NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Monitoring w przedszkolu?,
Posty: 7
Dołączył: 16 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 13:32  
Cytuj
Co myślicie o monitoringu w przedszkolu? czy podoba się Wam taka opcja?

Ostatnio zapytała nas o to dyrektorka przedszkola, czy korzystalibyśmy z opcji podglądu online, jeśli w przedszkolu byłby monitoring. Dokładnie chodzi o taką możliwość, jak opisują tutaj: http://www.internetowe-przedszkole.pl

Jak zapatrujecie się na to?zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 13:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 13:37  
Cytuj
Krisek jestem "za" podoba mi się, fajnie będąc w pracy czy w domu mieć możliwość zobaczenia w każdej chwili jak miewa się dziecko, co robi, czy zjadło obiad itd. Tylko nie wiem czy paniom, które opiekują się przedszkolakami to się spodoba, bo mogą się czuć skrępowane, że rodzice ich pogdlądają.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 16:19  
Cytuj
Jezeli panie nie maja nic do ukrycia to mysle ze bedzie im to latac ze jest monitoring.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 16:45  
Cytuj
Ja myślę, że jednak nie będzie wszystko jedno. Kamery są krępujące, a rodzice też potrafią być zdrowo szurnięci czasem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 17:41  
Cytuj
CYTAT
Co myślicie o monitoringu w przedszkolu? czy podoba się Wam taka opcja?

Ostatnio zapytała nas o to dyrektorka przedszkola, czy korzystalibyśmy z opcji podglądu online, jeśli w przedszkolu byłby monitoring. Dokładnie chodzi o taką możliwość, jak opisują tutaj: http://www.internetowe-przedszkole.pl

Jak zapatrujecie się na to?zapytanie


heh z tymi monitoringami jest tak że rodzice chcą a panie przedszkolanki nie. A dlaczego? bo zwyczajnie popijają sobie kawkę przez 8h. W niektórych przedszkolach jest monitoring ale jest on tak ustawiany aby jak najmniej było widać umiech wiem coś o tym umiech Dodatkowo taki monitoring powinien być za free ten który wysłałaś kosztuje i to całkiem sporo i to właśnie rodziców bo to oni płacą abonament za hasło które otrzymają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »