NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
sportowy wydech, auto
Posty: 30
Dołączył: 3 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 11:46  
Cytuj
mam auto i chce podrasowac dzwiek tłumika, raczej nie chce wymieniac calego tłumika, zastanawialem sie tylko nad koncowka, czytalem ze fajny odglos daje firma buzzer, ma ktos cos takiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 11:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 12:09  
Cytuj
Jeśli dobrze zrozumiałem, chodzi Ci dosłownie o samą końcówkę na tłumik końcowy. Kolego, taka operacja nie przynosi praktycznie żadnych zmian w dźwięku. Tłumik końcowy wymień na coś renomowanej marki. Jaki samochód i jaki silnik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 12:14  
Cytuj
auto vectra 2,5

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 12:50  
Cytuj
Szukaj czegoś dedykowanego. Nie wiem czy linki tutaj na forum mogę wklejać, ale na Allegro znajdziesz. Koszt ok. 100-200 takiego tłumika ale efekt będzie. Nie będzie buczenia jakby nie wiadomo co tam siedziało w tej Vectrze, ale będzie przyjemny pomruk. Można też wywalić kata, o ile go jeszcze tam masz ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
mam auto i chce podrasowac dzwiek tłumika, raczej nie chce wymieniac calego tłumika, zastanawialem sie tylko nad koncowka, czytalem ze fajny odglos daje firma buzzer, ma ktos cos takiego?

Szukaj wydechu Irmscher'a, Opel ma swojego "tunera", jest nim właśnie Irmscher, robił zarówno pakiety stylizacyjne jak i wydech.
Jak mnie pamięć nie myli, to wydech dla Irmscher'a robi Remus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 15:21  
Cytuj
2.5 v6 ja tam dla dzwieku wolalym dolocik zmienic, jakis stozek odizolowac w komorze silnika od cieplego powietrza. Ladna rura w s€mie dwa w jednym- ladnie wyglada pod maska no i daje fajny dzwiekumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2013r. 16:52  
Cytuj
Sam tłumik mało zmieni. Do vectry masz sporo kompletów na allegro.
Pozatym ładny dźwięk osiągamy gdy zmienimy dolot i wydech. A osiągi się polepszą tylko wtedy gdy jeszcze do tego zmienimy soft

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »