NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Pies i alergiczne dziecko,
Posty: 74
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 16:51  
Cytuj
Witam,mam pytanie czy ktoś z Was ma w domu psa wraz z alergicznym dzieciakiem?Chodzi mi o rasy tzw dla alergików np shih tzu?Czy faktycznie takie rasy sąbezpieczniejsze dla alergików?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 16:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 17:23  
Cytuj
Rasa ktora w zaleznosci od alergii moze byc tolerowana przez alergikow to labrador. chodzi nie o siersc tylko o gruczoly danego psa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 2 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2013r. 20:39  
Cytuj
Córa jest pieruńskim alergikiem odczulamy się już trzeci rok. Mamy rybki i psa rasy shih tzu od trzech lat jest rewelacyjnie . Kaporowicz jest zadowolona a to coś oznacza bardziej rzucała się o rybki jak o psa . Nie widzi i nie ma żadnych przeciwskazań co do shih tzu . A ja mogę to potwierdzić .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 08:26  
Cytuj
Nie dziwię się, że lekarz ma wątpliwości co do rybek. Mój syn alergik też miał małe akwarium i ciągle dokuczał mu katar. Jak je zlikwidowałem, katar wnet ustąpił. Chodziło nie tyle o uczulenie na rybki, co na pokarm dla nich. Także zastanów się...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2013r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
Nie dziwię się, że lekarz ma wątpliwości co do rybek. Mój syn alergik też miał małe akwarium i ciągle dokuczał mu katar. Jak je zlikwidowałem, katar wnet ustąpił. Chodziło nie tyle o uczulenie na rybki, co na pokarm dla nich. Także zastanów się...

Nie sądzę żeby wyższej jakosci suchy pokarm uczulał. Pewnie sypaliście dafnię lub coś w tym stylu. Poza tym zawsze można podawać mrożonki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 18:17  
Cytuj
Dla alergików polecam maltańczyki ;) mają włos zamiast sierści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »