NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
lekka spacerówka,
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 20:33  
Cytuj
CYTAT

Tylko zastanów się, czego oczekujesz od wózka, gdzie będziesz nim jeździć, jak często używać. Bo to nie jest wózek w teren ani na zimę, tak jak każda inna parasolka. Oczywiście da się nim jeździć, ale czy to komfortowe i dla rodzica i dla dziecka? Moim zdaniem nie bardzo, choć widuję mamy, które pchają przez ten śnieg wózki z tymi małymi kółeczkami i pewnie część z nich powie, że jest super i no problem.


No to Chicco ma tu przewagę, bo można nim jeździć spokojnie np. po plaży. Ja mam wersję starszą nie Evo, wózek był składany z milion razy, użytkowany na co dzień odkąd dziecko wyrosło z gondoli, dla mnie genialny. Materiał nie płowieje, mimo upływu już kilku lat to wygląda cały czas jak nowy. Fajnie się nim jeździ, kółka dają radę. No i porównując cenowo, to chyba wolałabym jednak kupić nowy wózek.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 20:33  
Cytuj

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 20:56  
Cytuj
No wiesz, maclarenem też można, jednak co to za jazda (porównując do wózków na dużych kołach). Ale jak już wspomniałam, ja nie przepadam za parasolkami po prostu. Maclaren był jedyną z testowanych, którą przygarnęłam do siebie, ale bardziej służył jako podwieźdupka w awaryjnych sytuacjach.

Przyjaciółce służy w przeróżnych okolicznościach i nawet teraz zastanawiała się, który zabrać ze sobą do Polski - czy duży Mutsy Transporter czy Maclarena. Wybrała parasolkę, jeździła po śniegu - ja wolałam zdecydownie pchać swój większy wózek. Po prostu dla mnie waga i wielkość po złożeniu nie są mega priorytetem - jeśli by były, to tylko maclaren. A już na pewno dla mojego wysokiego męża, który do większości parasolek musi się garbić - w maclarenie nie ma tego problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 22:55  
Cytuj
mik8 a które spacerówki parasolki rozkładają się do pozycji leżącej całkowicie???Niestety nie ma takich,każda parasolka ma jakiś mankament,nie ma idealnej niestety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2014r. 08:54  
Cytuj
mnie się podoba Chicco Evo ale jeszcze bardziej Peg perego pliko P3, jest droższy ale można w dobrej cenie odkupić a jak ktos miał wypasioną wersję (osłonki, ocieplacz) to wózek pierwsza klasa

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2014r. 11:51  
Cytuj
Hej dziewczyny! a gdzie w Stalowej Woli jest jakiś duży sklep z wózkami spacerowymi? mam na oku CHICCO Multiway evo, już dawno bym zamówila na allegro ale najpierw chciałabym go zobaczyć na żywo,przetestować!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2014r. 12:17  
Cytuj
pinki22 Wlasnie u nas w Stalowej nie ma takiego dobrego sklepu z wozkami typu maclaren czy chicco.Bylam w Milci, ale spacerowki tam zadne mi sie nie podobaly a to mialy malutkie koleczka lub waskie i krótkie siedzisko.Mialam kupic coneco traffic, ale prawie w tej samej cenie kupilam na Allegro chicco multiway evo i nie zaluje.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2014r. 12:30  
Cytuj
Misia, na rynku jest przynajmniej kilka modeli parasolek z rozkładanym na płasko siedziskiem.

Jeśli Peg Perego, to ja bym bardziej polecała Pliko Mini Classico. Godnym zainteresowania wózkiem jest też Inglesina Trip, chociaż wiem, że bardziej chwalone są te starsze modele.

Jeśli już koniecznie Chicco, to raczej Enjoy zamiast Multiwaya.

Oczywiście nie ma wózka bez wad i do każdego można się przyczepić (zwłaszcza, że każdy ma inne potrzeby i preferencje), ale są wózki, w których wad szuka się trochę na siłę, a są takie, które niemalże jednogłośnie oceniane są jako szmelc.

Ja np. nie pokochałam się z żadną parasolką (wiem, powtarzam się) i dla mnie nr 1 będzie BJ Citi Mini Gt - niewiele cięższy niż przeciętna parasolka, składa się równie łatwo, tylko po złożeniu ma inne wymiary - nie jest wąski a długi, tylko bardziej kwadratowy.

I to prawda, w Stw niestety nie ma sklepu z dobrymi wózkami. Już nie wspominając o tym, że nie ma tu naprawdę bezpiecznych fotelików samochodowych. I to jest dopiero porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2014r. 17:20  
Cytuj
a co myślicie o wózku Euro-Cart lira 4?miał ktoś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2014r. 19:34  
Cytuj
Za taką cenę nie ma tragedii, ale to wózek bardziej do supermarketu i na bardzo równe chodniki. Jeśli chodzi o największe wady to mała budka, nie chroniąca ani przed słońcem, ani przed wiatrem ani też przed deszczem i malutki kosz na zakupy. Pozycja siedząca też nie jest idealna (zbyt mało pionowa).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lut 2014r. 12:00  
Cytuj
no to zdecydowałam się na zakup CHicco Multiway Evo, tylko że ta kolorystyka jest beznadziejna!nie chcę ani czerwonego i zielonego bo taką miałam gondole a dla chłopczyka pozostał to pasuje ten niebieski-tylko że jakiś brzydki on jest!niewiem jak na żywo on wygląda;może któraś z was zakupiła ten kolor?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2014r. 14:51  
Cytuj
Niebieski jest śliczny, kolezanka ma wlasnie taki kolor tego wozka.Jeszcze jest czarny, ale wg mnie zbyt ciemny kolor jak na wiosne, lato;)

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 00:16  
Cytuj
podbijam temat. Też poszukuję jakiejś dobrej i w miarę lekkiej spacerówki tak do 900 zł. Może mi ktoś polecić fajny i sprawdzony wózek??
Zależy mi bardzo na tym aby lekko się prowadził i podbijał (bez pomocy nogi)

Zastanawiam się między Baby Jogger City Mini (ten zwykły nie gt) a TFK Dot. Może miała któraś z was i mogłaby się podzilic opinią?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 12 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 06:30  
Cytuj
spodobała mi się Euro Cart Ritmo posiada ktoś może tą spacerówke ;> zastanawiam się nad jej zakupem ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »