NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zaproszenia - gdzie drukowaliście?,
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 15:32  
Cytuj
Gdzie drukowaliście swoje zaproszenia na ślub?
Czy dostarczaliście własny projekt czy projektowała drukarnia?
Będę wdzięczna za odpowiedzi, mam nadzieję, że pomogą mi podjąć decyzje ws wyboru drukarni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 15:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2013r. 15:40  
Cytuj
Nasze zaproszenia zapojektował mąż bo jest grafikiem a chciałam mieć ładnie wkomponowane nasze zdjęcie. Drukowaliśmy w AGR Systems na Okulickiego i szczerze polecam - cena OK, czas realizacji OK, jakość OK. Można dobrać kolor kokardki i pani zrealizowała mój wymóg extra czyli skleiła koperty z tego samego perłowego papieru co zaproszenia.
A winietki na stół czy przywieszki do podziękowań dla gości polecam zaprojektować u mojego męża. Mogę też wysłać na meila ciekawą propozycję kolażu zdjęć na podziękowania dla rodziców i zaproponować zrobienie prezentacji multimedialnej na samo wesele - chwyta za serce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 15:10  
Cytuj
Bardzo dziekuję za odpowiedz!

Ja wlasnie chcialabym sama zaprojektowac zaproszenia i przeslac gotowe projekty do drukarni. Znajoma polecila mi wczoraj skorzystanie z print24, poniewaz w promocji moglabym dostac darmowe winietki wg wlasnego projektu w formie wizytowek. Na ich stronie mozna poczytac o tej ofercie (darmowe wizytówki). Zalezy mi na jakims fajnym osobistym projekcie, ktory nie bedzie kosztowal fortuny umiech. Czy pani mąż oferuje przystępne ceny? Muszę przyznać, że pani propozycja wygląda bardzo kusząco!

Marzy mi się coś w tym stylu:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 15:23  
Cytuj
Ja zamawiałam u Pani z formy AGO-ART , można było zaprojektować samemu - i tak właśnie zrobiłam, kosztowało mnie to mniej niż 2 zł . Na prawdę jestem zadowolona . Jak chcesz napisz na priv to dam ci namiary na tą Panią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2013r. 15:28  
Cytuj
basia30 ja byłam w Gomie ale pani powiedziała, żebym na allegro sobie poszukała bo jest cała masa ślicznych zaproszeń. Tak też zrobiłam. Wpisałam w wyszukiwarkę : perłowe zaproszenia na ślub. Wybrałam sklep, który miał dobre opinie. Sama mogłam zaproponować tekst zaproszenia i dwa wiersze. Transakcja przebiegła pomyślnie a zaproszenie było tak samo piękne jak właściciel aukcji przedstawił je na zdjęciu. Koszt za jedno zaproszenie 2 zł.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 20:03  
Cytuj
na allegro sie troche boje, bo moja kolezanka trafila niestety na bardzo nieuczciwa drukarnie. Kosztowalo ja to ogromna ilosc stresu i troche straconych pieniedzy, a to nie jest to czego dziewczyny potrzebuja przed slubem umiech.
Zalezy mi na sprawdzonym miejscu z polecenia. Wiecie jak to jest, w tak waznym momencie czlowiek chce, zeby wszystko bylo idealnie umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Ja zamawiałam u Pani z formy AGO-ART , można było zaprojektować samemu - i tak właśnie zrobiłam, kosztowało mnie to mniej niż 2 zł . Na prawdę jestem zadowolona . Jak chcesz napisz na priv to dam ci namiary na tą Panią.


Naprawde????
Przeslij mi prosze namiary na prv umiech
z gory dziekuje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 20:50  
Cytuj
My zamawialiśmy w firmie Stemp-Art na ul. Orzeszkowej koło Jubliatu.
Cena OK, bardzo bogaty wzornik, wykonanie bardzo staranne, termin realizacji OK.
Obsługa miła i chętna do pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2013r. 21:05  
Cytuj
Ja też polecam AGO-ART. Zamawiałam od nich na allegro, a potem okazało się, że są firmą z okolicumiech Zaproszenia śliczne, winetki i menu również. Byliśmy bardzo zadowoleni więc polecam tą firmę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2013r. 19:31  
Cytuj
wysłałam na PW wiadomość z numerem do firmy Ago-ART

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »