NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Espiro Meyo opinie,
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 10:53  
Cytuj
Witam, przymierzam się do zakupu spacerówki-parasolki. Podoba mi się Espiro Meyo, zależy mi na jednej rączce. Czy ktoś z Was posiada taki wózek, poszę o opinie. Czy siedzecnie jest w miare głębokie, oparcie wysokie, jak się kółka sprawdzają itd. Podobny wózek to Baby Design Handy ale czytałam raczej negatywne opinie. A może gdzieś w naszym mieście można na żywo go zobaczyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 10:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 12 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 12:43  
Cytuj
Dokładnie nad tymi dwoma modelami sie zastanawiam oglądałąm w smyku w rzeszowie o Espiro Meyo nie znalazłam opini natsomiast
Beby Desing Handy sa raczej pozytywne opinie tylko z jedną rączką
100 zl tańczy jest na allegro beby a espiro tylko 20 zł .... w sumie to chyab zdecyduje się na beby ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 12 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 12:44  
Cytuj
w milci maja Beby Desing tylko własnie nie pamiętam czy handy ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 12:55  
Cytuj
Peg Perego Vela Easy drive

koleżanka ma, jest zadowolona jedyny minus to cena..

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 13:10  
Cytuj
Owszem, BD Handy ma dobre opinie - od użytkowników posiadających go od kilku dni. Ten wózek się sypie, jest bardzo marnej jakości.

Ale od kiedy zobaczyłam na ulicy laskę wioząca swoje dziecko w spacerówce, w której kółka miały pozycję już niemalże równoległą do podłoża zamiast prostopadłej, to już nic mnie nie zdziwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 13:18  
Cytuj
Dzieki za szybkie odpowiedzi. Zastanawiam się jeszcze jakie są kółka w Espiro Meyo, piankowe czy plastikowe, niestety nigdzie nie ma o tym informacji. Chyba zaryzykuje i się skuszę. Na poczatku wybrałam tanią parasolkę 4baby Shape. Ale Espiro wydał mi się solidniejszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 23:25  
Cytuj
masz rację mik8, baby design to chińszczyzna którą nie opłaca się kupować, a po drugie baby design i espiro to jedna firma; ja posiadam taką spacerówkę (http://www.bebebeni.pl/izzy.html) już ponad 1,5 roku i nic się nie dzieje, po drugie spacerówka ta jest do 20kg, a nie jak inne do 15, no i siedzisko jest dużo głębsze od innych spacerówek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2014r. 23:55  
Cytuj
Do wózków częstochowskich nie jestem przekonana, a ta marka nie cieszy się uznaniem, jednak model Izzy wyjątkowo się im udał. Nie jest bez wad, dla mnie zbyt plastikowy, ale za tę cenę nie ma tragedii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »