NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Dojazd na A4.,
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 23:45  
Cytuj
Witam, panowie i panie. Mam dwa pytania odnośnie dojazdu do A4. Jaki możecie polecić najlepszy dojazd na A4 ze Stalowej? Zawsze jeździłem na Kraków, ale teraz jak jest pociągnięta, aż do Nowej Wsi, więc na wakacjach jechałem do końca A4, i później 19.

Głównie chodzi mi o ten odcinek A4, którego nie ma, czyli od Tarnowa do Dębicy. Ostatnio jechałem takimi dołami/ przełomami, że normalnie masakra. Poprawili coś czy dalej tak samo? Patrząc na mapę nie widzę raczej innej alternatywy, dlatego chciałbym spytać Was o zdanie.

Drugie pytanie odnosi się do dojazdu do Stalowej Woli, z okolic Wielunia/Kluczborka. Na wakacjach jechałem do rodziny, to objazd kolo Staszowa był lekką przesadą.. nie będę się na ten temat rozpisywał, bo szkoda słów.

Mam dwie opcje jazdy pierwsza; Częstochowa, Jędrzejów, Staszów, Tarnobrzeg lub druga; Radomsko, Skarżysko Kamienna, Kielce, Sandomierz.

Prosił bym o opinie która trasa będzie najlepsza, pod względem, stanu dróg, objazdów, na ten moment.

Dzięki i pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2013r. 23:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 00:13  
Cytuj
Jak jedziesz z Krakowa A4 w strone Tarnowa .To potem E40 do Debicy. W Debicy odbijasz na Mielec na 985 i jadac w kierunku na Mielec w miejscowosci Tuszyma odbijasz na Kolbuszowa.

Dojezdzasz do Kolbuszowej i z Kolbuszowej odbijasz na Sokolow Mlp i do 19 i na Stalowa Wole, albo z Kolbuszowej jedziesz 9 do Nowej Deby i potem przez Bojanow na Stalowa.


Tak samo jedziesz ze STALOWEJ do Tarnowa na A4.


Slyszalem ze od Debicy juz oddali odcinekA4 do Rzeszowa i mozesz sie kierowac na Rzeszow a potem z A4 na S19

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 01:03  
Cytuj
Dokładnie jak pisze kolega post wyżej A cztery jest od Rzeszowa do samej granicy z Saksonią z wyłączeniem małego odcineczka z Dębicy do Tarnowa - jest to jedyna najwygodniejsza trasa - nie pchaj się przez jakieś rezerwaty kieleckie czy częstochowskie jędrzejowie sandomierze - bo stracisz czas i zawieszenie w auciemlotek. pyrsk!cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 3 Wrz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 10:04  
Cytuj
ja kolego jezdze do konca A4 w Tarnowie nastepnie kierunek Kielce do Lisiej Góry tam kręcisz na mielec i Stalową fajna traska i szybka pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie jak pisze kolega post wyżej A cztery jest od Rzeszowa do samej granicy z Saksonią z wyłączeniem małego odcineczka z Dębicy do Tarnowa - jest to jedyna najwygodniejsza trasa - nie pchaj się przez jakieś rezerwaty kieleckie czy częstochowskie jędrzejowie sandomierze - bo stracisz czas i zawieszenie w auciemlotek. pyrsk!cool



No wlasnie bruzdzi w tym wszystkim trasa TARNOW-DEBICA gdyby byl ten odcinek ta autostrada jedziesz od Rzeszowa do prawie calej EUROPY

A od Debicy do Tarnowa jest raptem 20min drogi i jestes juz na autostradzie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 12:03  
Cytuj
Też tak jak pisze Tofis najlepiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 12:59  
Cytuj
Zawsze staram się omijać autostrady. Jazda autostradą nie daje żadnej przyjemności. Męczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 13:05  
Cytuj
Zalezy ile sie chce przejechac kilometrow.

Jak masz do przejechania 50km to jedziesz lokalnymi drogami, ale jak masz do przejechania 2000km to pchasz sie na autostrady.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
ale jak masz do przejechania 2000km to pchasz sie na autostrady.


Ja się nie pcham ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Gru 2013r. 15:59  
Cytuj
Z wielunia - trasa sprawdzona bo jezdzilem z tamtego (przez) miasta wiele razy roznymi opcjami i najlepiej sobie leciec:

z wielunia do piotrkowa (trasa jak na wwa)
tam odbijasz na kielce przez sulejow
i z kielc to juz opatow i sandomierz. to jest najszybsza przelotowa trasa.

Inne "skracanie" trasy to kiepskie drogi, duzo dołow, waskie drozki w wioskach.

Na czestochowe leciec nie polecam bo w ostatnich dniach znow jest remont i objazd osiek - staszow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2013r. 07:38  
Cytuj
dzięki panowie za rady, na pewno się przydadzą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 08:13  
Cytuj
Droga tzw. na Tarnów jest najkrótsza. Z StW kierujesz się na Tarnobrzeg, dalej do Mielca. W Mielcu w prawo na Tarnów i dalej prosto aż do ronda w Lisiej Górze. Tam kirujesz się do Tarnowa i zgodnie z oznakowaniem wjeżdżasz na A4. Z StW to ok. 110-115 km.
Moja rada: jak przejedziesz granicę woj. Podkarpackiego noga z gazu bo droga na odcinku ok. 10 km jest kiepskiej jakości. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 20:19  
Cytuj
dzięki wielkie koledzy umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
jak przejedziesz granicę woj. Podkarpackiego noga z gazu bo droga na odcinku ok. 10 km jest kiepskiej jakości. Pozdrawiam


Ten odcinek został wymieniony ma nową nawierzchnię we wrześniu 2013

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
Ten odcinek został wymieniony ma nową nawierzchnię we wrześniu 2013

tak - dokładnie do granicy województwachytry. ostatnie 10 km do lisiej jest po stronie małopolskiego. dziury okropne. jechałem tydzień temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 22:44  
Cytuj
zgadza się droga Mielec-Tarnów na terenie Małopolskiego to armageddon po prostu jedno wielkie rumowisko - wraz z granicą Podkarpackiego kończy się drogowa cywilizacja - przynajmniej w tamtym rejonie cool szerokiej drogi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2013r. 08:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jak przejedziesz granicę woj. Podkarpackiego noga z gazu bo droga na odcinku ok. 10 km jest kiepskiej jakości. Pozdrawiam


Ten odcinek został wymieniony ma nową nawierzchnię we wrześniu 2013


Piszesz nieprawdę! We wrześniu 2013 r. wyremontowano drogę ale na ostatnim odcinku przed rondem tzn. już na terenie Lisiej Góry. Między granicą województw a Lisią Górą (głównie przez las) nawierzchnia jest tragiczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »