NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Brak dostatecznej informacji PKS,
Posty: 1
Dołączył: 4 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 19:46  
Cytuj
Ostatnio podróżowałam autobusem ze Stalowej Woli do Warszawy. Wsiadałam w Iłży. Celowo zdecydowałam się na ten kurs, gdyż wg rozkładu jazdy autobus zajeżdżał na Okęcie. Zadzwoniłam do informacji, po czym otrzymałam potwierdzenie dot. przystanku przy lotnisku. Ani na rozkładzie, ani z ust pani z informacji nie padła najmniejsza wzmianka o tym, że należy za przyjemność 5-minutowej jazdy po Żwirki i Wigury zaplacić dodatkowo 20 zł. Oznajmia to dopiero kierowca, kiedy podróżny nie ma już wyboru!. TO NIE FAIR! A gdzie rzetelna informacja i szacunek dla drugiego człowieka ? Uważam, ze to niegodne i podstępne. Wlaściwie powinnam zażądac zwrotu moich pieniędzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 19:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 08:12  
Cytuj
Droga Pani! Chyba się Pani urwała z choinki. Przecież PKS od lat podwozi Pasażerów na lotnisko na życzenie. Taka przyjemnośc kosztowała dawniej 16 zł, a teraz 20 zł. Jest to tylko dla wygody Pasażera. Jak Pani to nie odpowiada to mogła Pani jechać na dworzec i wziąć taksówkę. Taka przyjemność kosztuje 50 zł. Uważam że Pani nie ma racji pisząć takie rzeczy. Wielokrotnie korzystałem z takiego podwozu i jest to bardzo dobre i tanie.Życzę powodzenia. Jeszcze brakuje, żeby to zlikwidowali dzięki Pani pisaninie. Niech się Pani zastanowi nad tym co Pani napisała. Raz Pani przejechała z wygodami i jakieś pretensje bezzasadne. To taxi za 50zł.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 08:26  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio podróżowałam autobusem ze Stalowej Woli do Warszawy. Wsiadałam w Iłży. Celowo zdecydowałam się na ten kurs, gdyż wg rozkładu jazdy autobus zajeżdżał na Okęcie. Zadzwoniłam do informacji, po czym otrzymałam potwierdzenie dot. przystanku przy lotnisku. Ani na rozkładzie, ani z ust pani z informacji nie padła najmniejsza wzmianka o tym, że należy za przyjemność 5-minutowej jazdy po Żwirki i Wigury zaplacić dodatkowo 20 zł. Oznajmia to dopiero kierowca, kiedy podróżny nie ma już wyboru!. TO NIE FAIR! A gdzie rzetelna informacja i szacunek dla drugiego człowieka ? Uważam, ze to niegodne i podstępne. Wlaściwie powinnam zażądac zwrotu moich pieniędzy.


A czy pytalas o cene? Jesli nie to Twoje zazalenia sa bezpodstawne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Droga Pani! Chyba się Pani urwała z choinki. Przecież PKS od lat podwozi Pasażerów na lotnisko na życzenie. Taka przyjemnośc kosztowała dawniej 16 zł, a teraz 20 zł. Jest to tylko dla wygody Pasażera. Jak Pani to nie odpowiada to mogła Pani jechać na dworzec i wziąć taksówkę. Taka przyjemność kosztuje 50 zł. Uważam że Pani nie ma racji pisząć takie rzeczy. Wielokrotnie korzystałem z takiego podwozu i jest to bardzo dobre i tanie.Życzę powodzenia. Jeszcze brakuje, żeby to zlikwidowali dzięki Pani pisaninie. Niech się Pani zastanowi nad tym co Pani napisała. Raz Pani przejechała z wygodami i jakieś pretensje bezzasadne. To taxi za 50zł.mlotek




Nie do końca, bo kilka lat wstecz(2005-2006) nie było dodatkowej opłaty. Jeżeli klient nie został powiadomiony o dodatkowych kosztach przed zakupem biletu, to nie jest to w porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 18:26  
Cytuj
to jest nic z tym co mi się przydażyło,otóż będąc kiedyś w Wejcherowie pomyślałem sobie żeby wejśc na wieżę ratusza aby sfotografować zatokę helską i dopiero na samej górze przed wejściem na platforme widokową wisi cennik opłat za wejście na tę platformę (krętymi schodkami bodajże pięć może sześc pięter),i to cennik bardziej słony niż samo morze.(!)oczywiście pani która sprzedawała bilety miała do powiedzenia tylko tyle -jak nie pasuje to proszę zejść na dół.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2014r. 23:12  
Cytuj
Panie Cezary 2468 - jak sobie siedzisz za biurkiem to siedź i nie obrażaj nikogo, bo i tobie brakuje kultury pisania osiolku jeden.

Ten twój PKS razem z toba juz niedługo przejdzie do lamusa... a i uwazaj bys nie robił za babkę i z tej choinki nie spadł.

Napisz proszę, jako fachowiec z PKS STW dla czego wszystkie firmy przewozowe omijaja Stalowa Wola dalekim lukiem, tylko wybieraja trasę przez Janów Lub., lub na Nowa Dęba. Ja wiem, a ty sie przyznaj mądraliński. Jeszcze masz dobra pensyjka państwowa, to możesz jeżdzic taxi po 50 zł na lotnisko, a może byś ruszyl dupsko zza biurka zamiast dzwonic i podpiwrdzielać i wymyslil, by ze stalowego grodu dojechac na lotnisko taniej.

Byłem ostatnio u ciebie w pracy i napatrzeć się nie mogłem, że takie stanowiska jeszcze istnieja. A tak poza tym, to wyłaczaj kompa jak wychodzisz, bo dajesz zły przyklad w pracy zamiast pracując, siedziec na necie. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »