NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
dysplazja biodrowa u psa , labradora
Posty: 39
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 20:07  
Cytuj
witam moje pytanie polega czy ktos robil operacje w stalowej woli i ile kosztuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2013r. 20:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 21 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 14:59  
Cytuj
jedż lepiej do Lublina na ul Głęboką,ewentualnie Uniwersytet Przyrodniczy-taniej zapłacisz niż u nas-razem z podróżą i jakość lepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 18:40  
Cytuj
U oręziaków robili znajomi nie wiem ile dali. Nasz lab ma biodra ok bo usg robiliśmy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
jedż lepiej do Lublina na ul Głęboką,ewentualnie Uniwersytet Przyrodniczy-taniej zapłacisz niż u nas-razem z podróżą i jakość lepsza.


------>ja też bym sugerowała Lublin,wszyscy moi znajomi szukali pomocy dla swoich pupili na Uniwersytecie Przyrodniczym,podaja tam też link do Kliniki Chirurgii http://www.up.lublin.pl/chirurgia/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 10:52  
Cytuj
U nas raczej ratunku nie znajdziesz, możesz zapytać w Argosie. Moja koleżanka z Lublina operowała swoją sunię z dysplazją D/E we Wrocławiu u bardzo dobrego specjalisty i obecnie sunia jest zdrowa. W razie czego namiary mogę dać w PW.

www.darkillusionsiberians.blogspot.com - hodowla siberian husky ZKwP, sport psich zaprzęgów
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »