NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyjazd na mecz - 1.9.2013, mecz Politycy, kontra TVN
Posty: 9
Dołączył: 24 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 00:33  
Cytuj
Czy są chętni na wyjazd na tego rodzaju imprezę?


proszę nie pisać na temat polityki, tylko meczu i możliwości zobaczenia wszystkich tych ludzi zza ekranu na live ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 00:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 10:46  
Cytuj
Hej
Ja byłem w tamtym roku na tym meczu. Impreza ciekawa, bardzo fajna organizacja no i rodzinna atmosfera. Warto jechać zrelaksowac się z rodzinką. Pamiętam wystartowaliśmy dosyć wczesnie bo okolo 8 umiech Na miejscu był czas na małe spacerki, zwiedzanie itp itd nastepnie trzeba bylo zaparkowac co graniczyło z cudem. W końcu gdzieś za 10 czy 15 zł znaleźliśmy miejsce na jakiejs działce obok torwaru. Jeżeli ktoś jest ciekawy znanych twarzy niech sobie pospaceruje obok wjazdu VIPów (przy pepsi arenie). Jeżeli chcesz potrąbić trąbką, kup ją teraz na allegro albo w Stalowej. W Wawce pod stadionem też możesz kupić zwykłą trąbke ale za niezwykłe pieniądze... chyba 30 zł za takie małe g...o. Organizacja fajna. Koncerciki, relaksik. Mecz jak mecz. Wrażenie robi stadion jak i restauracja/pub Legii. Polecam umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 14:16  
Cytuj
Ja osobiście miałbym opory przed uczestnictwem w takim meczu. Czy to jest coś fajnego zobaczyć na żywo politycznych celebrytów?, czy też celebrytów medialnych kreujących naszą rzeczywistość, pokazujących jedynie słuszną prawdę,jak żyć,jak wychowywać dzieci, jak sprzątać, jak się ubierać i co jeść, a nawet jak duży może być kotlet na talerzu?. Mącą nam w głowach.
To są tacy sami ludzie jak inni. Powiem więcej wielu z nich pokory kultury, uczciwości, wrażliwości na krzywdę innych mogliby się od Nas "zwykłych" ludzi uczyć. Jeśli chodzi o panie to w Stalowej Woli co 2 kobieta (czysty strzał na oko jezyk) jest piękniejsza od jakiś Siwiec,Rozenek z tym, że nie mają patentu na piękno od stacji TVN.
Na meczu bedą się uśmiechać, budować do siebie zaufanie, a po meczu premie liczone w milionach na nasz koszt... i ustawy wbrew ineresom polskim.
Szkoda,że od lat naród jest oszukiwany, manipulowany przez tych ludzi a jednocześnie wystepuje ich kult, ludzie chcą ich zobaczyć na żywo,zrobić z nimi zdjęcie.
Jedynym co zachęciłoby mnie do pójścia na tego typu mecz to, że dochód przeznaczony jest na leczenie małych dzieci - duży plus.
PS: taka moja osobista refleksja, nie było moim celem siać napinki czy obrazić kolegę autobus. Ot po prostu moje zdanie.
Jak można rozmawiając o tym meczu nie wspomnieć o politykach i gwiazdach Tvn którzy tworzą to widowisko??
pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
Ja osobiście miałbym opory przed uczestnictwem w takim meczu. Czy to jest coś fajnego zobaczyć na żywo politycznych celebrytów?, czy też celebrytów medialnych kreujących naszą rzeczywistość, pokazujących jedynie słuszną prawdę,jak żyć,jak wychowywać dzieci, jak sprzątać, jak się ubierać i co jeść, a nawet jak duży może być kotlet na talerzu?. Mącą nam w głowach.
To są tacy sami ludzie jak inni. Powiem więcej wielu z nich pokory kultury, uczciwości, wrażliwości na krzywdę innych mogliby się od Nas "zwykłych" ludzi uczyć. Jeśli chodzi o panie to w Stalowej Woli co 2 kobieta (czysty strzał na oko jezyk) jest piękniejsza od jakiś Siwiec,Rozenek z tym, że nie mają patentu na piękno od stacji TVN.
Na meczu bedą się uśmiechać, budować do siebie zaufanie, a po meczu premie liczone w milionach na nasz koszt... i ustawy wbrew ineresom polskim.
Szkoda,że od lat naród jest oszukiwany, manipulowany przez tych ludzi a jednocześnie wystepuje ich kult, ludzie chcą ich zobaczyć na żywo,zrobić z nimi zdjęcie.
Jedynym co zachęciłoby mnie do pójścia na tego typu mecz to, że dochód przeznaczony jest na leczenie małych dzieci - duży plus.
PS: taka moja osobista refleksja, nie było moim celem siać napinki czy obrazić kolegę autobus. Ot po prostu moje zdanie.
Jak można rozmawiając o tym meczu nie wspomnieć o politykach i gwiazdach Tvn którzy tworzą to widowisko??
pozdrawiam umiech

Podpisuję się pod tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 00:16  
Cytuj
Spokojnie, nie złoszczę się o wypowiedzi... polityka mnie nie interesuje a czy dziewczyny są takie same na ulicach naszego miasta takie same jak te z mediów ... oj, tu bym trochu podyskutował.... Nasze są o wiele ładniejsze..., takie ... zajefajne.
Ogólnie, - mnie interesuje, czy są osoby chętne na takiego rodzaju imprezę pojechać w grupie zorganizowanej ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 21:12  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.3. bez zgody Usługodawcy reklamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 23:28  
Cytuj
Jeżeli są chętni, prosze pisac na prv...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 22:56  
Cytuj
Było z******ie fajnie. Transport super, mecz zajefajny, super atmosfera... dzieki za pomoc w dostaniu sie na niego dla firmy R...S w meczu widać, jak kibicujemy osobom, co jak sie okazało po meczu w ogóle nie są gburami, a normalnymi facetami, co nie jeden zawodowy pilkarz mógłby sie nauczyć ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »