NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
KurJerzy, wysylajtaniej, opinie, polecacie.?,
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 11:39  
Cytuj
Czy korzystaliscie z uslug tych serwisów? Chodzi o kurjerzy.pl, wysylajtaniej.pl? Czy nie bylo zadnych problemow? Czy paczki byly dostarczane na czas?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 11:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 11:48  
Cytuj
Osobiście się nie wypowiem, nie znam tematu, ale biorąc pod uwagę, że nie są to firmy lokalne, stalowowolskie, to sądzę, że można śmiało zasięgać opinii np. na opineo. Próbowałeś? (sorki, nie obraź się, ale wbrew pozorom nie każdy wpada na pomysł, żeby zapytać googla.)

Na opineo jest 79 opinii o firmie kurjerzy i 7 511 (!) opinii o wysylajtaniej. Myślę, że jak przeczytasz to wszystko, będziesz miał wiedzę absolutną o tych firmach umiech Dodam tylko, że kurjerzy ma stosunek opinii dobrych do złych 64% / 27%, wysylajtaniej ma 100% / 0% (6 opinii negatywnych kontra 7481 pozytywnych). Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 11:52  
Cytuj
Ales Ty szopen madry. Wyobraz sobie ze z googla juz skorzytalem i wysylajtaniej.pl ma duzo negatywnych opinii i teraz sie zastanawiam czy to faktyczni klienci czy np konkurencja dlatego pytam realnych ludzi, ktorzy w naszym regionie korzystali z tych uslug. Np ile czeka sie na kuriera w stw, a nie w warszawie. Wiec idz sie wymadrzac gdzie indziej nie korzystales z kurjerow ani wysylajtaniej? To nie pisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 12:03  
Cytuj
Widzisz, prosiłem, byś się nie obrażał, nie unosił, ale Ty swoje. Ok. Spodziewałem się tego po Twoich innych wypowiedziach, stąd chciałem Cię uprzedzić umiech Zbieraj opinie w spokoju i bądź czujny, aby tu czasem konkurencja nie wtargnęła umiech

ps. i nie wymądrzam się, a staram pomóc. Jeżeli jest to dla Ciebie problem, to nie korzystaj z tego typu sposobów komunikacji ze światem tylko pytaj o wszystko mamy i taty. Im można zaufać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 12:14  
Cytuj
Widzisz szopen to wynika chyba z tego ze juz ktorys raz z kolei czytam Twoje posty, w ktorych notorycznie poprawiasz innych.

A wiec: zalezy mi na opiniach ludzi "lokalnych" czyli jak wyglada obsluga kurierska u nas w miescie. Tego z opineo sie niestety nie dowiem, a zakladam ze w tak duzym regionie na tak duzym forum są osoby, ktore mogą cos na ten temat napisac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 12:18  
Cytuj
ja używam strony tanikurier.pl opisuję paczkę, jej wymiary itd. i pokazuje mi na końcu jakiego kuriera mogę wybrać, tak samo z ceną umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 12:23  
Cytuj
Agusiek- zadnych problemow? Szybki przyjazd kuriera i nadanie paczki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 12:36  
Cytuj
Kolego, zapytania o taką usługę na forum lokalnym mają jak najbardziej sens i są znakomite jako dopełnienie opinii globalnej więc nadal nie rozumiem, którym miejscu Cię poprawiam i się wymądrzam. Czy ja podważyłem zasadność tego wątku na stalowym? Po prostu zauważyłem, że na opineo jest mnóstwo opinii i dałem Ci tu cynk żebyś sobie rzucił okiem, bo Ci się może przydać, przy okazji podbijając Ci temat. Widać mój błąd, sorry. Zbaczamy z tematu, ja stąd znikam, powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 12:41  
Cytuj
Tak sie sklada ze opinie w guuuglu przeczytalem przed zalozeniem tego watku. Mam kilka watpliwosci wiec pytam.

A tak z innej beczki? Wszedlem na strone poczty polskiej i to co tam sie porobilo po zmianie szaty graficznej to jakis strzal w stope. Kilka miesiecy nie wysylalem zadnych paczek wchodze na poczta-polska.pl z nadzieja ze ceny beda nizsze a tu zonk. Czy teraz nie da sie nadac paczki powyzej 10 kg bez tej debilnej uslugi "multipaczka"? Jakies chore...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 12:45  
Cytuj
Kilkadziesiąt paczek wysłanych z wysylajtaniej i same pozytywy, poza dwoma przypadkami gdy wybrałem dhl i stroili takie fochy przy odbiorze paczek że szkoda gadać.
Nieco gorzej ma się sytuacja z tym że firmy kurierskie na jesieni zeszłego roku rżnęły głupa że paczki były ponadgabarytowe i wielu klientów takich serwisów dostawało korekty faktur, ale o tym sporo znajdziesz w googlu.
Generalnie polecam i wychodzi sporo taniej niż wysyłać samemu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 13:59  
Cytuj
zamawiając kuriera opisuje się paczkę i wybiera dzień oraz godziny w jakich będziesz w domu. Robisz przelew za usługę i są w dniu w którym chcesz umiech ja jestem bardzo zadowolona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 14:46  
Cytuj
@Jacek- wlasnie cos czytalem na temat tych dziwnych gabarytow i fikcyjnych niedoplat czy nie jest tak, ze kurier odbierajac paczke potweirdza ze wpisane przezemnie wymiary sa zgodne z rzeczywistosci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 16:18  
Cytuj
Znajomi obeszli to tak że fotografują każdą paczkę z centymetrem ale jest to kłopotliwe. Wysyłają za mało by podpisać umowę jako firma.
To niestety nie fikcja ale spory problem bo kolega który handluje częściami samochodowymi dostał 70 korekt każda po 15 złotych i odwołanie mają gdzieś.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 17:18  
Cytuj
Ja korzystałem z serwisu szybkapaczka, 17zł DPD dla nich wozi ze Stalowej Woli naprawdę spore przedmioty. Do 10kg spokojnie nie przesadzonej wielkości paczki można nadać. Gość przyjeżdża, nie trzeba im dostarczać.
Kolega korzystał z kurierem.pl, też DPD akurat się pojawiło po towar umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 22:12  
Cytuj
Kujerzy.p, - korzystam od lat 100 % satysfakcji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 20:40  
Cytuj
Moge wysłac kazda paczke do 50kg w cenie od 20 do 65zł.
Pobranie +5zł

Wszystko na paragon badz fakture wg uznania.

Dostawa gwarantowana na drugi dzien (jesli paczka nadana do godz 13)

tel: 513 158 547

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rbg
rbg
rbg
Posty: 54
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 09:21  
Cytuj
A kto to jest Jerzy Kur?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 16:29  
Cytuj
Chyba chodzi o kurierzy.pl jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 20 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 16:46  
Cytuj
Macie na miejsciu Pw-przesyłki na ul. niezłomnych 33 a szukacie nie wiadomo co w internecie. wysłanie przesyłki do 30kg 25zl. paczka jest ubezpieczona na kwote 5tys zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
Chyba chodzi o kurierzy.pl jezyk


OMG powiedz zer sobie jaja robisz..... specjalnie mam napisane kurJerzy, bo ten serwis ma J w nazwie. Wiem ze w j polskim pisze sie kurIer a nie kurJer, wejdz na www.kurierzy.pl i www.kurjerzy.pl i zobacz jaka jest roznica... mi zdecydowanie chodzi o kurJerow. Dzieki za podpowiedzi stalowowolskich mozliwosci. Szczerze mowiac wole dac zarobic swojemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
Macie na miejsciu Pw-przesyłki na ul. niezłomnych 33 a szukacie nie wiadomo co w internecie. wysłanie przesyłki do 30kg 25zl. paczka jest ubezpieczona na kwote 5tys zł.


Po co mam płacić 25zł i wozić, jak przyjedzie mi kurier i weźmie paczkę do 32kg (ubezpieczenie też jest ale nie pamiętam jaki limit kwotowy) za niecałe 18zł? Wysyłałem z różnych stron, teraz z superpaczki.pl - zawsze przychodzi dpd i nie muszę nigdzie nosić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 00:51  
Cytuj
ostatnio rzucila mi sie w oczy oferta kurjerzy,

13,80 netto do 30 kg za posrednictem dhl
12,00 netto do 5 kg z posrednictwem ups

to ceny do negocjacji

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2013r. 09:35  
Cytuj
Ja polecam UPS super obsługa i dobre ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 15:53  
Cytuj
Chciałabym przestrzec przed firmą PW-przesyłki. Nacięłam się bardzo przesyłają paczki ale niestety najpierw je otwierają i przeglądają. Niby paczka nie uszkodzona ale ostatnio zorientowałam się że rzeczy były poukładane odwrotnie. Poza tym jak w paczce jest coś nie tak to dzwonią i straszą że pójdą na urząd celny lub policję lub odeślą ci paczkę tyle tylko że masz zapłacić kilka stówek kary. Jeśli nie zapłacisz to paczkę musisz odebrać od nich osobiście. Szczególnie przestrzegam też przed firmą drayw-trans wszystko mieści się pod jednym adresem Niezłomnych 33.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 16:00  
Cytuj
Co Ty piszesz ? Jak to paczki otwierają ... Coś bredzisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »