NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
endometrioza, endometrioza - rozpoznanie
Posty: 8
Dołączył: 14 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
do dagson- a myslisz ze lekarze z niska czy tbg to sa inni, konczyli inne uczelnie??? inaczej niby lecza???? zejdz na ziemie. wszystko zalezy na kogo sie trafi i czy ten lekarz jest po prostu czlowiekiem. Nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka. Sama bedac w szpitalu w stalowej bylam bardzo zadowolona z poziomu opieki i ze zwyklej czlowieczej zyczliwosci


Nie wrzucając wszystkich do jednego worka - ja z opieki na ginekologi w Stalowej nie byłam zadowolona. Czas tam stanął w miejscu. Moim zdaniem nie wystarczy skończyć tych samych uczelni, to jeszcze nic nie znaczy. Wszystko zależy od predyspozycji osobistych człowieka i tego co z zrobi z wiedzą, którą ktoś mu przekazał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 14:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2014r. 18:09  
Cytuj
do bluszczyk....na ziemie (gdzie mnie wysylasz) zeszlam 7 lat temu z dwoma nowotworami,obilam sie o szpitale nie tylko tu i nie tylko w Polsce,pisalam o tym ze musisz jechac gdzie indziej(nisko tbg) jesli staniesz tu komus na odcisk-wiec czytaj ze zrozumieniem
ciesze sie ze dobrze sie Toba zaopiekowano w stw,ja nie mam niestety takich wspomnien,nie gloryfikuje nie wrzucam do jednego wora opisuje swoj przyklad swoje ,podkreslam swoje doswiadczenie i nikomu nic nie narzucam.
zdania moga byc podzielone,jedni mieli opieke ok-innym jej poprostu zabraklo...moze pech poprostu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »