NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola - Trójmiasto,
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 10:22  
Cytuj
Która droga jest lepsza do trójmiasta przez Warszawe-Płońsk-Mława, czy lepiej na Toruń na autostrade A1???, w kilometrach wychodzi prawie tyle samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 10:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 10:31  
Cytuj
Jak definiujesz pojęcie lepszej drogi (trasy) ?

Dla mnie droga lepsza to droga (trasa):
- bardziej kręta
- węższa
- z mniejszą ilością tirów
- mniej uczęszczana
- prowadząca przez ciekawe okolice
- jeśli jedziemy w zimie, miło spotkać na jezdni śnieg
- a jak uda się trafić jakiś leśny skrót to już wypas jezyk

Wracając do tematu. Na Łódź - ale bez A1. Autostrada to jest coś strasznego.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 10:58  
Cytuj
Nie zgodzę się z przedmówcą. Do tej pory jeździłem Radom-> Grójec -> Sochaczew -> Wyszogród -> w Płońsku wjeżdzałem na krajową 7 i dalej droga jak marzenie szczególnie po EURO 2012 zrobili dużo ekspresówek na tym odcinku.
W tym roku jednak pojadę przez Zwoleń -> Kozienice -> Górę Kalwarię -> Warszawa wisłostrada i dalej na 7. Ostatnio wyremontowali ten odcinek i byłem bardzo mile zaskoczony. Nie ma krótszej drogi.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 11:56  
Cytuj
Zgadzam się z przedmówcą,dodam jedynie że w Górze Kalwari należy jechac na Konstancin ,nie na Piaseczno i cały czas prosto wisłostradą,a póżniej siódemką aż do Gdańska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 12:27  
Cytuj
Wróciłem niedawno z Trójmiasta.
Ogólnie zawsze jeżdżę: Sandomingo-Zwoleń-G.Kalwaria-Konstancin-Płońsk-Mława-Ostróda-Elbląg-N.D.Gdański- i teraz jeżeli Sopot czy Gdynia to omijać obwodnicą Gdańsk

Ogólnie spoko się jeździ tamtędy i za darmo.

Co do korków, jak napięty dzień to na bramkach z autostrady sporo trzeba odczekać, tutaj też się może przypchać, ale to tak jak mówię - nie jeździć w piątki czy soboty. Warto jechać na tygodniu, na pewno nie w sobotę rano. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2008r.
Skąd: z kątowni
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 12:57  
Cytuj
Dzięki za rade, jade przez Kozienice, Konstancin, Wisłostrade i na S7umiech Szerokościumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 15:23  
Cytuj
Ok, szerokości. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 16:46  
Cytuj
Zawsze jeżdżę trasą Sandomierz, Kozienice, Góra Kalwaria, Konstancin i przez Warszawę Wisłostradą i dalej "7" do Gdańska. Wczoraj miałem okazję jechać z Łowicza przez Płońsk do domu i muszę powiedzieć, że byłem mile zaskoczony postępem prac. Powiedzieć, że na większości jest dwupasmówka to przesada, ale jak już jest (a jest jej sporo) to popitalasz 120km/h jak złoto. Na nieremontowanych odcinkach są dość spore koleiny, ale ujdzie jazda. Gdy zacznie się obwodnica południowa, a wybierasz się gdzieś do Śródmieścia musisz zjechać zjazdem na Sobieszewo (pierwszy węzeł) i to wyprowadzi cię na rafinerię, Podwale Przedmiejskie i Centrum.

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »