NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie chodzicie na pizze?,
Posty: 15
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 19:37  
Cytuj
Witam

Gdzie warto udać się na pizze , aby było smacznie i w rozsądnej cenie? Jakich miejsc lepiej unikać?

Mieszkam tu króciutko , więc im więcej opinii tym lepiej ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 19:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 19:48  
Cytuj
Rustica na przeciwko policji, mi tam smakuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Witam

Gdzie warto udać się na pizze , aby było smacznie i w rozsądnej cenie? Jakich miejsc lepiej unikać?

Mieszkam tu króciutko , więc im więcej opinii tym lepiej ;)



W Rustice już byłam , tak samo w Avanti , smaczne... ale to jeszcze nie to , za niedługo się wybieram i myślałam o Veronie , Capri , Ósemce albo Cleopatrze i sama nie wiem :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 19:56  
Cytuj
A ja lubię pizzę w Mamma Mia.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 20:20  
Cytuj
Biesiadowo - właściwie zamawiam, a nie chodzę, bo tam cudów w wystroju i klimatu zbytnio nie ma. Ale jeżeli chodzi o pizzę to moim zdaniem stosunek cena do jakości bardzo dobry. Jedna z tańszych pizz w mieście i moim zdaniem jedna z lepszych. Przede wszystkim nie żałują składników, 3 sosy w cenie, ciasto przyzwoite. Minus to ser, ale całościowo jak najbardziej ok. Może pizza opadu szczęki nie powoduje, ale jest dobra, idzie się tym najeść i nie ma po niej sr..i, a ja mam bardzo wrażliwe bebechy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 20:28  
Cytuj
Mamma Mia, Fiori

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 21:03  
Cytuj
Nie jadłam w zbyt wielu miejscach, ale póki co 'Fiori' jest na pierwszym miejscu jak dla mnie.
Cienkie ciasto i dobre proporcje jeśli chodzi o składniki...
Makarony też smaczne

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 21:08  
Cytuj
Biesiadowo, Reset- na telefon do domu.

Warka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 21:10  
Cytuj
CYTAT



W Rustice już byłam , tak samo w Avanti , smaczne... ale to jeszcze nie to , za niedługo się wybieram i myślałam o Veronie , Capri , Ósemce albo Cleopatrze i sama nie wiem :]


Najlepiej samemu obskoczyc rozne knajpy poprobowac i wtedy samemu ocenic gdzie najlepiej smakuje, bo kazdy ma rozne gusta

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 21:57  
Cytuj
Oczywiście to kwestia gustu, ale polecam pizzę w "Trattoria Ragazzi" - taka jak we Włoszech - cieniutkie ciasto, świeże składniki bardzo dobrej jakości. Sosy do pizzy są gęste i pyszne - w niczym nie przypominają tej brei, którą zwykle się nam serwuje w pizzeriach. Sos czosnkowy jest naprawdę czosnkowy, a w pomidorowym znaczący udział mają suszone pomidory. W pakiecie do tego fajny klimat i świetna obsługa.
Poza tym smaczne pizze mają też we "Fiori" i w "Veronie".

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 22:05  
Cytuj
Z moich doświadczeń: jak lubisz -chcesz zjeść pizze zbliżoną do tej włoskiej to 'Fiori' i ostatnio wypróbowaliśmy 'Mamma Mia'- pyszna. 'Capri' 4plus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2013r. 22:36  
Cytuj
Najlepsza pizza jest w avanti. Najlepiej zamówić na cienkim cieście.
ta pizza smakuje zawsze tak samo, sos jest taki sam i składniki są w dobrych proporcjach.

Jadłem niedawno w mamamia. Ta pizza jest do zjedzenia, ale brakuje jej smaku, sosy oceniłbym na dostateczny.

We fiori pizza jest smaczna, ale strasznie szybko stygnie (może to przez dowóz) i ciasto robi się tak twarde na obrzeżach, że mimo iż mam wszystkie swoje zęby to napracowałem się jak nad sucharem. sosy też dostateczne

Bardzo dobra pizza jest w jubilacie na kawałki. Polecam jedynie właścicielom żeby sie ugięli i zaczeli robić sosy, bo z keczupem pizza jest bleeeeeee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 00:10  
Cytuj
Ja najczesciej zamawiam w capri, rustica tez ok, ostatnio sprobowalam pierwszy raz w veronie bo jakos nigdy po drodze mi tam nie bylo i musze powiedziec ze posmakowala mi. We fiori nie przypadlo mi do gustu wlasnie to bardzo cienkie ciasto, ale to kazdy lubi co innego. Wsumie duzo tego do wyboru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 00:11  
Cytuj
Ja najczesciej zamawiam w capri, rustica tez ok, ostatnio sprobowalam pierwszy raz w veronie bo jakos nigdy po drodze mi tam nie bylo i musze powiedziec ze posmakowala mi. We fiori nie przypadlo mi do gustu wlasnie to bardzo cienkie ciasto, ale to kazdy lubi co innego. Wsumie duzo tego do wyboru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 10:24  
Cytuj
Ja mam dwie ulubione pizzerie: Avanti i Warka (może to nie pizzeria a raczej piwiarnia, pub ale oprócz piwa podają tam również dobrą pizzę i inne smaczne dania). Polecam te dwa miejsca.

strona Avanti - http://www.cukie(...)akt.html
strona Warki - http://warka.stalowa-wola.pl/

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Witam

Gdzie warto udać się na pizze , aby było smacznie i w rozsądnej cenie? Jakich miejsc lepiej unikać?

Mieszkam tu króciutko , więc im więcej opinii tym lepiej ;)

Moim zdaniem najlepsza pizza w mieście u Włocha robi ja Włoch w Jubilacie można kupić na kawałki przepyszna polecam na prawe warto!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Ja mam dwie ulubione pizzerie: Avanti i Warka (może to nie pizzeria a raczej piwiarnia, pub ale oprócz piwa podają tam również dobrą pizzę i inne smaczne dania). Polecam te dwa miejsca.

No i w warce jest taka jak kiedys w Diablo? Nazwy nie których pozostały bez zmian i skład chyba też.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 11:22  
Cytuj
CYTAT

Moim zdaniem najlepsza pizza w mieście u Włocha robi ja Włoch w Jubilacie można kupić na kawałki przepyszna polecam na prawe warto!!!!!


Ta, szczególnie jak podstygnie i robi się gliniasta i nie do ugryzenia, a ceny z kosmosu. 24zł/kg - to wyjdzie chyba najdrożej w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 11:30  
Cytuj
dedek czy skład pozostał taki sam jak w Diablo to nie wiem bo nie jadłam pizzy z diablo ale ta w Warce na prawdę jest dobra. Na początku sceptycznie podeszłam do pizzy z Warki (sądziłam, że lepszej pizzy od Avanti nigdzie nie ma) ale jak spróbowałam to mi posmakowało.

Natomiast osobiście nie smakuje mi pizza od Włocha w Jubilacie (strasznie jest tłusta) oraz z Capri (ciasto). Ale każdy z nas ma inne smaki więc warto odwiedzić kilka pizzerii i wybrać tę, która nam najbardziej odpowiada smakowo i cenowo.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Moim zdaniem najlepsza pizza w mieście u Włocha robi ja Włoch w Jubilacie można kupić na kawałki przepyszna polecam na prawe warto!!!!!


Ta, szczególnie jak podstygnie i robi się gliniasta i nie do ugryzenia, a ceny z kosmosu. 24zł/kg - to wyjdzie chyba najdrożej w mieście.


Ostatnio kupiłam cała blachę czyli to co wyciąga z pieca zapłaciłam za nią 28zł ilościowo wyszła jak duza pizza z innej pizzerii wiec nie wiem czy tak drogo może i po wystygnięciu robi się nie fajna ale na gorąco pychota, a jak wystygnie wystarczy podgrzać w piekarniku i tez jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 12:21  
Cytuj
quattro, reset

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 12:21  
Cytuj
Również uważałam,że Avantii ma najlepszą pizzę,a odkąd spróbowałam tej z Warki to już mam dylemat gdzie wybrać się na kolację np. umiech
I tak jak wspomniał RNI-JEZOWE,najlepiej popróbować samemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 14:38  
Cytuj
Ostatnio bardzo często chodzę do Mamma mia. Bardzo dobra jak komuś odpowiada cienkie ciastoumiech A tak to polecam jeszcze Karczmę Biesiada oraz Rustice na Jana Pawła.

Niezmienne od lat w rodzinie zamawia się z AVANTI, ale ostatnio co tam robią to jakaś kpina. Pizza mało dodatków, a sosy do niej okropne. Niedawno dostałam pizze, do której czerwony sos to był najtańszy keczup coś strasznego. Jak odruchowo polaliśmy tym pizze to ciężko było zjeść. ;/////// Już tam nie zamówię i nie polecam nikomu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio bardzo często chodzę do Mamma mia. Bardzo dobra jak komuś odpowiada cienkie ciastoumiech A tak to polecam jeszcze Karczmę Biesiada oraz Rustice na Jana Pawła.

Niezmienne od lat w rodzinie zamawia się z AVANTI, ale ostatnio co tam robią to jakaś kpina. Pizza mało dodatków, a sosy do niej okropne. Niedawno dostałam pizze, do której czerwony sos to był najtańszy keczup coś strasznego. Jak odruchowo polaliśmy tym pizze to ciężko było zjeść. ;/////// Już tam nie zamówię i nie polecam nikomu.


Dziwię się, że w Avanti Ci to przeszkadza, a w Biesiadzie nie, która rozcieńczony syf jako sos pomidorowy podaje.
Pizzę mają średnią, ale nie jest najgorsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 15:15  
Cytuj
CYTAT
dedek czy skład pozostał taki sam jak w Diablo to nie wiem bo nie jadłam pizzy z diablo ale ta w Warce na prawdę jest dobra. Na początku sceptycznie podeszłam do pizzy z Warki (sądziłam, że lepszej pizzy od Avanti nigdzie nie ma) ale jak spróbowałam to mi posmakowało.

z tego co wiem to ci sami właściciele co diablo, a w diablo nie było źleumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »