NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Gimnazjum,
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 08:10  
Cytuj
Chciałabym się dowiedzieć które gimnazjum w Nisku jest dobre. Ma dobra opinię aby wysłać tam moje dziecko.
Moderowano przez: kamil
Nie piszemy wielkimi literami.Tytuł poprawiony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 08:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 08:23  
Cytuj
Gimnazjum nr 1 na ul Szopena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 15:12  
Cytuj
A ja odradziłabym gimnazjum numer 1. Owszem, są/byli tam dobrzy nauczyciele, ale żeby trafić na wszystkich, to trzeba trochę szczęścia. Uważam, że całkiem zacnie przygotują dzieciaka do klasy biologiczno - chemicznej w szkole średniej, ale oprócz tego...
Cóż, jeśli miałabym mojego potomka gdzieś posłać - na pewno byłoby to gimnazjum na Warchołach. Wymagają tam sporo, ale później łatwiej jest się dostać do szkoły średniej (Staszic czy SLO bez problemu), no a dalej to wiadomo. umiech
Tak to wygląda z obserwacji znajomych, którzy byli w gimnazjum nr 3.

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
A ja odradziłabym gimnazjum numer 1. Owszem, są/byli tam dobrzy nauczyciele, ale żeby trafić na wszystkich, to trzeba trochę szczęścia. Uważam, że całkiem zacnie przygotują dzieciaka do klasy biologiczno - chemicznej w szkole średniej, ale oprócz tego...
Cóż, jeśli miałabym mojego potomka gdzieś posłać - na pewno byłoby to gimnazjum na Warchołach. Wymagają tam sporo, ale później łatwiej jest się dostać do szkoły średniej (Staszic czy SLO bez problemu), no a dalej to wiadomo. umiech
Tak to wygląda z obserwacji znajomych, którzy byli w gimnazjum nr 3.


Wypowiadam sie na wlasnym przykaldzie i moja opinia opierała się właśnie na profilu biologiczno-chemicznym;)
Kto uczy tam aktualnie np histroii i j. polskiego? Gdyż z tych przedmiotów nie wyniosłem z tej szkoły za wiele, ale za to chemia najlepsza w Nisku, biologia tez niczego sobie;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 17:15  
Cytuj
Ja tak samo, na bio-chemie byłam. I za porządną, ogromną wiedzę z zakresu tych dwóch przedmiotów jestem pedagogom wdzięczna.

Co do obecnej kadry to pojęcia nie mam, jak wygląda. Mnie historii uczył M. L. przez pierwszą i drugą klasę, a wtedy historia była najlepsza na świecie umiech
A polonistki... poznałam chyba wszystkie. smiech2

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
Ja tak samo, na bio-chemie byłam. I za porządną, ogromną wiedzę z zakresu tych dwóch przedmiotów jestem pedagogom wdzięczna.

Co do obecnej kadry to pojęcia nie mam, jak wygląda. Mnie historii uczył M. L. przez pierwszą i drugą klasę, a wtedy historia była najlepsza na świecie umiech
A polonistki... poznałam chyba wszystkie. smiech2


To pochodzimy mniej wiecej z tego samego miotu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »