NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Ginekolog do zagrożonej ciąży,
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 18:04  
Cytuj
Witam serdecznie,

Dziewczyny podzielcie się proszę opiniami o naszych ginekologach pod kątem zagrożonej ciąży. Szukam nowego lekarza. Poroniłam już 2 razy we wczesnej ciąży a dotychczasowy lekarz totalnie nic nie potrafi mi doradzić. Planuje spróbować jeszcze raz, myślę że na więcej sił psychicznych mi nie starczy więc chciałabym trafić na lekarza który pomoże mi zrobić wszystko żeby utzrymać kolejną ciąże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 18:12  
Cytuj
Podobno Piechnik jest dobry w tego typu sparwach. Z tego co wiem przyjmuje w Nisku w szpitalu, ale prywatnie gdzies w Stalowej. Namiarów nie posiadam niestety. zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 18:14  
Cytuj
http://www.piechnik.invito.pl/
tutaj cos może znajdziesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 19:02  
Cytuj
Dziękuję bardzo za odpowiedź, a czy ktoś prowadził taką trudną ciążę u Dr Zajączkowskiego? Z pierwszym dzieckiem jak byłam w szpitalu to potraktował nas bardzo fachowo. Ale nigdy więcej nie miałam z nim styczności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 19:22  
Cytuj
ja osobiście odradzam prowadzenie zagrożonej ciąży przez jakiegokolwiek lekarza ze Stalowej Woli. Mam za sobą 2 poronienia, urodzenie martwego synka i niestety tutejsi lekarze mi nie pomogli, okazało się że musiałam mieć przeprowadzoną operacje bez której nie mogłabym donosić dziecka, ale oczywiście nasi " specjaliści" na to nie wpadli ! Ja polecam panią doktor Bożena Leszczyńska - Gorzelak z Lublina - jest ona specjalistką od patologii ciąży, jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem, kieruje na szczegółowe badania i osobiście opiekuje się swoim pacjentem. Szczerze polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 19:24  
Cytuj
k_pa - napisalem Ci namiary na priv , tak jak poprzednik, w stalowej to nie jest dobry pomysl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 19:26  
Cytuj
Ja prowadziłam drugą ciążę u dr Zajączkowskiego. Pierwszą poroniłam, druga też była zagrożona, dodatkowo mam niedoczynnośc tarczycy. Moją kolejną ciążę będę prowadzic na pewno u niego. Nie dośc, że to w mojej ocenie bardzo dobry fachowiec, to jeszcze niesamowicie sympatyczny i cierpliwy - myślę, że odpowie na każde twoje pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »