NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
lekka spacerówka,
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 19:10  
Cytuj
Przymierzam się do przejścia z gondoli na pierwszą spacerówkę. Zależy mi na lekkim modelu (wysoko mieszkam), który jednocześnie będzie bezpieczny dla malucha, będzie się rozkładał do poziomu żeby maluch mógł pospać i najlepiej łatwo składał i rozkładał.Mamy- możecie coś polecić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 19:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 21:00  
Cytuj
Jeżeli taka typowa parasolka, to maclaren techno xt. Jeśli coś z większymi kołami to np. baby jogger city mini (gt), a jeśli coś jeszcze większego jak typowa spacerówka z wózka 3w1, ale jednocześnie lekkiego to np. jane muum. Wszystkie wymienione są lekkie, łatwo się składają, nie zajmują dużo miejsca i są wykonane bardzo solidnie ze świetnych jakościowo materiałów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 15:07  
Cytuj
maclaren techno TX - rewelacja. Mam taki po synku. Może chcesz kupić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 19:51  
Cytuj
patrz tez na szeroksoc gondoli bo spacerówki maja z tym problem ja się napaliłem kupiłem i teraz dziecko siedzi jak w samochodzie sportowymgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 20:31  
Cytuj
chyba miałeś na myśli szerokość siedziska? bo spacerówka nie ma gondoli. gondola jest w wózku głębokim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 22:49  
Cytuj
gondola siedzisko jak tam ja zwał:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 23:01  
Cytuj
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Espiro Metro model 2013,sama taki posiadam,lekki i zwinny,łatwo się składa i rozkłada,rozkłada się do pozycji leżącej,podaje link http://alleg(...)483.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 23:02  
Cytuj
umiech

Tak czy siak, gwarantuję, że w żadnym z wymienionych wyżej wózków nie będzie takiego problemu i można w nich wozić dzieci nawet do 4 r.ż. jeśli jest taka potrzeba (może w Muum trochę krócej).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 23:16  
Cytuj
Espiro Metro? Poważnie? Z tym płyciutkim siedziskiem, maleńkim daszkiem, który nie chroni przed niczym w zasadzie i co najważniejsze - brakiem pożądnej pozycji siedzącej? (nie da się ustawić oparcia pionowo, dziecko nie siedzi, a jest na półleżąco).
Już nie wspomnę o kiepskich materiałach i wykręcających się śrubach ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 10:44  
Cytuj
A ja polecam Chicco Multiway Evo.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
A ja polecam Chicco Multiway Evo.

Ja również - super.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 12:13  
Cytuj
Nie jest zły, ale też bez rewelacji - jest bardzo płytki przede wszystkim. No i z tego co pamiętam nie rozkłada się całkiem na płasko, więc dla niesiedzącego jeszcze dziecka się nie nadaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 12:29  
Cytuj
Quinny zapp extra lub maclaren. Pamiętaj by wózek miał funkcje rozkładania do spania bo dzieciaki na spacerkach czesto spią umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 13:00  
Cytuj
Chicco nie rozkłada sie na plasko i jest plytki??? Wózek mam w domu i po pierwsze rozklada sie go calkowicie na plasko a po drugie glebokosc siedziska wynosi 38cm a np.maclaren xt ma 36.Takze siedzisko nie jest plytkie.Moze pomylilas najnowszy model evo ze zwyklym multiway.Wczesniej mialam drozszy wozek x-lander xa i nie byl wart swojej ceny.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 13:12  
Cytuj
Chicco się rozklada, dziecko może spokojnie spać. Wg mnie duży plus za: zapięcie, łatwosc składania i rozkładania (jedna ręką), fajnie się prowadzi, bardzo lekki, ale stabilny.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 15:58  
Cytuj
Ja zdecydowanie polecam wózek buggster, rewelacyjny pod każdym względem. Poniżej link do strony gdzie są opinie innych użytkowników na jego temat oraz gdzie można poczytać opinie na temat większości wóżków dostępnych na rynku
http://www.bangl(...)gster-sl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 16:04  
Cytuj
Ja moze napisze jakiego nie kupuj a jest to X Lander jedna wielka porazka nigdy wiecej nie kupilabym tego dziadostwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 16:06  
Cytuj
Kicia26 a jaki mialas model tego x-landera?

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 16:49  
Cytuj
Chicco multiway testowałam bodajże z 2010 roku i jestem prawie pewna, że nie dało się rozłożyć oparcia całkiem na płasko, było pod pewnym kątem - dla starszych dzieci do spania ok, ale półrocznego niesiedzącego malucha zdecydowanie nie.

X-lander XA to przede wszystkim nie jest lekka spacerówka tylko polski, częstochowski czołg, chociaż i tak uważam, że ze wszystkich x-landerów to najlepszy model. X-move to jest dopiero porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 16:57  
Cytuj
Dzięki za podpowiedzi. Dużo mi pomogłyści/-liście. A co lepiej - nowe chicco multiway evo czy używka maclarena techno xt w dobrym stanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 17:08  
Cytuj
Moim zdaniem używany maclaren. Bezdyskusyjnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 18:30  
Cytuj
Jest to x lander 3 kolowy a jaki dokladnie model to nie pamietam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 18:31  
Cytuj
mik8 - widzę, że bardzo dobrze poruszasz się w temacie. Serdeczne dzięki za porady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 18:54  
Cytuj
Ja i tak polecam Chicco Multiway Evo.Jest to teraz najnowszy model, ktory mozna kupic np.na Allegro w przystepnej cenie.Do wózka w komplecie jest tez duzy, cieply spiworek na nozki.Ja jestem z tego wózka bardzo zadowolona.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 20:13  
Cytuj
Mam troszkę więcej czasu, więc mogę rozwinąć swoją myśl odnośnie do wyższości maclarena nad multiwayem.
Co w malcarenie jest lepsze? Większy kosz na zakupy z lepszym dostępem, milion razy lepszy daszek, który naciąga się niemalże do kolan dziecka, ściągana tapicerka, którą można wyprać w pralce, regulowana wysokość rączek, czego brak w multiwayu, niższa o ponad kilogram waga i co najważniejsze dużo lepsze materiały i wykonanie.
Jest to wózek praktycznie niezniszczalny, czego dowodem może być to, że producent po zarejestrowaniu wózka udziela dożywotniej gwarancji na stelaż.

Ja sama nie używam go na co dzień, bo nie przepadam za parasolkami. Poleciłam natomiast przyjaciółce - przeżył już ok. 30 lotów samolotem, a kto lata ten wie, jak obsługa lotnisk obchodzi się z wózkami - wciąż jak nowy.

Tylko zastanów się, czego oczekujesz od wózka, gdzie będziesz nim jeździć, jak często używać. Bo to nie jest wózek w teren ani na zimę, tak jak każda inna parasolka. Oczywiście da się nim jeździć, ale czy to komfortowe i dla rodzica i dla dziecka? Moim zdaniem nie bardzo, choć widuję mamy, które pchają przez ten śnieg wózki z tymi małymi kółeczkami i pewnie część z nich powie, że jest super i no problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »