NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
Mini żłobek- dom maluszka, Temet do dyskusji
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2013r. 12:18  
Cytuj
Witam wszystkich użytkowników i kieruję jedno zapytanie:co sądzicie o utworzeniu w Nisku placówki prywatnej typu mini do opieki nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 2-3 lat.Co sądzicie o takim projekcie i czy byłoby zapotrzebowanie? Proszę o swoje uwagi

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2013r. 12:18  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 31 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 18:47  
Cytuj
Z tego co wiem w Nisku nie ma tego typu miejsca dla maluszków. Rodzice, którzy do pracy dojeżdżają np. do Stalowej muszą szukać innych rozwiązań, często rezygnując z pracy. Jeśli taki punkt czynny by był np. do godz. 17-tej, dla wielu rodzin byłoby to całkiem wygodne rozwiązanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 23:16  
Cytuj
lolik ma rację;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 11:12  
Cytuj
Witam. Myślę że taki prywatny żłobek by się na pewno w Nisku przydał. Mój 2,5 letni synek od września chodzi do DOMUmisia. Ale są w jego grupie dzieci też dwuletnie i takie co dwa lata skończą dopiero z końcem roku. Pewnie znajdą się rodzice którzy muszą wracać do pracy i nie mają co zrobić z maluszkami, bo nie zawsze ta babcia jest a wiadomo że przedszkole czy żłobek jest tańsze od niańki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 14 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 20:55  
Cytuj
oj przyda się! Niepubliczny żłobek mile widziany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »