze jakis (przepraszam za stwierdzenie) gówniarz robi coś lepiej niż oni po X latach.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »