NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Foteliki samochodowe,
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 21:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 21:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 22:24  
Cytuj
Witam,moje dziecko posiada Recaro Young Sport i jestem z niego bardzo zadowolona, wprawdzie nie można fotelika rozłożyć, jedynie jak ktoś napisał wcześniej tylko baaardzo minimalnie odchylić ale mojemu dziecku to nie przeszkadza i w dalszej trasie również się wyśpi :-) Podczas tych upałów, dziecko ani razu nie wysiadło z fotelika mokre, co również jest ważne a poza tym tapicerka nie brudzi się tak szybko. Ja swój zamówiłam na allegro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2014r. 22:39  
Cytuj
CYTAT


Bałabym się kupować fotelika bez pasów tylko dociskane poduszką :(
Przeczytaj sobie naprawdę warto http://osiem(...)dzo.html

Podstawa to przymierzenie fotelika do samochodu i do dziecka.
Fotelik 9-36 to kiepski pomysł. Poczytaj sobie na ten temat.

A przeglądałeś foteliki 9-18?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2014r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
Podpowiedzcie jaki kupić fotelik dla noworodka z takich do 13 kg.... I gdzie?


maxi cosi cabriofix, allegro, lub w rzeszowie np w smyku, ale na allegro taniej. W stalowej nie ma nic dobrego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2014r. 19:23  
Cytuj
Właśnie wróciłem z Rzeszowa, byłem w kilku sklepach z artykułami dziecięcymi no i zakupiłem recaro young sport. W milenium hall panie nic nie wiedziały o towarze który sprzedają, polecały oczywiście to co najdroższe. Fotelik kupiłem w Galerii Rzeszów w sklepie SMYK. Pani wiedziała wszystko na temat fotelików które sprzedawała, doradziła nam i padło właśnie na Recaro. Jakość wykonania, użytych materiałów o niebo lepszy niż np. w Graco nautilus. Bałem się o pozycję spoczynkową, ale pani porównała właśnie do innych i w cale nie ma mniejszej niż u konkurencji. Ma mały zakres regulacji ale za to samo oparcie jest pod większym kątem niż u konkurencji. I w sumie najważniejsze, szanowna Pani pokazała największą wadę nautilusa a mianowicie bardzo króciutkie pasy które większych dzieci mogą nie objąć. Co do Concorda, pani odradziła ogólnie foteliki z tą dziwną poduszką z przodu ze względu na bardzo słabe trzymanie przy dachowaniu. Miałem wybór albo nautilus albo recaro, pani pokazała wady i zalety obydwóch no i tak wybraliśmy recaro. Ogólnie polecam ten sklep, naprawdę obsługa rewelacyjna i fachowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2014r. 21:08  
Cytuj
A czy pani pozwoliła ci przed zakupem przymierzyć fotelik do swojego auta? Bo w przypadku fotelików 9kg+ to jest właśnie pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2014r. 21:51  
Cytuj
Szczerze to nawet nie spytałemumiech Ale pani stwierdziła że do 30 dni mogę oddać fotelik bez podania przyczyny. Jak tylko przyszedłem na parking to przymierzyłem ale pasował, zresztą w moim aucie z tyłu jest szeroka kanapa z długim siedziskiem no i regulowane oparcia są więc zawsze można dopasować do fotelika. Ale skoro do 30 można zrobić zwrot więc nie było by problemu jak by mi nie pasował i odrazu bym zwrócił. A no i gwarancja 4 lata. teraz jestem bardzo zadowolony z zakupu, nie żałuję teraz tylko zobaczymy jak wyjdzie to z eksploatacjąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 09:30  
Cytuj
Jakbyś się spytał to by pozwoliła przymierzyćumiech Ja jak kupowałam to poszła z nami do auta przymocowała nam (sprawdziła czy siedzi jak kamień), potem odpięła i musieliśmy sami zapiąć. Bo nie mają jakiś tam uprawnmień żeby zastawić fotelik w aucie.
Dobrze wam siedzi fotelik, nie lata na boki? Pytam bo koleżanka kupiła ten fotel i strasznie jej lata po kanapie :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 09:55  
Cytuj
To albo jest źle zamontowany albo właśnie nie pasuje do kanapy, a jeśli chociaż odrobinę się rusza, to nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Bo fotelik sam w sobie jest bardzo dobry.

No i fajnie, że w tym sklepie poszli jednak po rozum do głowy. Nam pani proponowala ewentualnie mierzenie do atrapy kanapy, tak jakby miało mi to coś powiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 11:41  
Cytuj
Po zacisnieciu pasa zgodnie z instrukcja obslugi fotelik jest jak przykrecony na kotwy do sciany, ani nie drgnie. Ale nawet ta czynnosc jest dokladnie w instrukcji opisana, jak zapiolem po swojemu nie wtakiej kolejnosci jak trzeba to lekko sie ruszal. Fajnie ze w tym sklepie bylo duzo fotelikow z wyzszej polki i moglem je na zywo porownac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 12:05  
Cytuj
W sklepie była taka jedna fajna "kumata" dziewczyna, i to ona nam pozwoliła wziąć fotelik.
Foteliki są i może w górnej półki, ale chciałam tyłem i jedyny jaki mieli to mobi :/ I wziełam romer king plus, więc narazie moje dziecko w nim jeżdzi :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 15:19  
Cytuj
Czyli jednak nie dotarłaś do Zamościa?
My z mężem pojechaliśmy i okazało się, że Axkid zupełnie nie pasuje do naszej kanapy. Ostatecznie wzięliśmy BeSafe Izi Combi X3 Isofix - oprócz tego, że zajmuje dużo miejsca w samochodzie, to jestem z niego bardzo zadowolona.
I sklep bardzo polecam, duży wybór zarówno wózków jak i fotelików, kompetentna obsługa i fajne rabaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 18:42  
Cytuj
no nie dotarłam niestety i taka jestem zła brr.... miałam wziąć mobiego ale jakiś taki nijaki mi się wydał. Córka jest drobna a on był już tak na styk. I nie wiem czy by w zimie się zmieściła do niego. i stanęło na romer king plus, wiadomo że nie taki bezpieczny jak RWF-y ale zawsze to lepiej niż caretero good
a w Zamościu mieli Axkid minikid???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2014r. 19:33  
Cytuj
Tak mieli, bo właśnie ten mierzyliśmy.
A King Plus chyba najlepszy ze wszystkich FWFów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »