NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Radny / Dyrektor Lucek,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2013r. 21:39  
Cytuj
CYTAT (Babyboy)
Idzmy dalej jakie kompetencje miał sołtys zostając marszałkiem i jakie chłopak z urzedu miasta zostajac starostą, jakie to Harwardy pokończyli? Kolego jak w Polsce jest kazdy wie i go to nie dziwi. Zdziwiłbym się jakby miał zostać główną księgową to trzeba głowy i doświadczenia,a wiadomo nie od dawna że prezes, dyrektor , marszałek, starosta to funkcje które może objąc obowiązkowy 18 latek, a przykładem jest nasz prezydent po zawodówce.


Sprawdź co chłopak z UM robił jak odszedł z UM a zanim został starostą.
Reszta to polityczne stanowiska niewymagające kompetencji. Wystarcza plecy polityczne. Ty mi pomożesz to ja tobie w przyszłości się odwdzięczę. Fachowcy są zbędni.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2013r. 21:39  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2013r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Mam takie oto pytanie do forumowiczów.
Szanowny Pan Lucjusz nasz radny został dyrektorem w WORDzie.

Moje pytanie brzmi:
Czy Pan radny Lucek w swojej karierze sprawował funkcje inne niż czysto polityczne, co za tym idzie - jakie ma kompetencje do prowadzenia takiego ośrodka ( oczywiście poza kwestiami czysto politycznymi)?


@Lokator
Co Cię dziwi?
Są"lepsi" od niego.Może to pozwoli Tobie zrozumieć dlaczego jest jak jest.Ja ni chu-chu,nie kumam.sciana

Lech Wałęsa został prezydentem,a jakie ma wykształcenie?
W 1961 ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową w Lipnie. W latach 1961–1967 pracował jako elektryk (samochodowy i ciągnikowy) oraz konserwator urządzeń elektrycznych w Państwowym Ośrodku Maszynowym w Łochocinie. W międzyczasie (od 1963 do 1965 r.) odbywał zasadniczą służbę wojskową w jednostce wojskowej w Koszalinie]. Elew Szkoły Podoficerów i Młodszych Specjalistów Wojsk Łączności nr 10 w Świeciu którą ukończył ze stopniem kaprala.
W 1967 został zatrudniony jako elektryk okrętowy w Stoczni Gdańskiej im. Lenina.:szok:


Mieczysław Wachowski szef jego gabinetu?
Ukończył Technikum Mechaniczno-Elektroniczne w Bydgoszczy (1969), po czym podjął studia w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni. Studiów nie ukończył. Następnie pracował w różnych zawodach: jako technik w Dyrekcji Rozbudowy Stoczni im. Komuny Paryskiej w Gdyni (1972-1974), specjalista w Zakładzie Farb Okrętowych w Gdyni (1974-1976), kierownik sekcji w Zarządzie Portu Gdynia (1976-1978). Następnie pracował jako kierowca.good

Janusz Palikot jest filozofem. Studia zaczynał na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, tytuł magistra uzyskał na Uniwersytecie Warszawskim. Jego praca magisterska została opatrzona wyjątkowo intrygującym tytułem - "Transcendentalna Jedność Apercepcji u Kanta". Napoczęty doktorat brzmi niewiele gorzej - "Fenomenologia transcendentalna Husserla".potluczony

Marek Kuchciński studiował przez cztery lata historię sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, ale studiów nie skończył.
Da się bez magistra być wicemarszałkiem sejmu? Da się.ok

To tylko przykłady.
Aby zostać sekretarką w gabinecie któregokolwiek z wymienionych panów,trzeba mieć wykształcenie i predyspozycje o jakich się im nie śniło.placze
I jeszcze jedno.Żaden z nich do swej pracy nie przechodzi badań lekarskich.Psychiatrycznych w szczególności.
Nie dziw się że podwładni są mądrzejsi i lepiej wykształceni od przełożonych.zaklopotany

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2013r. 22:53  
Cytuj
Ponieważ:

CYTAT
Da się bez magistra być wicemarszałkiem sejmu? Da się.ok


, to

CYTAT
Aby zostać sekretarką w gabinecie któregokolwiek z wymienionych panów,trzeba mieć wykształcenie i predyspozycje o jakich się im nie śniło.placze


Przecież ktoś musi tam być kumaty, prawda? good

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 15:37  
Cytuj
Ale co niektórym na tym forum żal dupsko ściska że komuś się udało a oni muszą tyrać za marne grosze smiech2 typowe polaczki, zawistni i byle tylko narzekać i kogoś oczerniać.Zamiast patrzeć na innych patrz na siebie!

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 16:21  
Cytuj
CYTAT (Lexter)
Ale co niektórym na tym forum żal dupsko ściska że komuś się udało a oni muszą tyrać za marne grosze smiech2 typowe polaczki, zawistni i byle tylko narzekać i kogoś oczerniać.Zamiast patrzeć na innych patrz na siebie!


Poczekam jak napiszesz, że w Stalowej masakra i zadupie a bez pleców nie można pracy znaleźć. umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 21:55  
Cytuj
Andrzejek Ty wielki znawco wszelakich tematów i wątków, znający się na wszystkim... tak Cie boli to, że ktoś ma inne zdanie niż Twoje i nie zgadza się z Twoimi poglądami na pewne tematy ? Nigdy złego słowa na miasto w którym się urodziłem i w którym umrę nie powiem.Byłem za granicą, widziałem - nie podoba mi się.Nie pieniądz jest najważniejszy.Zasmuce Cię... mam pracę, dobrze płatna i niczego sobie nie odmawiam w porównaniu do sfustrowanego człowieka jakim jesteś.Czytając co drugi temat wypowiadasz się jako wielki fachowiec a w d... byłeś i g... widziałeś.Na takich jak Ty szkoda ziemskiego czasu.Amen

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Ale co niektórym na tym forum żal dupsko ściska że komuś się udało a oni muszą tyrać za marne grosze smiech2 typowe polaczki, zawistni i byle tylko narzekać i kogoś oczerniać.Zamiast patrzeć na innych patrz na siebie!

Nikomu nie zazdroszczę tego,że wykształceniem i ciężką pracą doszedł do "pieniędzy",stanowiska i poważania.Jeśli tak było.
Nikogo też nie oczerniam.
Ale "Lucek",jako osoba publiczna,może i powinien być poddawany konstruktywnej krytyce.Trudno,ale tak będzie ,pomimo tego czy mu się to podoba, czy nie.ok
Niestety,ale w jego życiorysie nie widzę niczego,co dawałoby mu odpowiednie kwalifikacje do zasiadania na tym stanowisku.
To że ma(?)prawo jazdy?zdegustowany
A może to,ze jeździ pojazdami mechanicznymi?umiech
To tak jakby ktoś powiedział,że powinien być oborowym,bo pije mleko.
Chociaż w tym ostatnim może być ciut prawdy...chytry

Tak jak od siedzenia w garażu nie staniesz się samochodem,tak od siedzenia na wysokim stanowisku politycznym ,ekspertem od egzaminów na prawo jazdy.potluczony
Jestem natomiast pewien,że większość z jego podwładnych,ma wieksze pojęcie o działaniu WORD-u.Co stwierdzam z przykrością.smiech2
Smutne,ale prawdziwe.placze
No to teraz czas na naukę o nauczaniu,Panie Lucjanie!good

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2013r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek Ty wielki znawco wszelakich tematów i wątków, znający się na wszystkim... tak Cie boli to, że ktoś ma inne zdanie niż Twoje i nie zgadza się z Twoimi poglądami na pewne tematy ? Nigdy złego słowa na miasto w którym się urodziłem i w którym umrę nie powiem.Byłem za granicą, widziałem - nie podoba mi się.Nie pieniądz jest najważniejszy.Zasmuce Cię... mam pracę, dobrze płatna i niczego sobie nie odmawiam w porównaniu do sfustrowanego człowieka jakim jesteś.Czytając co drugi temat wypowiadasz się jako wielki fachowiec a w d... byłeś i g... widziałeś.Na takich jak Ty szkoda ziemskiego czasu.Amen


Wyluzuj, ja o mieście tez źle nie piszę. Irytuje mnie nepotyzm partyjny. Dziwne że Ty potrafisz wyzywać tych którzy się z tym nie zgadzają mimo iż uważasz się za takiego światowca.

Nie znasz mojej sytuacji ale założyłeś że masz lepiej. Nie wiem nie oceniam cię. Mi również nic nie brakuje a samopoczucie poprawia mi to że zawdzięczam to sobie a nie koneksjom partyjnym.

Popieraj Lucka, popieraj takie metody. Tylko czy to przyniesie coś dobrego?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rbg
rbg
rbg
Posty: 54
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2013r. 09:23  
Cytuj
Tak czytam Wasze wypowiedzi i dziwi mnie jedno.
Ci co narzekają zapmonieli, że to my wszyscy wybraliśmy Lucka do tych zaszczytów. Jeśli wąpicie w jego umiejętności trzeba było na niego nie głosować, głosować na kogoś innego, wogóle iść głosować, aby wyrazić swoje zdanie. Zbliżają się następne wybory, przy których możemy podziękować tym którzy się nie nadają. Każdy narzeka, ale w radzie miasta wciąż te same osoby. A może zawiązać stoważyszenie nie związane z partiami i iść do wyborów i coś robić dla miasta. Ale wszyscy będą tylko narzekać i zazdrościć tym, którym sami umożliwili karierę. Podobno mamy demokrację. Sami możemy wybierać. A jeśli ktoś się nie sprawdza możemy go sami odwołać. To my dajemy im pracę! I rozliczajmy ich nie tylko na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »