NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Spotkania adaptacyjne dzieci w przedszkolach,
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2014r. 13:45  
Cytuj
Witam, chciałam zapytać czy ktoś się orientuje jak wygląda/ wyglądała np. w ubiegłym roku adaptacja dzieci do przedszkoli, zarówno tych prywatnych jak i państwowych. Chcę zapisać dziecko od września, ale do takiej placówki, gdzie organizowane są np. spotkania adaptacyjne dla maluchów, żeby miały szansę poznać panią, salę itd. Bardzo proszę o informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2014r. 13:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2014r. 18:59  
Cytuj
dni adaptacyjne przeprowadzane są chyba w każdym państwowym przedszkolu a już na pewno w 4 na osiedlu Hutnik. Podczas takich dni dziecko wraz z rodzicami poznaje swoją panią salę są wspólne zabawy itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 11:45  
Cytuj
Właśnie o takie spotkania mi chodzi, tylko niestety nie w każdym przedszkolu one sąneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2014r. 22:59  
Cytuj
lolkon09 uprzedziłaś mnie smiech2
Miałam zakładać taki temat właśnie.
Też jestem ciekawa kiedy i w jakich przedszkolach byłyby organizowane takie spotkania.Jeśli ktoś coś wie na ten temat będę wdzięczna za info.
Planuje moją małą zapisać od września dlatego jestem jak najbardziej za takimi spotkaniami integracyjnymi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2014r. 09:50  
Cytuj
Takie spotkania, przynajmniej w przedszkolach państwowych, są organizowane raczej w czerwcu, albo pod koniec wakacji- dla dzieci już przyjętych. W państwowych nabór jest prowadzony dopiero w marcu (złożenie wniosku), listy bodajże w kwietniu. Dzieci poznają się wtedy nawzajem, poznają panie, salę, są zajęcia integracyjne. Tak jest na pewno w p-lu nr 1,2,7. Może w prywatnych są wcześniej, żeby zachęcić do zapisania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »