NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Młody Scoobi - szukamy nowego domu,
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 18:11  
Cytuj
Historia jakich wiele… mały Scoobi znalazł się w nieodpowiednich rękach, w nieodpowiednim miejscu i czasie. Szukamy dobrej duszy, która da mu taki dom, na który ten pies zasługuje. Scoobi to ok 5-6 miesięczny psiak. Jest bardzo energiczny przez co będzie dobrym kompanem dla aktywnej osoby. Uwielbia zabawy i kontakt z ludźmi. Nie ma w nim cienia agresji. Bardzo skupia się na człowieku, przez co szybko się uczy i chce sprawiać człowiekowi radość. Nie ma skłonności do szczekania, więc spokojnie nadaje się do mieszkania w bloku. Wyrośnie z niego średniej wielkości pies. Być może wielkości psa husky. Scoobi aktualnie znajduje się w domu tymczasowym, którego nie stać na utrzymanie psa. Kontakt do osoby, u której jest pies: Pani Ela - 504 610 477.

Oto on – Scoobi 
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przypominamy, że zwierzę to nie zabawka i prosimy o rozważne i odpowiedzialne decyzje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 18:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 09:12  
Cytuj
Ciezki temat, podejrzewam ze ciezko mu bedzie znalesc nowy dom mam nadzieje ze sie myle. Sytuacja kilkukrotnie przerabiana malo kiedy zakonczona sukcesem. W kazdym badz razie 3mam kciuki za dowy dom dla Psinki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2013r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Ciezki temat, podejrzewam ze ciezko mu bedzie znalesc nowy dom mam nadzieje ze sie myle. Sytuacja kilkukrotnie przerabiana malo kiedy zakonczona sukcesem. W kazdym badz razie 3mam kciuki za dowy dom dla Psinki

Nie koniecznie. Odkąd mam psa (ze schroniska) wielu ludzi spotykanych na spacerach z pieskiem też mówi że wzięli swojego ze schroniska. Są więc ludzie którym nie obojętny jest los psiaków nawet tych bezrasowych. Ten nie szczeka, okres kiedy siusia co 5 minut też już ma za sobą, a nadal jest młodziutki, więc można powiedzieć że dla kogoś szukającego pieska do pokochania jest bardzo atrakcyjny umiechPowodzenia Scoobi umiech

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2013r. 17:25  
Cytuj
Gdzie nowy domek??? co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2013r. 21:45  
Cytuj
trzeba więcej rozgłosu inaczej kiepsko to widze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 19:41  
Cytuj
Najlepiej dać ogłoszenie do sklepu i lecznicy Pani Beaty na białych domach. Każdy kto kocha psiaki wie, że tam można znaleźć takie ogłoszenia, więc jeśli ktoś chciał by psiaka a nie zależy mu na rasie czy rodowodzie, pewnie tam zajży. Pani Beata nie jednemu zwierzakowi już pomogła znaleźć domek. U nas też w domu kiedyś czekał znaleziony kotek i nowy domek dla niego się znalazł właśnie po ogłoszeniu u tej pani doktor.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2013r. 19:04  
Cytuj
Podrzucam !!
co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »