NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Zagineły dwie suki husky nisko,
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 19:26  
Cytuj
Ogłoszenie wrzucam grzecznościowo:

CYTAT
UWAGA!
ZAGINĘŁY DWA HUSKY W NISKU WOJ. PODKARPACKIE. OSTATNI RAZ WIDZIANE O 13 NA ULICY SOPOT NISKO!!
KTOKOLWIEK WIDZIAL PROSZĘ DAJCIE ZNAĆ! 730 142 918
RUDA MA ZIELONA OBROŻĘ A CZARNO BIALA CZARNĄ OBIE MAJĄ ADRESÓWKI CZERWONE. SUKI SĄ WYSTERYLIZOWANE, WIĘC NIE MOGĄ MIEĆ SZCZENIAKÓW!


Od siebie dodam, że czarna reaguje na imię Demona a jasna na Diora.

Obrazek

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 19:26  
Cytuj

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 20:38  
Cytuj
hej na 90 % widzialem je dzisiaj o godz 15.00 pod huta przy bramie nr 1, biegły w strone ambulatorium, jestem tam codziennie jak beda jutro dam znac, moze daj nr tel jak cos bede dzwonil

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 20:50  
Cytuj
Witam numer jest podany w ogloszeniu nad zdjeciem ,oby sie znalazly sliczne sunie szkoda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 22:34  
Cytuj
Ok 13.30 -14 godz. biegły w stronę Stalowej Woli obok BP. Strasznie ubłocone, ale to na pewno te na 1000%. Czyli nikt nie ukradł tylko poszły w tango.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 09:27  
Cytuj
napisz czy się znalazły, biedne pewnie przerażone,jest prawdopodobieńswto że trafią same do domu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 09:56  
Cytuj
Wczoraj, tj 17.09.2013 o godz. 15.40 te 2 pieski tuptały kulturalnie chodnikiem obok parkingu przy ATS (ul.Mireckego) w stronę byłego M16.

Może wrócą...może nie. Husky, to prymitywna rasa, jest uroczy, póki widzi swojego pana. Jak "palma odbije", to nic na niego nie działa.
Wiem, bo sam mam i kilometrów już za nim narobiłem smiech2

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 10:45  
Cytuj
soniaS no nie wiem czy przerażone. jak mają jęzory po samą ziemię z wybiegania się to dopiero są szczęśliwe.widzisz jakie skubańce na zdjęciach "uśmiechnięte" i radosne;)mimo wszystko trzymam kciuki żeby właściciel odzyskał psy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 11:18  
Cytuj
SUCZKI SIĘ ZNALAZŁY! SAME WRÓCIŁY DO DOMU. DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE ZA POMOC W IMIENIU WŁAŚCICIELKI. umiech



CYTAT
Może wrócą...może nie. Husky, to prymitywna rasa, jest uroczy, póki widzi swojego pana. Jak "palma odbije", to nic na niego nie działa.
Wiem, bo sam mam i kilometrów już za nim narobiłem smiech2


ReSeT co Ty za banialuki opowiadasz. umiech Ja mam husky od 5 lat i nigdy mi nie uciekły, a na spacery chodzimy bez smyczy. Wiesz o co chodzi? U haszczaków sprawdza się jedna prosta zasada - pies, który uprawia sport, czyli biega w zaprzęgu lub ciągnie rower jest spełniony i nie kombinuje. Husky to rasa pracująca, o czym wielu ludzi zapomina. Nie znam żadnego maszera, który miałby problem ze swoimi husky. Wszystkie co biegają w zaprzęgu chodzą jak w zegarku. A jak chcesz się o tym przekonać to zapraszam na treningi. Ja trenuję co 2 dni ze swoimi psami, biegają w zaprzęgu w lesie pod Stalową Wolą. Ze swojej strony serdecznie zapraszam. umiech Możemy się w każdej chwili zgadać na spotkanie z naszymi husky. Poza tym mogę Ci pokazać jak łatwo się szkoli haszczaka pod kątem posłuszestwa.

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »