NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Żłobki,
Posty: 26
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2013r. 21:42  
Cytuj
Gdzie w Stalowej oprócz złobka można posłać roczne dziecko???
Prosze o info i opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2013r. 21:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2013r. 21:56  
Cytuj
cool girl....jedyne co znalazłam dla dziecka w tym wieku to http://teczowe-misie.pl/....oczywiście oprócz żłobka koło 'starego kościółka'.....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2013r. 10:02  
Cytuj
a czy ktoś może napisac więcej zarówno o żłobku publicznym, jak i o tęczowych misiach? jakieś opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 21 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2013r. 13:36  
Cytuj
Mam syna w żłobku publicznym tym obok starego Kościoła i złego słowa nie powiem . Panie bardzo miłe , sympatyczne , zawsze mające czas dla dziecka jak i rodzica , czysto , dużo zabawek , jedzenie też spoko . umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2013r. 08:58  
Cytuj
A jakieś opinie na temet teczowych misiów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 11:07  
Cytuj
Również prosiłabym o opinie o tęczowych misiach. Córka kończy roczek i chciałabym ją gdzieś posłać tak średnio na 2-3 godz tygodniowo żeby pobawiła się z rówieśnikami umiech
Czy grupy są podzielone ze względu na wiek dzieci. Czy te najmłodsze są razem w grupie z najstarszymi ??
Byłabym wdzięczna za odp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 20:46  
Cytuj
witam mój synek uczęszcza do tęczowych misiów od 2 lat jest ok panie są miłe i opiekuńcze. Jest tam domowa atmosfera mój dzieciak lubi tam chodzić ,najlepiej to radze podjechać i zobaczyć good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Również prosiłabym o opinie o tęczowych misiach. Córka kończy roczek i chciałabym ją gdzieś posłać tak średnio na 2-3 godz tygodniowo żeby pobawiła się z rówieśnikami umiech
Czy grupy są podzielone ze względu na wiek dzieci. Czy te najmłodsze są razem w grupie z najstarszymi ??
Byłabym wdzięczna za odp


Do niedawna było to przedszkole, a nie złobek. Wiem, bo chciałam tam oddać dziecko, ale nie miałam odwagi. Z tego, co wiem jest tam teraz 3 dzieci, w tym jedno włascicielki, więc nie ma mowy o dzieleniu na grupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 19:11  
Cytuj
ja tak dokładnie nie wiem ale podobno jest teraz z synem właścicielki 7 dzieci i owszem było ale nie typowo przedszkole (klub malucha) bo mój chłopak miał 18 miesięcy jak musieliśmy podjąć decyzję o żłobku państwowym czy niani(państwowy brak szans a niania drożej) tu wyszło taniej i uważam że nie jest tak źle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 12:14  
Cytuj
Jeżeli już naprawdę nie macie wyjścia i musicie oddać swoje kochane dziecko do prywatnej placówki to naprawdę dokładnie prześwietlcie kompetencje kadry i jej obecny stan ( ilościowy i jakościowy). Róbcie tak co najmniej raz na kwartał ( dla prywatnych placówek niestety najważniejszy jest zysk - oczywiście nie przeszkadza to by świadczyć usługi na najwyższym poziomie).

Posty osoby ukrywającej się pod nickiem "pol347" to ewidentna pseudo reklama TM , o której już kiedyś pisałem.

tu lista postów pol347 - http://stalo(...)e=wyniki wszystkie o TM jaka to nie super placówka.

Każdy kto je prześledzi doskonale sobie zda sprawę kim ta osoba jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 20:31  
Cytuj
ja też prowadzę swój biznes i nie sądzę aby ktoś chciał pracować charytatywnie a to że często pisze o tym klubie bo mój synek tam uczęszcza polecam sprawdzić klub i pytać o wszystko ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »