NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Jestem zbulwersowany pizzeria joker,
Posty: 23
Dołączył: 24 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola/zatorze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 20:38  
Cytuj
MAsakra czy ktos ostatnio byl w jokerze?
Jaka tam amerykanka panuje.Bylem w zeszly weekend ze znajomymi na piwie no i zamowilismy pizze. Zjarana tak ze nie szlo jej pokroic a co dopiero ugryzc i jeszcze komentarz barmanki i kucharza.
"Nowej nie zrobimy bo wedlug nich wszystko jest z nia ok a jak chcemy mamy zaplacic drugi raz to wtedy zrobia jeszcze jedna"
Przez kolejna godzine glupie spojrzenia kierowane w nasz stolik.
Ludzie co to jest?Barmanka siksa na ok 20 lat jakis kucharzyna, ktory zjaral pizze beda sie gapic i komentowac 4 doroslych mezczyzn w wieku 32 lata? Nie wiem czym sie szefostwo kieruje wybierajac takich mlotow ale powodzenia!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 20:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 20:54  
Cytuj
Jeszcze do nie dawna moja ulubiona pizzeria. Od paru miesiecy tragedia, pogorszyła sie strasznie, a szkoda.. :(
Rustica 2 juz jest lepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 21:32  
Cytuj
Najlepsze pizza teraz jest w Mammamia, wadą jest, że trzeba długo czekać na zamówienie na wynos powinni coś z tym zrobić, ale długi czas oczekiwania świadczy o tym, że pizza jest rewelcja! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 21:34  
Cytuj
to Ty siedziales tam jeszcze godzine?? Trzeba bylo rzucic im te pizze w twarz i wyjsc. Nauczyli by siemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 24 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola/zatorze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 21:41  
Cytuj
No glupota moglismy wyjsc :cwaniak:

Zawsze obsluga sie skarży na klientow. A to niemili a to nieprzyjemni, ze robia problemy.No ale po ostatnim wypadzie smiem sadzic, ze to idzie w dwie strony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 23:56  
Cytuj
ale to Ty mozesz robic co chcesz, to oni maja biznes i musza dbac o klientasmiech2

PS> nie mowie o jakichs burdach czy cossmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2013r. 09:24  
Cytuj
CYTAT

Ludzie co to jest?Barmanka siksa na ok 20 lat jakis kucharzyna, ktory zjaral pizze beda sie gapic i komentowac 4 doroslych mezczyzn w wieku 32 lata? Nie wiem czym sie szefostwo kieruje wybierajac takich mlotow ale powodzenia!!!


Czyli 4 dorosłych mężczyzn nie poradziło sobie w sytuacji który stwożyła 20 letnia siksa i jakiś kucharzyna.

Z całym szacunkiem bo Ty płacisz i Ty wymagasz. Trzeba było poprosić o rozmowę z szefem lokalu a jak by dalej upierała się przy swoim, to pizza powinna wylądować na ziemi, w taki sposób aby było dużo sprzątania. Oczywiście zakładam,że napisałeś prawdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2013r. 12:20  
Cytuj
Kolego,

Szefostwo nie lepsze szefowa czesto pijana, a knajpa schodzi na psy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 09:46  
Cytuj
i jeszcze to karaoke!

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 15:25  
Cytuj
Pub - pizzeria Joker to kompromitacja na całego. Wystarczy jak pół roku temu poszedłem tam z dziewczyną na piwko, otrzymałem dwa piwka w szklaneczkach na sok. Tak więc nigdy więcej takiej parodii.

Pizza w Mamma Mia również słabiutka ostatnio. Po otwarciu lokalu pizza była bardzo smaczna. Ostatnio wręcz fatalna. Składników jak na lekarstwo, cebula czerwona słodka obrzydliwa w smaku, kurczak w połowie jakby surowy, gąbczasty zupełnie niesmaczny. Nie wspominając już o sosach, które są chyba w ilości dla liliputków i bez smaku. Tak więc pizza na -2.

Oczywiście bezkonkurencyjna pizza w Stalowej Woli to oczywiście w Rustice. Zawsze smaczna. Myślę, że nawet nie trzeba polecać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 08:22  
Cytuj
Trzeba wezwać Magdę Gessler albo inną perfekcyjną panią domu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 08:54  
Cytuj
Kiedys jeszcze jak byli w grebowie byla zajebista we Fiori. Na poczatku dzialalnosci w stalowej tez bylo ok, a teraz tragedia nawet jak bierzesz podwojny ser to malo tego sera kiedys to sie fajnie ciagnoł. Najlepsza pizza jest w Janowie Lubelskim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 15:47  
Cytuj
Jak było stare szefostwo to w Jokerze było zaje...biście. Ale to było dawno... i te pseudokelnerki;/każda na czarno sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 10:34  
Cytuj
Stare szefostwo dbało o to faktycznie troche lepiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Jak było stare szefostwo to w Jokerze było zaje...biście. Ale to było dawno... i te pseudokelnerki;/każda na czarno sciana


Ja przestałem tam chodzić własnie za sprawą byłego zarządzania. Ostatnio byłem z 6 m-cy temu, przynajmniej nie jest już tak najarane jak wcześniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 11:03  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
Nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 08:41  
Cytuj
[cytat]
Moderowano przez: Jacek
Nie na temat
cytat]

Temat jest o Jokerze...

Jeśli chodzi o pizze z tego lokalu to wolałem ją przed zmianą własciciela. żaczek poprostu byl mega umiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 12:52  
Cytuj
tak, dawniej za poprzedniego właściciela było lane piwo 'perła' i zwierzyniec', miłe i biegające ciągle kelnereczki...
Teraz pod tym względem jest gorzej, ale i tak ma swój 'piwniczny' klimat. Nie ma takiego drugiego w stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
przynajmniej nie jest już tak najarane jak wcześniej.


Nie jest bo to wynika z przepisów wprowadzonych jakiś czas temu już o zakazu palenia w miejscach publicznych. Dlatego w różnych lokalach, dyskotekach muszą być wyznaczone oddzielne strefy, pomieszczenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 27 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2013r. 13:45  
Cytuj
Czy Joker nie został przypadkiem sprzedany?

Mam wrażenie, że ostatnio widziałem nad wejściem szyld innej pizzerii ze Stalowej Woli.

Lubię ludzi konsekwentnych.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »