NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep dla niemowląt, przyszych mam , itp. ,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2013r. 08:57  
Cytuj
Chciałam zaczęrpnąć waszej opini czy macie jakiś sprawdzony sklep (w internecie) z akcesoriami dla niemowląt, przyszłych mam, itp. Chodzi mi o to żeby zakupić wszystko w jednym sklepie, w rozsądnych cenach. Wiem że w Stalowej jest sklep Milcia ale może ktoś poleci coś jeszcze z czego będę mogła wybrać. Jeśli nie to zrobię w ostateczności zakupy na miejscu.
Podałam nazwę ale to nie jest robienie reklamy dla tego sklepu. Poprostu wiem , że czasami zrobienie wiekszych zakupów przez internet bardziej się opłaca, nawet doliczając koszty przesyłki. z góry dziękuje za odpowiedzi. I proszę bez głupich komentarzy. dziękuje .

PS. forum przeszukałam ale nie znalazłam takiego tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2013r. 08:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2013r. 10:56  
Cytuj
Jeśli zdecydujesz się jednak na Milcie, to tam też fajne rabaty można uzyskać, gdy kupuje się dużo rzeczy na raz. Sama się o tym przekonałam. Polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2013r. 11:09  
Cytuj
ja większość rzeczy dla mojej córeczki kupowalam na allegro,naprawde jest różnica w cenach,nawet doliczajac koszt kuriera ok 15 czy 16 zl to i tak bardzo się opłaca,robiłam tak że kupowalam u jednego sprzedawcy i przychodziło mi w jednej paczce,czasem warto rozglądnąć się po marketach bo robią promocje na tego rodzaju artykuły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2013r. 13:22  
Cytuj
My szukaliśmy sklepu online. Kurier zwrócił się na samej wanience.. Robiliśmy zakupy za 500zł i jeszcze sporo gratisów było. wsio u jednej osoby na allegro. szukaj najpopularniejszego

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2013r. 17:20  
Cytuj
ja też kupowałam wszystko on-line, głównie na allegro. u 2 sprzedawców takie drobniejsze rzeczy (z czego wyszły dwa pudła), osobno łóżeczko i wózek. obsługa w stalowowolskich sklepach skutecznie mnie zniechęciła do zakupów stacjonarnych. i brak lepszego asortymentu również.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 08:40  
Cytuj
dzieki za pomoc umiech właśnie przeglądam allegro. Mam jedno pytanie jak mozna znaleźć na allegro najlepszy sklep? pozmieniało się to allegro i nie mogę znaleźć super sprzedawcy czy coś takiego. wyskakują mi tylko najlepsze produkty :/ a wolałabym żeby to był dobry sklep. znalazlam jedne sklep fajny asortyment ale ma dużo negatywów :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 09:31  
Cytuj
JA wyszukuje według najpopularniejszych aukcji.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 10:35  
Cytuj
a ja wg cen z przesyłką, a następnie sprawdzam jaki asortyment ma kilku pierwszych sprzedawców z listy i zamawiam u tego, który ma najwięcej rzeczy, których potrzebuję (no chyba, że ma kiepskie komentarze).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2013r. 11:13  
Cytuj
cool girl...może to Ci się przyda(wybrałam kategorię "dla dzieci" dalej 'pod kategorię' wybierz sama jezyk ) --->http://allegro.pl/Shop.php/Listing?category=11763 ....cool girl ... mam nadzieję,że co do reszty wiesz gdzie ,co i jak sprawdzić....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2013r. 09:50  
Cytuj
sklep lulajbaby (pieluchy wileorazowe za 25 zl jedna), sklep eksclusive baby (krzeselko do karmienia, kojec, posciel, lozeczko)
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2013r. 13:28  
Cytuj
mariola7 dzieki za taki sklep - chyba bym z torbami poszła jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2013r. 21:19  
Cytuj
Polecam Sklep Rodzyneczki na allegro:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11612773

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 14 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2013r. 12:41  
Cytuj
Ja w Milci kupowałam całą wyprawkę . Wózek z fotelikiem łóżeczko materac i pościel po rabacie kupiłam taniej niż na allegro którego trochę się obawiałam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 22:55  
Cytuj
Witam. W Stalowej Woli oprócz sklepu Milci są jeszcze sklepy:
- w Centrum Handlowym na Niezłomnych,
- koło Kina Ballada kiedys był,
- przy hali targowej obok ksiegarni Stanczyk
w Nisku na ul Rzeszowskiej są dwa sklepy na przeciwko siebie
a w internecie polecam Ci www.fullsklep.pl
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 08:58  
Cytuj
bonka75 akuratnie w sklepie "fullsklep.pl nie ma nic co by mnie interesowalo - niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 21:50  
Cytuj
To będziesz szukała dalej. Ja napisałam to co wiedziałam o sklepach dla niemowląt, a Ty wybierasz co Ci jest potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 12:51  
Cytuj
podalam tylko informacje, a ja z torbami nie poszlam bo kupuje tylko to co mi potrzebbe i najtaniej a wychodzi nieduzo drozej niz uzywane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 12:52  
Cytuj
a i w sklepie internetowym pierwsze co patrze to koszty przeylki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 19:02  
Cytuj
bonka75 ale na tej stronie fullsklep są rzeczy tylko do chrztu i jakieś okolicznościowe przjezalam stronę w calości i nie znalazlam rzeczy typu, wanienka do kąpieli, pampersy, aspirator do nosa, pieluchy tetrowe , itp. wiec napisałam że strona nie dla mnie. ale dzięki za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2013r. 19:05  
Cytuj
mariola7 jak dla mnie ten sklep jest Zdecydowanie za drogi, na allegro już znalazłam jednego sprzedawce gdzie mogę kupić wszystko co mnie interesuje i z przesyłką dużo taniej wychodzi niż w tym co ty podałaś. przynajmniej tych kilka produktów co porównałam , ale też dziękuje Ci za radę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »