NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wioska sw.mikolaja w baltowie-byl ktos?,
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 14:38  
Cytuj
Hej!chcialbym zrobic frajde dzieciakom i zabrac je do baltowskiego juraparku.Z tego co widze w necie zima tam gdzie w sezonie letnim jest wioska czarownic zmieniaja wystroj na sw mikolaja,elfy itp...Byl moze tam ktos i czy warto jechac?pozdrawiamuśmiech

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 14:38  
Cytuj

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2013r. 21:16  
Cytuj
Ja byłam w tym roku w wiosce czarownic i tak ta atrakcja, jak i z opisu znajomych, którzy tam mieszkają wioska Mikołaja wychodzi, że jest dla dzieci w wieku max 10 lat, starsze już się tam po 10 minutach zaczynają nudzić... Więc jeżeli masz dziecko młodsze, to spokojnie można jechać umiech jeżeli starsze, to można jechać ale miej alternatywny plan na resztę dnia ;) bo dinozaury są zamknięte od października do kwietnia bodajże ;) a śniegu chyba na stoku jeszcze nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 09:52  
Cytuj
Na stronie nie ma żadnych zdjęc odnośnie tej wioski Mikołaja a może mi ktoś powiedzięc jakie są tam atrakcje do oglądania ? mam dziecko w wieku 5 lat chętnie bym je tam zabrała ale żeby było co zwiedzać. Jest napisane na stronie chatka z piernika czy dom na kurzej łapce ale co konkretnie tam jest? do domku można wejść pozwiedzać czy jak? z góry dzieki za odpowiedz. PS. dinozaury już zwiedzaliśmy to i zimą byśmy odwiedzili bałtów smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Na stronie nie ma żadnych zdjęc odnośnie tej wioski Mikołaja a może mi ktoś powiedzięc jakie są tam atrakcje do oglądania ? mam dziecko w wieku 5 lat chętnie bym je tam zabrała ale żeby było co zwiedzać. Jest napisane na stronie chatka z piernika czy dom na kurzej łapce ale co konkretnie tam jest? do domku można wejść pozwiedzać czy jak? z góry dzieki za odpowiedz. PS. dinozaury już zwiedzaliśmy to i zimą byśmy odwiedzili bałtów smiech2


Wybieram sie tam w niedziele..opisze jak bylo po powrocie

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 23:18  
Cytuj
Ja mam zdjęcia, ale nie wiem czy można wrzucać...

Chatka na kurzej łapce to taka malutka chatka i tam siedziała w Halloween czarownica w zabawie cukierek albo psikus, mieszczą się w niej max 3 osoby. Widok z zewnątrz robi wrażenie, w środku już niezbyt... A chatka z piernika to restauracja, jest w środku kominek i pewnie tam będzie siedział Mikołaj, bo tam ciepło umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 10:11  
Cytuj
Focus, jak było? Warto się wybrać z dziećmi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 22:22  
Cytuj
Byliśmy tam ostatnio z dziecmi... Wstęp do wioski św.Mikołaja 7zł/os. Dzieci miały frajde bo pobiegały sobie po tych domkach co są ustawione na górce-sa tam takie pomieszczenia elfów,których nie widziałam... Zaraz przy wejsciu Pani przebrana za bałwana wysciguje sie z dziecmi w takim mini slalomie-oczywiscie dzieci wygrywają umiech Obok jest zagroda z reniferem i muflonami. Idąc dalej są sanie zaprzęgnięte w renifery ale już nie są prawdziwe :( Na samym końcu jest dom św.Mikołaja, w którym mozna coś zjeśc i napic sie ciepłego.
Ogólnie rzecz mówiąc, jezeli ktoś chce zrobic przyjemnosć dziecku to polecam bo są również inne atrakcje. A przede wszystkim nie ma tłumów!!!!
W skali od 1 do 10 daje 6,5pkt. Dzieci pewnie dałyby 10pkt!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2014r. 01:05  
Cytuj
Dziciaki mialy frajde nielada...zabawa w kregle z balwanem,labirynt u krolowej sniegu no i mikolaj.Najlepiej samemu zrobic dzieciom prezenty i podac je mikolajowi bo wychodzi tylko 5 zl od dziecka a gotowe zestawy zbyt drogie sa w stosunku do tego co zawieraja.Do pelni klimatu mysle ze brakuje tam jedynie sniegu..[imgObrazek
][/img]

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sty 2014r. 22:09  
Cytuj
Super zdjęcie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »